Признават ли ви БГ- книжките?

  • 2 506
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 458
Ами, и аз си карам с моята книжка. Още не съм си вадила нова за съответната държава  Grinning
Да чукна на дърво още не са ме хващали за проверка. Ама ако ме спрат ще кажа че съм турист и съм за малко  Mr. Green А, и нали на книжката ми пише и на английски та ще кажа че е валидна в цял свят  Rolling Eyes
За да си подновя книжката трябва да изкрм писмен изпит и практика - нищо, че си карам кола - те да видели с очите си  Grinning

# 46
  • Мнения: 3 880
нищо, че си карам кола - те да видели с очите си  Grinning

Ами да, това че караш кола не означава автоматично, че можеш Laughing Mr. Green (майтап, да не се засегнеш сега)
Цитат
Ама ако ме спрат ще кажа че съм турист и съм за малко   А, и нали на книжката ми пише и на английски та ще кажа че е валидна в цял свят 

Къде е това, където полицаите се оставят така лесно да ги излъжат? В паспорта ти не пише ли от кога си в страната?

# 47
  • Мнения: 221
И в Дания признават 6 месеца, после ти я сменят с датска като ти вземат българската. Това е вси4ко:)

# 48
  • Мнения: 4 458
нищо, че си карам кола - те да видели с очите си  Grinning

Ами да, това че караш кола не означава автоматично, че можеш Laughing Mr. Green (майтап, да не се засегнеш сега)
Цитат
Ама ако ме спрат ще кажа че съм турист и съм за малко   А, и нали на книжката ми пише и на английски та ще кажа че е валидна в цял свят 

Къде е това, където полицаите се оставят така лесно да ги излъжат? В паспорта ти не пише ли от кога си в страната?

 Mr. Green е да, така е, че не означава автоматично....., но не е кадо да нямаш книжка нали  Wink
Ами за лъженето...... знам ли не ми се е налагало, newsm78, но така ме посъветваха да кажа ако се случи да ме спрат.
За паспорта- не го нося в мене.  Wink Имам разрешително за пребиваване.
Определно ще се ориентирам към издаване на тукашна книжка но.... не ми се занимава с тестовете им.
А и ми казаха, че ако дам някой долар на поицая ще си зтвори очите  Whistling Може би за това съм така спокойна и не се мобилизирам за документи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт