Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 326
Здравейте!
Имаме си още една принцеса в отбора!
Вчера fineti роди момиче - Росица - 2,900 кг. 49 см. И двете са добре.
Да им е жива и здрава и много да ги радва Hug

# 226
  • Мнения: 187
добро утро
Диво Цвете,Алесия,честит рожден ден,много усмивки,много обичани и много здрави бебчовци Heart Eyes
аз съм си все така,капва от време на време нещо като кръв(защото и аз наистина незнам кръв ли е-на превръзката като изтече е розово-кафява и избледнява мн бързо,а при забърсване ми се струва че е розово-жълта newsm78уф ама и аз едни обяснения дадох)
нищо не ме боли,бебето си мърда...........а на мен ми е толкова притеснено.доки продължава да настоява че това е тапата.страшно било,когато кръвта си е червена и има болки.това бяха обясненията.казва ми да лежа,за нищо да не ставам,утре да си отида на ЖК и да съм била спокойна,щото така съм вредяла набебето,а не на себе си. ooooh!е, айде кажете ми вие аз как мога да съм спокойна newsm78
Миличка тъй като гледам  след около седмица ще си гушкаш бебето, така че се успокоявяй мислейки за всеки сладващ ден, който те прибближама към него Hug
Grinningами да то във понеделник ми е секциото,ама ме притеснява дали наистина е тая тапа или...и аз незнам какво

# 227
  • Мнения: 329
Честит рожден ден на  Wild flower и Alessia! Бъдете здрави, винаги влюбени и обичани и най-щастливите мами!

Честит малък мъж на Abel! Прекрасния Никола да расте здраво и щастливо дете за радост на мама и тати!

San4es, късмет и много стиснати палци на теб и щастлив и вълнуващ старт в новия живот!

Хубав и слънчев ден и много  Hug за всички от мен.

Хоп, докато пиша се оказа, че имаме ново попълнение в декемврийския отбор.

Честита принцеса Росица на мама Fineti! Да е жива и здрава и много да слушка мама и тати!

# 228
  • Мнения: 187
честито на мама ФИНЕТИ И щастливия татко.много да ги радва бебе Роси

# 229
  • Мнения: 616
Честит рожден ден Wild flower и Alessia желая ви много здраве, щастие и прекрасни здрави бебета
baloni newsm51 hbday newsm51 baloni

Честита принцеска на мама Fineti  да ви е жива и здрава и много да ви радва  bouquet Hug


Мале голями увеличения  ooooh! нямам думи, и тия 35 лв. какво като ги увеличиха като голяма част от семействата няма да се възползват от тях Crossing Arms да бяха увеличили майчинството поне така всички щяха да се възползват Rolling Eyes
И според мен малоумната идея децата да се пускат на ясла от 3 мес.  #Crazy

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 10:32 от Invisible

# 230
  • Мнения: 252
Чесито на Финети и гордият татко!!!

# 231
  • Мнения: 65
Честито на мама Финети и цялото  семейство.Да е жива и здрава малката Роси  smile3522
Миленка сигорно няма да се засечем този път аз съм от 10 ч.

# 232
  • Мнения: 86
Честит рожден ден на Wild flower и Алесия! newsm59

Честото и на малката Росица на мама finety!!!  newsm51  Да расте добра и щастлива!

# 233
  • Мнения: 46
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА МАМА FINETY newsm51
Да расте здрава и щастлива малката Роси  bouquet

# 234
  • София
  • Мнения: 179
Честит рожден ден Wild flower и Alessia с пожелание за много здраве, късмет и безпроблемно раждане на съкровищата.  nbirthday  party023  ura

Честита малка принцеса на мама Финети Да расте здрава, много умна и послушна за радост на родителите си.  smile3525 baby

Санчес стискам палци всичко да е наред и да се похвалиш с най-красивото бебе  Praynig

Миленка бъди спокойна, всичко ще е наред  Hug

Алекс  Praynig

# 235
  • Мнения: 41
Честит Рожден ден на Диво цвете и Алесия! newsm59
Нека всичко което си пожелаете днес стане реалност!
Честито на мама Финети!Бързо възстановяване и скоро да се приберат и с таткото да се радват на малката Роси!
Санчес,пожелавам ти всичко да мине леко и благоприятно! newsm10

# 236
  • Мнения: 10
Здравейте момичета.Честито на всички рожденнички и на всички мамчета с бебоци.Вчера ходих на доктор направихме запис на тоновете и гинекологичен преглет.Имам 2см разкритие бебо е заел стартова позиция и се разбрахме ако до неделя не родя да предизвикаме раждане.Доктора ми даде едно хапче и в събота през ноща прябва да си сложа една четвърт от него вагинално ида ми почнат контракции.Ако сутринта са слаби да сложа още една четвърт и в 8ч да съм в болницата.Дано устиска до тогава че като се прибрах от прегледа ми падна тапата а таткото го няма петък и събота.Не съм казала на никой че в неделя ще раждам особенно на мама че много ще се шашне а и правиха операция преди 5дена и ще ги изненадам когато всичко мине надявам се успешно.

# 237
  • Мнения: 429
  bigdance2 newsm59  bigdance2
            Диво цвете и Алесия!!!

Миленка наистина бъди спокойна и се радвай, ческоро ще гушеншнай-прекрасният подарък!
Санчес, много успех ти желая! И приятно изкарване на първата истинска среща с бебка!!!
Финети, честита мъничка принцеса! Прекрасно име сте избрали!
maiski стискам палци да дочакате таткото! И да зарадваш всички с прекрасна новина в неделя или понеделник!!!


# 238
  • Мнения: 265
Честито бебче на мама фИНЕТИ,да им е живо и здраво!
Диво цвете,Алесия,честит рожден ден!Пожелавам ви най голямото щастие на света-сладки бебчета!
Харемче,как си мила,мисля си постоянно за теб Hug
Майски,Санчес,стискам ви палци Praynig
Миленче,и ти се измъчи много,дано да е всичко на ред Praynig
Ники,за малката Алекс  Praynig Praynig Praynig!
Аз тази нощ май получих контракции,ама не съм много сигурна,нещо като менструални болки newsm78 ,а бебо риташе като за световно,и сега ме боли ниско долу,ама незнам какво да си мисля newsm78
Хайде от мен много хубав ден ви пожелавам и само радостни новини   bouquet

# 239
  • Мнения: 19
Честито на рожденичките! newsm51
А на най-новата мама - бързо възстановяване! Hug

Миленче, дано скоро и ти се откръстиш по живо по здраво.


И още една датичка планирана виждам! Heart Eyes Хайде късмет Praynig

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 11:44 от Karacheviyska

Общи условия

Активация на акаунт