Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 308
Честита дъщеричка на Финети!   bouquet Да е жива и здрава и много да ви радва!

Майски, стискам палци! Praynig

# 241
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИВО ЦВЕТЕ И АЛЕСИЯ smile3525С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ХУБАВО НАСТРОЕНИЕ И ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА!
Честито на новите мами
newsm44хубав и усмихнат ден Joy

# 242
  • Мнения: 688
Честит Рожден Ден на Диво Цвете и Алесия с пожелания за леко раждане и по едно здраво и хубаво бебче скоро!
Честитo бебче на мама Fineti! Да е жива и здрава Росица!

# 243
  • Мнения: 456
Привет на всички мами от мен!!!!!!!!!!!!!!
Аз се завърнах, но вече с попълнение  Laughing
От вчера сме си вкъщи. Честито на всички мами, да са им живи и здрави рожбите и много да ги радват. Нямам време да изчета всичко тъй като вече ангажиментите ми са много, но въпреки това ще имам време да ви поздравявам от време на време!

# 244
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Честита принцеса на мама Финети! Да е жива и здрава и много да ви радва. Бързо възстановяване и прибиране вкъщи!

Честито и на рожденничките. Много хубави моменти, леко раждане и здрави бебчета!

# 245
  • Мнения: 252
Добре дошла Камелия!!!Чакаме снимчици и разказче когато имаш време и желание...
Аз сега се върнах от доктор и имам зелена светлина за раждане.И разкритие си имам вече 2 см, изгладена шийка ...пък аз си бях така и преди 21 дни?!!! hahaha Спряха ми и магнерота и сега чакаме...

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честита принцеса на мама Финети! Да е жива и здрава   bouquet!
kamelia ilieva - Добре дошла   bouquet!

# 247
  • Мнения: 1 131
Много мило ми става като гледам колко бебенца има вече.А как преди няколко месеца се притеснявахме за нещата,съпътсващи бременностите ни и тръпнехме в очакване на новите членове,които ще присъстват в живота ни.А вече плодовете на любовта са вече налице.Мъчно ми е,че не съм една от тези-щастливо приключили бременности,но...така е рекъл Господ.Радвам се,че сте добре.Това,че не пиша не значи,че не ви чета-напротив.Всяка вечер ви чета и....плача,защото ми става много мъчно.Болката все още е почти непоносима.Когато погледна дрешките за изписване,които бяхме купили имам чувството,че ще полудея от болката,която усещам в душата и сърцето си.Много ми липсва детенцето ми...страшно много. smile3518
Извинявам се,че ви натоварвам с проблеми,от които нямате нужда в момента,но вие сте единствените хора,на които мога да споделя болката си.

# 248
  • Мнения: 20
AAAA Ново бебе  Hug да е живо и здраво и много да радва мама и тати,късмет му желая.
А аз съм ужасно щастлива,писаха ми 5 на изпита  Hug това беше най трудния ми изпит и това че съм бременна много помогна  Hug
За малко да родя през ноща,от притеснение едни контракции на 5 мин  Shocked не съм спала цяла нощ,но сега лягам.Благодаря за подкрепата ви.
Харем  Cry още веднъж моите искрени съболезнования

# 249
  • Мнения: 4
 Честити мънички рожбички на мама Абел и мама Финети!!!Да растът много щастливи и здрави бебчета!!!
На рожденничките пожелавам много щастливи моменти и за подарък по едно мъничко вързопче  ylinfant
 Ох,толкова бързо взеха да идват бебчетата...искам и аааазззз-с татето започнахме да работим по въпроса  luvbed ,дано има ефект  Wink
 Камелия-добре дошла  Hug ,чакаме разказче и снимчици,когато имаш време разбира се  Hug
 Харемче  Hug ,направо не знам какво да ти кажа,понякога живота е безумно жесток,но ни остава да си повтаряме,че всяко зло е за добро и че най-тъмно е преди изгрев... Hug
 

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
harem_style Много се радвам , че ни посещаваш.Липсваш ни много, ама много  Hug.Няма думи , с които можем да те успокоим, които можем да изкажем и, които да са на място.Болката най-вероятно е неуписуема, а живота е толкова несправедлив  и жесток!Ще се моля да преминете ти и твоето семейство бързо през това изпитание , което ви поднесе съдбата и живота  Praynig Hug

# 251
  • Мнения: 1 152
Честито на мама Финети! Нека малката Роси да расте здрава и щастлива, умна и красива! newsm51

 bdbaloniНа двете рожденички Алесия и Диво цвете пожелавам прекрасни последни мигове от бременността и после още по-щастливи моменти с новите мъничета! bdbaloni

harem_style Hug

eses браво на теб и бебето! Добре сте се справили! А сега си почивай!  Grinning

# 252
  • Мнения: 252
Харем няма думи ,с които да те успокоя или които да са подходящи,за това просто  Hug  .Дръжте се и се подкрепяйте и дано по-скоро успеш да преодолееш случилото се.Знам не се забравя,но ...трябва да намериш сили и да стъпиш на крака.Времето лекува!

# 253
  • Мнения: 773
Благодаря на всички за поздравите. Hug
Една скромна виртуална почерпка за всички по случай рожденния ми ден  party023 Wine Glass Да не забравяме и бебоците Misc Baby Bottle че колко много станаха. newsm63
Като ви гледам как бързате всички. Laughing Аз пък хич. Надявам се да си изкарам до термин, ама не и да го подмина. От предния път знам колко е гадно. Crossing Arms те и сега всички ме питат колко остава, пък като почнеш да окъсняваш съвсем вече. ooooh! пък и да ви призная още не сме съвсем готови за бебето. С покупките всичко е наред, но с наредбата на стаята хич. Blush За което всъщност не трябва да се срамувам аз, а таткото.  argue pironi


Харем  Hug Тази болка не се забравя, но дано я преодолееш по бързо. Praynig

# 254
  • Мнения: 22
ЧЕСТИТО НА МАМА ФИНЕТИ! ДА Й Е ЖИВА И ЗДРАВА ПРИНЦЕСАТА, ГОЛЯМА ДА ПОРАСТНЕ!

ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЧКИТЕ  newsm38  ura ЖИВИ И ЗДРАВИ И ЛЕКО РАЖДАНЕ!

Стискам палци на всички, които се притесняват за нещо.  Praynig Дано скоро всички проблеми да свършат и да се радваме на бебоците.

Харем,  Hug  bouquet

Аз днес пропуснах лекциите, защото много ме домързя. А и така си навих на пръста да търся коледно гащеризонче, че не си дадох мира. Но все още не са изкарали, а магазин Клече Буболече в Люлин изобщо не съществува вече. Ненна, ти дали провери онзи магазин на Доспат?

Общи условия

Активация на акаунт