Подарък за любимата жена?

  • 9 120
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 216
Не съм чела подробно назад, но бързам някой да не ме изпревари- направи жена си звезда в ''Море от любов''. Може да разкажеш в ефир онова там за щастието, дето го беше написал- като спите заедно, как мокриш възглавницата тихичко от щастие. Мисля, че Наталия ще го хареса, ако въобще може да хареса нещо след като екс милият и се появил на купон с Цецка Красимирова! Резил!

Иначе, по-сериозно и по темата, но пак достатъчно напоително-томително, е професионална фотосесия за ''най-красивата бременна жена''. 

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Искам 2 пластични операции във вид на подарък за рождения ми ден... Mr. Green
И кола Flutter
И ако може да ми направи едно момиченце след 2-3 годинки....
И бижута-златни...... smile3521 smile3521 smile3521

# 62
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Флор, какво значи "да поема грижите" за детето за една седмица и да я "пусна" на шопинг с карта без лимит? Най-малко от интелектуалка, като теб съм очаквал подобни клиширани картинки.
Ех, щом си сериозен и искаш интелектуално да го даваш... Ей на какво ми хрумна (на сляпо, като не познавам човека е някак... хм): ако жена ти има любим автор, за предпочитане български. Можеш да й подариш по-лъскаво издание на негова/нейна книга с автограф. Ние сме малка държава, всички се познават (а и родата, казваш, с изкуство се занимава), все ще се добереш до автора. Никой не би ти отказал. И милион алени рози с книгата, разбира се (може да спестиш парчето на Алла Пугачова Mr. Green).
П.П. Аз съм подарявала книга на едно любимо момиче (племенницата ми Лили за Цветница Laughing) - детският роман "Лили" с автограф от Марко Мормарев.

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 20:37 от Василиса Кукувица

# 63
  • Мнения: 552
За рождения ден ми подариха ваучер за удлугите на един страхотен СПА комплекс.Подаръка наистина ми хареса Wink

# 64
  • Мнения: 620
Ах, колко принцеси живеят в България! Но, разбира се, при толкова грах...
Ето ти идея и от мен, всъщност не е моя, но ми е романтична и стопляща сърцето и душата. Сребърна гривна с една висулка, свързана със събитието, по повод на което е подаръкът - примерно тортичка, ако е РД и т. н., пофантазирай. Колкото по-"несериозно" и Ваше - толкова по- мило. Но този подарък е с бъдеще, ако може да се каже така. При всяко събитие, което по някакъв начин е жалон в общия ви живот, трябва да и подаряваш поредната смешна, шантава, затрогваща висулчица, която да символизира, да визуализира повода. Няма да ти е лесно да го измислиш, да го откриеш, понякога ще се налага да поръчваш специална изработка... Но мисля, че подобна гривна струва повече от всички брилянти, които евентуално някога би и подарил. Е, може някой ден и диамантена висулчица да закачиш - за първия милион в общата ви банкова сметка.
А за втора джаджа във вашия случай може да поръчаш биберонче с малки розови или сини циркончета.
Ако говорим за пари- можеш да се вместиш в 50 лв. за начало.

# 65
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Идеята на Айви не е интелектуална кат' моята, bowuu но на мен много ми хареса (може би защото харесвам "чарм" бижутата, циганска душа, ей!).

# 66
  • Мнения: 2 149
Определено идеята на айви би се харесала на всяка жена.Аз бих я предпочела пред всички останали предложения.Много оригинално smile3521

# 67
  • Мнения: 3 423
Определено идеята на айви би се харесала на всяка жена.Аз бих я предпочела пред всички останали предложения.Много оригинално smile3521

Ужас! Съзирам нездравословно западно влияние.
Сливи ли има в устата авторът, а не си я попита.
После подарява това, което тя иска, и 50 лв. бонус.

# 68
  • Мнения: 2 149
Лиске,може авторът да иска да се покаже в друга светлина. Wink
Да направи незабравим жест,особено на този етап от живота им.
Затова събира идеи и мнения.
Най-лесно е дадеш пари на ръка,на мен също би ми харесала,и го прави Моя,но този жест не го помня.
Много повече би ме зарадвало нещо малко,оригинално,но казващо много,със скрит подтекст Wink
Колкото за западното влияние си абсолютно права,и за това са виновни всички тези сълзливи романтични филми,които напоследък гледам Laughing Знам,че реалността далеч се разминава,но това не ми пречи да мечтая,нали така.И понякога именно там,в тези приказки,реалността изглежда по-лека,по-лесна,по-безпроблемна. Laughing

# 69
  • Мнения: 1 544
Еийй за какви подаръци говорите .. Whistling къде са тези мъже където ги правят  Mr. Green

Аз преди няколко дена получих това http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.orderbg.com/ima … 6hl%3Dbg%26sa%3DN
малко,но от сърце  Grinning много му се радвам /златничко е  Mr. Green /
По принцип много харесвам ето това http://www.swarovski.com/Web_AA/de/909820/product/Heart_Ware_USB … eichermedium.html

A другото което ме кефи като идея е това http://it-place.net/linksystem/374/%D0%94%D0%B8%D0%B3%D0%B8%D1%8 … +%D0%B8+Bluetooth

Разбира се на всяко от нещата трябва да метнеш или ваши любими снимки или снимки на местата на които ще я заведеш по случай всеки от следващите поводи  Wink

# 70
  • Мнения: 742
Подари й масажно кресло. Лично нейно си.

Или пък писалище в стил "Луи ХVІ" или "ампир". Във тайника сложи тесте писма, любовни, вързани с червена панделка. Не й казвай, само спомени, че няма начин тая мебел да няма тайно чекмедженце.

Оженете се пак. В Лас Вегас.

# 71
  • Мнения: 4 668
Скоро имах рожден ден . Мъжът ми ми подари малък 8 инчов лаптоп  Grinning Страшно много му се зарадвах и си го ползвам с голям кеф ! Събира ми се в дамската чанта .
Но аз първо съм крайно неромантична и второ отдавна исках такъв , че другият ми тежи ...
А и не познаваме жена ти . Толкова ли не можеш да прецениш на какво би се зарадвала ?

# 72
  • Мнения: 3 405
Запази ледената пързалка само за нея. Карайте кънки и се забавлявайте. Ако не можете - ще се научите, така или иначе няма да има други хора там. Твоето участие е важно. Това няма да е подарък и за двамата, а само за нея. Нека присъстваш и ти  Grinning

# 73
  • Мнения: 1 544
Запази ледената пързалка само за нея. Карайте кънки и се забавлявайте. Ако не можете - ще се научите, така или иначе няма да има други хора там. Твоето участие е важно. Това няма да е подарък и за двамата, а само за нея. Нека присъстваш и ти  Grinning
Малко е рисковано това ,жената е бременна все пак  Mr. Green /иначе готина идея/

# 74
  • Мнения: 24
...Сливи ли има в устата авторът....

Лисо, боя се, че е точно така, но няма да скандализирам форума с подробности...оставете тия неща с парите, как да подариш нещо на някого, което тя вече го има така или иначе?! Нали вече обясних, че всичките ни пари са общи и всеки си взима колкото му трябват. Получих ценни идеи, така, че благодаря на всички включили се с предложения...и естествено онова за 50-те кинта беше майтап, не съм чак такава скръндза

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 14:12 от Seltakis

Общи условия

Активация на акаунт