Родих се мъничко човече, а какъв юнак съм вече!

  • 17 896
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 604
Добър вечер ,момичета  bouquet.
При нас днес вилня страхотна буря и ми се скапа интернета #Cussing out. Сега ползвам безжичния на таткото,ама лаптопа му е под всякаква критика. "Мързи" го да работи ooooh! Tired. Затуй ще бъда кратка,но не мога да не се похваля Embarassed.
Докторката остана много доволна от Мария. Похвали я и даже каза,че развитието й е като на 1 год Hug. Много съм щастлива Crazy. Дай Боже така да продължават нещата Praynig.
Много се радвам и за Танита Hug. Не знам историята ти,но защо не отидете при д-р Топов newsm78?Нали казват ,че той е най-добрия. Ние също сме били при него и аз съм много доволна.
Семирамида-дано най-после са ви монтирали шкафа  bouquet. Не се коси за килата. И ние май сме свалили още. Макар,че яде горе -долу прилично. Няма смисъл да я тъпчеш. Ако структурата й е такава тя няма да качва,колкото и да я тъпчеш. Ще бъдат манекенки с Мария Laughing Sunglasses.
Ние мислим да вземем уолкър на Мария за Коледа ,но ще видим.
Много ви благодаря момичета за подкрепата и палците  bouquet.Януари пак сме на преглед.Моля се всичко да е ок Praynig Praynig Praynig
И някой да пусне нова темичка Wink.

# 301
  • София,
  • Мнения: 4 267
   НОВА ТЕМА

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 21:51 от Семирамида

# 302
Семирамида нещо не разбрах новата тема... newsm78

# 303
Здравей те, мили майчета на мънички човечета.Преди броени дни открих тоси сайт,и съм удивена колко много мънички бебета има,а аз си мислех че те са единици.Аз също имам едно мъничко човече което се роди в 33г.с. само 1 900 г.Сега е прекрасна госпожица почти на девет месеца без два дни.Радвам се че ви открих,и се надявам да ви бъда полезна за напред,със савети,подкрепа и разбиране.Надявам се да на много нови запознансва и добри приатели.  lalalala      

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 21:31 от smehoranua

# 304
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ами нещо съм объркала, това да направя думата или изречението да е препратка към линк нещо все не ми се получава!  newsm78


НОВА ТЕМА


СЕга мисля че стана нали newsm78

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 16:25 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт