Болни от муковисцидоза - тема 4

  • 41 689
  • 452
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 425
Ани, благодаря ти и тук  Hug
Хайде една почерпка


Ето го и рожденника http://www.snimka.bg/album.php?album_id=272804&pid=9620185
Вчера си изобретил сам-самичък и самолет, ето го http://www.snimka.bg/album.php?album_id=272804&pid=9620080

# 61
  • Мнения: 918
Браво много хубава торта. Дано да е била и сладка. Акан пък е голям сладур пу пу Simple Smile  newsm51 newsm59 newsm59 newsm18  party006

# 62
  • Мнения: 2 425
Ани, благодаря ти отново  Hug. По принцип не сме много по тортите, но днес  човека яде две парчета  Crazy. Явно наистина е била сладка  Simple Smile

А сега искам да ви благодаря от името на Дидито за поздравите за именния ден на Стефчо. Тя каза че не можела да пише, а само можела да ги чете. Незнам защо така, нещо не е наред, но какво  newsm78

# 63
  • Мнения: 2 425
Момичета, здравейте и добро утро  Laughing

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 11:44 от Vivi

# 64
  • Мнения: 918
Гласувах  newsm10 !

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 412
ВЕСЕЛА КОЛЕДАМного здраве желая на вас и семействата ви   bouquet

Честито на именниците и рождениците   bouquet

# 66
  • Мнения: 2 425
newsm51



Креми, мерси   bouquet

# 67
  • Мнения: 32
искам да попитам нещто от тук нататък как се процедира  на  5 януари щте ходя в варна да ни регистрират като болни от
муковисцидоза при др.петров аз креона все още си го закопувам заедно с линекса smile3516 newsm11

# 68
  • Мнения: 32
а сега кой байр да хвана и аз незнам smile3515 newsm62дойде ми като гръм от ясно небе тази шибана болест извинявам се за израза ама си е така

# 69
  • Мнения: 2 425
Зорница 83, какво да ти кажа...
На всички ни преди време ни дойде като гръм от ясно небе  Rolling Eyes. Но .... това е положението  Rolling Eyes
Ако нямаш креон дай си адреса на лични, да ти пратя малко, за да не го купуваш него поне. Линекса ще си го купуваш, него не го дават от болницата. За него не мога да ти помогна, но креон мога да ти пратя. Ако решиш на среща съм  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 918
 Зори,сега на 5-ти като отидеш при Петров ,ще ти направи протокол,ще си взимате през месец-креон и пулмозим- за инхалации.Дават лекарствата през месец но за два месеца.Трябва да си купиш инхалатор на Пари-бой,от Елпак във Варна.
Другото подадохте ли документи за РЕЛК. На детето ще му дадат инвалидност от 80-100%, и ще си взимаш интеграционните добавки,двойните детски ....Ако не си свършила тази работа ,не губи време,питай джипито за реда!
Мисля ,че доктор Георгиева ще го наблюдава детенцето за сега,понеже има чревни проблеми,но пък инхалатора си е задължителен.
Друго какво,даваш ли му постоянно витамини, правите ли гимнастика,дренажчета(потупване по дробчетата). ,подскоци,всякакви движения.Храни детенце с калорични храни..много сокове прясно изцедени,имат естествени ензими.
Като се сетя още нещо ще ти пиша.
В Добрич има една майчица,която може да ти даде креон..само кажи ,че го искаш!
Прегръщам те Hug ,не се отчайвай,  newsm10ще се справиш !

# 71
  • Мнения: 192
аз креона все още си го закопувам заедно с линекса smile3516 newsm11


Писах постове, че ако някой има нужда от Креон, само да каже, аз мога да му дам!!!

# 72
  • Мнения: 2 425
Честита нова година!
Пожелавам на всички най-вече много здраве и много щастие през новата година  Hug

# 73
  • Мнения: 32
честита и от мен пожелавам ви много здраве и дълъг живот и успехи в новата година  newsm10

# 74
  • Мнения: 918
Весела Коледа с най-добри пожелания за много много много ЗДРАВЕ както и ЗДРАВЕ също така и ЗДРАВЕ .. освен това ЗДРАВЕ ,щастие ,късмет и безброй сбъднати мечти !!!

По -хубаво пожелание от това на Вики не намерих ,където и да било за това за НОВАТА 2009-та пожелавам ЗДРАВЕ !!! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт