Шаблони, стикери, тапети и декорации за стена - 2

  • 153 078
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 054
Здравейте! благодаря и на Змейковица, че се включи! Страхотна стая имате  Hug

Ама аз... имам проблем! В Практикер въобще няма бебшорски или детски фризове, както и в Домко на Константин Величков... Малко след него има един Декор Център... и като видях, че пише Wall Decor викам си "Ей тука са ми фризовете" а вътре беше пълно с едни сърдити момиченца дето ме гледаха странно и казаха, че не предлагат такива неща Close И сега мисля да потърся в нета, ако трябва ще поръчам от някой сайт... Само в Бриколаж не съм ходила скоро не знам дали там ще има? Моля ви, тези от вас, които са с фризове да споделите откъде си ги купихте  Hug
Иначе днес ще ходим пак до апартамента и ще снимам едноцветната ни спалня - детска стая и ще се похваля поне с латекс  Mr. Green

# 271
  • Мнения: 458
Змейковица  прекрасна идея за детската стая.

# 272
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 BubolecheMeche аз съм купувала от Бриколаж, но си мисля, че в момента просто може да няма внос.

# 273
  • Мнения: 92
BubolecheMeche преди една година аз си ги купих от Домко, имаше много хубави детски - с котенца, кученца , мечета...дадоха ми и каталог на който да видя как стоят...

И понеже още не сме ги сложили, погледнах на тях и видях, че има сайт www.livingwalls.de ....  Peace

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
 Hug Мерси, момичета  Hug

Фризът ми го донесе приятелка от Англия - има и стикери за стената в тези мотиви (има много в ибей), които още не съм налепила, чакам да стане обзавеждането и тогава ще ги наслагам и пак ще покажа  Laughing

# 275
  • Мнения: 5 278
Ей,голямо четене днес Simple Smile Най-после успях да стигна края Simple Smile
Разрових се за подобна тема,защото реших да направя на децата аквариум,но на стената,че по-лесно се поддържа Simple Smile Има много интересни идеи,особено за тези стикери от Джъмбо,много ще ме улеснят,стига да има кой да ми ги купи.Ако не ще се мъча сама да ги правя.
Другото,което обаче ми дойде на ума е да направя нещо на стената в кухнята.Лошото е,че хич ме няма по рисуването,а не мога да се сетя как да си направя по-голям шаблон. Пари нямам за готови стикери. Ако не успея ще гледам за нещо,което е с повтарящи фигури.
Обещавам да се пахваля ако излезе нещо Simple Smile

# 276
  • Мнения: 146
Не знам как съм пропуснала тази тема и аз голямо четене направих до края.Предстои ми да правя детска стая на момиченцето ми в моите родители и с голям интерес ще следя темата.Страхотни неща...!

# 277
  • Мнения: 529
Buboleche, prava si za momichetata v wall dekora, otidi v tozi na 8dekemvri 1.

# 278
  • Мнения: 1 091
(x)Dorothy, страхотни са ти мазилките! Всъщност мазилки ли са или интериорни бои и какви по-точно са? Майстор ли ти ги изпълни?

# 279
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да, майстор ми ги изпълни и мисля, но само мисля, че са това http://www.sanmarco-varna.com/san_marco_products_1.php

# 280
  • Мнения: 1 091
Да, подозирах ги WinkЧудесно са се справили!

# 281
  • Мнения: 5 278
Да споделя с вас,че видях в брошурата на Бриколаж,че има стикери по 17 лв. Мисля днес да отида да ги разгледам.Струва ми се доста прилична цена.

# 282
  • Мнения: 4 970
Djina, чак сега те виждам в темата и прочитам и ме е яд че не прочетох по-рано...Щях да ти взема стикери от Джъмбо( вчера ходих в Плевен)

Аз в момента се чудя з акоридора- стикери ли да измисля или интересен рапет като пано за акцент Thinking Събирам идеи

# 283
  • Мнения: 5 278
Е,няма нищо Simple Smile
А иначе виждала ли си такива с риби?Че май ще ходим в четвъртък да вземем един приятел на мъжа ми от летището и съм ги уговорила да ме заведат до Джъмбо за малко и ако не намеря ще ме утепят Simple Smile
А за това,което питаш аз реших стикер,защото тъкмо сме шпакловали стените,ако сложим тапет за пано ще замине работата и после пак ще трябва да се шпаклова наново.

# 284
  • Мнения: 542
ние вече започнахме ремонта!за сега сме още на боядисване  но се надявам до няколко дни да поръчаме мебелите!
а ето това сътворих за децата като украса    още снимки тук http://picasaweb.google.bg/pisetoviki/pEHFrC#
аэ по принцип съм много зле с рисуването но с голяма желание се справих!и много се радвам че на децата им харесва! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт