Какво си поръчаха децата Ви на Дядо Коледа?

  • 14 877
  • 206
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 090
Голяяяяма кола newsm01

# 31
  • Мнения: 101
И при нас ще се купува пони,голяма радост е с тези понита Heart Eyes

# 32
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
искаме кукла-барбарон ,но незнам как ще намеря??? newsm78

# 33
  • Мнения: 206
Ние сме с малко странно искане - фенерче...

# 34
  • София
  • Мнения: 6 182
Ние сме с малко странно искане - фенерче...
Племеницата ми една година искаше щипки  Laughing

Щерката си пожела: ПеЛеляшка и пЛинца ама да се женят. Хич не си пада по игри с кукли и няколко пъти я питах и все това си повтаря. Е щом пък го иска....той Дядото си знае  Wink

Дребосъка ще получи бебешка маса за забавления. Защо ли имам чуството, че каката ще я хареса повече от нейната Пепеляшка  Thinking

# 35
  • Мнения: 2 732
офф явно понитата са на мода Mr. Green.Ама искала поне 11 Whistling

# 36
  • Мнения: 643
Голяма пожарна Rolling Eyes

# 37
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
До миналата седмица искаше подаръкът да е "голям и син", купихме касов апарат, много се заигра с подобен в един магазин и тротинетка/синя/, също и въздушен хокей...................това добре обаче от една седмица винаги когато я попитат, отговаря че иска "кухня", е ще купуваме и кухня.Ако някъде сте виждали много кухни , иска ми се да ги видим извън кутия за да преценим кое да купим.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 298
Моята девойка от известно време е запалена по рисуване и лепене, а книжки си четем открай време. Поръчала си е книжка с приказки - независимо, че има купища, стикери -тях купуваме всяка вечер в книжарницата, цялата къша вече е облепена и боички - те ще са първите боички, досега давам само пастели, моливи и флумастери.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Иска русалка Ариел, Барби с влак, ново старо куче (от време на време - червено куче  Shocked), и една панделка, с която да си връзва косата като Уенди.
Джуджетата на дядото вече са готови, само малко засечка има с кучето.

# 40
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Моята кака си поръча лаптоп, книжка за оцветяване и магнитна дъска (от онези, които се трият с плъзгане, че бебка й я счупи). За малката поръча да й донесе едно много меко зайче, но може и куче, тя нали още не разбирала та и да се обърка не е проблем  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 208
Моята Дъщеричка си поръча гооооляма йоника,ако може електрическа или бяла дъска  на триножник за рисуване с маркери и спец.гъбичка за триене.А синчето-Нинджи,които се бият или кола с дистанционно(тези са му най-бързите по чупене)Всичко каквото искат го видях и в Джъмбо и в Хиппо Ленда в Скай сити,скоро мислим да ги посетим Grinning

# 42
  • Мнения: 98
   Моя иска ролери . За друго не иска и да чуе , а мисля че е още малък за тях.

# 43
  • Мнения: 4 187
Лодка с дистанционно, динозавър и крокодил  Rolling Eyes.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
   Моя иска ролери ,а е на 3 г. и 10 месеца .Мисля, че е малък.Какво ще правим незнам . За друго не иска и да чуе. Как мислите рано ли му е ?
Аз също се замислих дали да взема, но предвид че е зима и няма къде да ги кара, ги оставих евентуално за рождения й ден. Не мисля, че е толкова рано, има за малки деца.

Общи условия

Активация на акаунт