Отчет на набор 2003 - 37

  • 14 223
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 133
Катринка, дано Мимка да се оправи по-скоро Praynig
Много сте  сладки всички на снимките, пу-пу.  Heart Eyes bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз тук, вие пишете в страта тема, а аз съм я изпуснала цялата  Embarassed /отивам да чета/
Имам един проблем аз моя синковец реве за щяло и нещяло вече съм пред нервна криза  Close , не знам как да постъпя и какво да правя  ooooh! помагайте с идей и съвети, дали е период и ще отмине или ..........

# 32
  • Мнения: 1 102
Кимба, добре дошла.  Hug За реването може би нещо свързано със сестра му, да не ревнува?
За страховете, и моя е голям бъзло, вечер не можем да го накараме да отиде до тоалетна, страхува се от кучета, чудовища, искал да ходи лятото на пикник в гората, но после се отказа че щял един лъв да го изяде.  Sad И аз непрекъснато му обяснявам че  няма това онова, ама дете си е. Също много го е страх от смъртта и ме пита кой умира и аз възрастните и той какво да направи, отиде при дядо си и му вика"Дядо ти си възрастен и ще умреш." Shocked
Днес за първи път от не знам колко време му отрязох един нокът на единия пръст на ръката, голямо постижение, все си ги гризка. Обещах му ако всичките пораснат да му купя 10 големи метални коли.  Crazy

# 33
  • Мнения: 1 687
murvet77  защо изнудваш така детето  Joy  hahaha Вики не си гризе ноктите но ги чопли . А не знам вашите деца дали постоянно си чешат ръцете но имам чувството че е вече навик. Казвам ми ами чешат ме (вместо сърбят ме )  Joy  hahaha  Сега като я взех е добре, дано да няма продължения, че в понеделник им е празника.  Praynig Днес имаме и малко слънце. Иска да смятаме задачи и  да пишем цифри. Ох не я знам каква ще е в училище но за сега има желание. Лек ден и от нас.

# 34
  • Мнения: 150
И аз тук, вие пишете в страта тема, а аз съм я изпуснала цялата  Embarassed /отивам да чета/
Имам един проблем аз моя синковец реве за щяло и нещяло вече съм пред нервна криза  Close , не знам как да постъпя и какво да правя  ooooh! помагайте с идей и съвети, дали е период и ще отмине или ..........
На това според мен му се вика "кой кого".Сега им е време да се опитват да се налагат!Дишай дълбоко и бъди хитра.
Ако трябва оглушаваш .И си намери тайно място.Като зареве за глупост,или от инат-ти кажи-добре,хубаво-ти си поплачи1а аз отивам на едно място,но там пущат само с усмивка.........
Или нещо подобно-вече толкова свободни съчинения правя,че като видя река от сълзи и най-напред се ослушвам newsm78

# 35
  • Мнения: 7 201
Днес за първи път от не знам колко време му отрязох един нокът на единия пръст на ръката, голямо постижение, все си ги гризка. Обещах му ако всичките пораснат да му купя 10 големи метални коли.  Crazy
Joy Joy Мда...това си е постижение! Peace Да не забравиш за обещаното. Wink
Кимба- Hug нямам идея,само да вметна,че Дани е такъв,когато се разболява. Confused(което не ви желая)
yanakr-да пишеш как е минало тържеството. Peace Ще чакам пред ТВ-то довечера. tv

# 36
  • Мнения: 14 133
 smile3501 на Вики!!!
Дано и като тръгне на училище да иска да се занимава с такова желание.  Wink
Сашо не си гризе ноктите, но още му ги режа след огромни уговорки, особено на пръстите на крачетата.  ooooh!
Катринка, много готини идеи за секване на безпричинните ревове.  Peace
Пред коя ТВ да се зареждаме да гледаме детенцето на yanakr?  Wink

# 37
  • Мнения: 3 506
Също много го е страх от смъртта и ме пита кой умира и аз възрастните и той какво да направи, отиде при дядо си и му вика"Дядо ти си възрастен и ще умреш."

А Никола попита къде ще погребем прабаба му като умре, защото скоро щяло да е (това в нейно присъствие). Crazy

# 38
  • Мнения: 7 201
Пред коя ТВ да се зареждаме да гледаме детенцето на yanakr?  Wink
Чиби, пред Кабелна ТВ-Димитровград. Joy Joy Да метна един кабел? Wink
katrinkag-идеите ти и на мен ми допадат. Hug

# 39
  • Мнения: 1 102
Мамче, няма да забравя, само да пораснат, винаги много съм мразела да видя мъж или жена с изгризани нокти, и ето моето гардже е същото.
Чиби, дай снимка на юнака с очила.  Peace Миналата седмица брат ми беше у нас и отидохме да купим рамки на племенника че в Турция били скъпи и Арда го ползвахме за манекен, пробвахме едни пластмасови жълти, е толкова му отиваха, но да не дърпаме дявола за опашката, за красота да вземат очите на детето да се развалят.  Praynig
Дано Вики да е така до края на учебния и процес, не че е толкова полезно, и аз бях една тревопасна отличничка и какво като дипломата ми е 5,33 мъжа ми с диплома 3,65 печели мнооггоооо повече от мен.
И аз чакам за тв предаването да каже къде е и да го гледаме.  Peace

# 40
  • Мнения: 14 133
Mam4e, мятай кабелчето.  hahaha Но да е по-дългичко, че сме надалеко.  Joy
Нямам още снимка на юнака с очила.  Wink Иначе са страхотни, модерни.  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 4 397
Привет на всички нови мами от миналата и от тази тема   bouquet
murvet77 не е ревност
Mam4е не е и защото се разболява, защото е постоянно това реване  ooooh!
katrinkag нещо подобно на кой кого, ама друго не мога да го обясня.
Давам ви примери:
Седим лятото на един пясъчник с 3-4 деца с който е израснал от бебе. Решават, че искат зрънчо 10-тия пореден боклук от както седим. и на всички деца се отказва и моя веднага почва да ги рони крокодилски, докато другите се тръшкат и си искат  Mr. Green
Седят на същия пясък едно дете им хвърля пясък другите започват да викат по детето, а нашия почва да реве, че детето му хвърлило пясък.
Ей такива някакви просто ви ги давам като примери за реването му и ми идва малко на нагорно, че все пак е мъж.

# 42
  • Мнения: 696
Успокоих се след като ви изчетох.

А колкото до ноктите, на Момо нокътна плочка вече не му е останала. Веднъж даже ми показа как можел да гризе и на краката. Добре, че поне тях не гризе, иначе нокторезачката съвсем ще ръждяса.

# 43
  • Мнения: 150
Привет на всички нови мами от миналата и от тази тема   bouquet
murvet77 не е ревност
Mam4е не е и защото се разболява, защото е постоянно това реване  ooooh!
katrinkag нещо подобно на кой кого, ама друго не мога да го обясня.
Давам ви примери:
Седим лятото на един пясъчник с 3-4 деца с който е израснал от бебе. Решават, че искат зрънчо 10-тия пореден боклук от както седим. и на всички деца се отказва и моя веднага почва да ги рони крокодилски, докато другите се тръшкат и си искат  Mr. Green
Седят на същия пясък едно дете им хвърля пясък другите започват да викат по детето, а нашия почва да реве, че детето му хвърлило пясък.
Ей такива някакви просто ви ги давам като примери за реването му и ми идва малко на нагорно, че все пак е мъж.

Слушай малко историйки
май беше напролет и Мимка взе да се прибира с пясък в пликчетата.....а тя е като срастнала се с пясъка......питам какво става.....мълчи/тук може би трябва да вметна,че тя не търпи наказание и е адски трудно да я накажеш/,питам на сутринта госпожата и та ми обяснява,че имало по-агресивни дечица,които просто минават зад някое детенце и му пущат лопатка с пясък в гръбчето.Викам си-тая няма да стане и питам Мимката-ти какво направи-нищо-как тъй нищо-рев-защо бе мамо плачеш-ами като кажа на госпожата ще ми се сърдят децата.Казвам добре,а кото ти се възпали дупцето -какво ще правим- CryЯ сега да те питам кой ти пуща пясък в гърба-Криси и Алекс.ДобрееееееееееНа другата сутрин отиваме на градинката и Криси я вика още от вратата.Мимка се дърпа,а аз клякам до него и го питам-Криси,защо правиш така-тишинааааааа,Криси трябва ли да говоря с майка ти да не правиш така-...........не....ако може.........хубаво,мога ли да те помоля повече да не правиш така-обещавам.Влизат си двамцата вътре,а следобед питам-Мише имаш ли пясък та да сменим пликчетата-а не мамо аз се оправих с Алекс bowuuКак тъй се оправи с Алекс-ами и аз като теб-говорих с него-значи можело и без рев.
Май много се впуснах но как да ви разкажа-при нас са все такива едни...
Последното от снощи беше за вечеря-прибирам се-до 19 съм на работа-и какво да видя-всички нагрочени като облаци,а Мимата-червена като домат-Добър вечер-Здрасти-мамо,пък тати вече не го обичам и да го смениш #CrazyЗащо така-той ми крие играчките,пък аз го ритам/и тати съответно като не може да търпи повече,вземе че я накаже в ъгъла,и става........Викам добрееееееее аз май съм объркала къщата-и се обувам и тръгвам да излизам-ако знаете как бързо всички се сдобриха,че даже ме и почерпиха с бонбон по този повад Whistling
Та тъй-когато детенце е по емоционално,че и с въображение-си е трудничко и да го обуздаеш и да го надхитриш.
Но в никакъв случай не с нерви!!!По лесно ще ти е,и по забавно-смея да твърдя.
Защото всички те някак си много бързо порадтват,а само това е времето,когато са изцяло и само наши.
Еееееееееее тъй съм се отплеснала,дано не станах досадна  bouquet


А сега се сетих-пробвали ли сте с горчив лак за момченцата??

# 44
  • Мнения: 122
Здравейте,от скоро пиша в този форум,а на темичката попаднах току що.Моя Алекс (май не е първия такъв от списъка) е роден на 20 януари 2003г.Надявам се да се набират нови "членове"  Simple Smile.Ще следя и пиша с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт