Жена ми се влюби отново в голямата си любов

  • 14 890
  • 226
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 352
Ще чуеш много различни мнения и повечето от тях ще бъдат противоположни. Не вярвам да сме ти от особена полза, но
аз лично ще те посъветвам да изчакаш. Тя е в еуфория, ще и мине. Жените са прагматични същества, и в повечето
случаи бързо се окопитват след такива емоции, защото ясно си дават сметка какви са приоритетите в живота им.
Щом продължавате редевно да правите секс, за мен това е симптом, че жена ти още има чуства към теб
и моментно е залитнала, дали от еднообразен и скучен живот, дали за да си докаже нещо с другия мъж.
Една влюбена жена, която подържа извънбрачна връзка със сигурност ще намали секса с постоянния партньор, да
не кажа, че и въобще ще откаже да прави секс с тебе. За мен най-правилното е да си затвориш очите за известно време
и да оставиш нещата на естествения им ход.

# 31
  • Мнения: 139
говори с жена си, изпрати я с децата у майкини и да си помисли, без разговор (скандал) няма да се разминеш.
или просто го убий.

Ами ако няма майка?
А ако човекът е силно привързан към дъщерите си? Май не е най-умният начин да ги праща при тъща си (ако такава е налична).
Ами ако ..., айде няма да продължавам.
То т'ва жената да не е като покупка от магазин с N години гаранция - ако се повреди - обратно у магазина (майкини си) ooooh!

Към автора: Доколкото е възможно, доколкото би имал сили, поговорете си честно, прямо, откровенно, все пак дълго време сте заедно, 2 деца имате. Изложи гледната си точка. Изслушай я. Не я притискай, не поставяй ултиматуми, но дай (на себе си и на нея) разумен срок, в който искаш нещата да придобият яснота. Направи всичко възможно избора да е в твоя и на децата Ви полза, но бъди подготвен и че е възможно да бъде другояче.
И когато изкристализира решението - Вашето общо, или съвместно, зряло и откровенно взети Ваши различни решения - ти пожелавам много сили, търпение, воля, страст за живот и подкрепа, за да поставиш новото си начало. Дали със съпругата си, или не, на теб ти предстои ново начало. Пожелавам ти успех и приеми искрените ми адмирации за поведението си до момента. Бих била повече от галеник на съдбата, ако знам, че човек, мислещ по  подобен на теб начин някой ден застане до мен в живота и стане баща на децата ми.  bouquet

# 32
  • Мнения: 589
Браво бе,ашколсун! Чета и не вярвам на очите си-ама цветя и купи,ама разбирай я и и съчувствай,ама щади и чувствата...Ако ставаше дума за мъж,периодично кръшкал през годините брачен живот-отдавна да сте му събрали багажа...Като казах да тропне по масата някои хора го разбраха буквално,жалко за което...Но смятам за абсолютно нормално когато сме обидени,наранени,оскърбени да изпитаме и гняв,ако щете,и да го покажем.Не мисля,че семейна обстановка,в която жената е заета да чати с любовника си,а мъжът е разстроен и ближе самотно рани,е нормална-ами децата??? Така,че разговор и изясняване на позициите са нужни.

# 33
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ще чуеш много различни мнения и повечето от тях ще бъдат противоположни. Не вярвам да сме ти от особена полза, но
аз лично ще те посъветвам да изчакаш. Тя е в еуфория, ще и мине. Жените са прагматични същества, и в повечето
случаи бързо се окопитват след такива емоции, защото ясно си дават сметка какви са приоритетите в живота им.
Щом продължавате редевно да правите секс, за мен това е симптом, че жена ти още има чуства към теб
и моментно е залитнала, дали от еднообразен и скучен живот, дали за да си докаже нещо с другия мъж.
Една влюбена жена, която подържа извънбрачна връзка със сигурност ще намали секса с постоянния партньор, да
не кажа, че и въобще ще откаже да прави секс с тебе. За мен най-правилното е да си затвориш очите за известно време
и да оставиш нещата на естествения им ход.


по-голяма грешка от това едва ли би могъл да направи.

# 34
  • Мнения: 998
Браво бе,ашколсун! Чета и не вярвам на очите си-ама цветя и купи,ама разбирай я и и съчувствай,ама щади и чувствата...Ако ставаше дума за мъж,периодично кръшкал през годините брачен живот-отдавна да сте му събрали багажа...Като казах да тропне по масата някои хора го разбраха буквално,жалко за което...Но смятам за абсолютно нормално когато сме обидени,наранени,оскърбени да изпитаме и гняв,ако щете,и да го покажем.Не мисля,че семейна обстановка,в която жената е заета да чати с любовника си,а мъжът е разстроен и ближе самотно рани,е нормална-ами децата??? Така,че разговор и изясняване на позициите са нужни.
И аз съм на това мнение.Много ме натъжи темата.Изясни нещата с нея-смятам ,че едно осветяване на ситуацията ще я отрезви-колкото и да е увлечена по бившият си в момента ,тя все пак е майка и би следвало да помисли за децата си.
Сега и е добре-зад уютното семейно огнище си прави нови адвентчъри ,за да разнообразява сивият и скучен семеен живот ,но ако остане без твоята подкрепа какво ще стане-ще се погрижи ли за твоите деца чуждият мъж?Сега им е приятно ,вълнуващо ,потайно.Смяташ ли ,ако рухне това тръпката им ще остане?

# 35
  • София
  • Мнения: 1 352

по-голяма грешка от това едва ли би могъл да направи.
Би ли обяснил защо мислиш така?

# 36

Една влюбена жена, която подържа извънбрачна връзка със сигурност ще намали секса с постоянния партньор, да
не кажа, че и въобще ще откаже да прави секс с тебе. За мен най-правилното е да си затвориш очите за известно време
и да оставиш нещата на естествения им ход.


по-голяма грешка от това едва ли би могъл да направи.

    Абсолютно вярно! Това беше моята грешка - да си затворя очите и да повярвам, да оставя всичко на естествения ход. А и доколкото прочетох автора това и прави няколко месеца. Не го прави Naughty Честен и откровен разговор според мен е единственото, което би могло да изясни и оправи евентуално нещата. А относно честотата на секса: при мен дори го увеличиха  Joy явно с цел успокояване, че всичко е ОК. Така че понякога това не е гаранция за приключили отношения.

# 37
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
Би ли обяснил защо мислиш така?

защото жена му не заслужава това.
защото той се явява ония в който се поизбърсала след раздялата с голямата си любов
защото и той има достойнство, което не трябва да потъпква
защото в един по-късен етап може да  е късно
защото поставени очи в очи проблемите без заобикалки имат шанс да се решат
защото истината в случая е по-добре от лъжата.

# 38
  • Мнения: 2 448
Отношенията могат и да приключат дефакто, но гаранция за приключване на чувства няма.
С една дума, ако можеш да живееш с жена, на която не си на първо място в сърцето, прости и продължи, ако ли не, то е ясно.

# 39
  • София
  • Мнения: 15 463
  Според мен тя трябва да разбере, че ти знаеш и тогава вече ще се разбере дали иска тя да си запази семейството или не.Без скандали, без заплахи. Просто да знае, че ти знаеш.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 352
Цитат
Би ли обяснил защо мислиш така?

защото жена му не заслужава това.
защото той се явява ония в който се поизбърсала след раздялата с голямата си любов

За това няма как да си сигурен. На всеки може да се случи да залитне.
Както по-нагоре казах, жената ако има съвест и държи на семейството си ще се усети,
и ще вземе САМА, без натиск решение да запази досегашния си живот. 
Няма как нито ти , нито аз да знаем кой в какво се е избърсал и кой какво заслужава.
Вярвам, че не са много жените, които ще разрушат един успешен брак заради моментно
увлечение.

# 41
  • Мнения: 562
Наистина трябва да бъдеш мъж, но всмисъл да имаш позиция и да си силен. И май наистина е зле, ако я оставиш да решава с времето. То май вече достатъчно дълго решава, нали? Може би наистина разумен срок е добре, но не съм напълно сигурна ...
Права е olimpiia, като казва, че ако беше мъж на нейно място щяхме да го разкатаем. Ти все пак си герой. Обичаш я и държиш на нея, затова се държиш така.

# 42
  • Мнения: 2 108
  Според мен тя трябва да разбере, че ти знаеш и тогава вече ще се разбере дали иска тя да си запази семейството или не.Без скандали, без заплахи. Просто да знае, че ти знаеш.
Peace

# 43
  • на майната си
  • Мнения: 425

Те са били  гаджета преди нашия брак. Бурна голяма любов.
Разбрах че са имали и епизодични контакти с големи прекъсвания и през годините до сега.
Но по-важното е че тя е влюбена и сега.

и това, ако е епизодично залитане - баш нескончаем сериал си е.
Аз също съм на мнение, че тя трябва да разбере, че знаеш.
Ако можеш да гледаш децата - дай и време, някъде сама да реши какво ще прави със своя и Вашия живот, но това само при положение, че можеш да простиш и продължиш пълноценно живота си с нея, ако избере теб.
Мисля, че като за начало трябва да решиш сам за себе си - имаш ли сили да продължиш с нея.

# 44
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

Те са били  гаджета преди нашия брак. Бурна голяма любов.
Разбрах че са имали и епизодични контакти с големи прекъсвания и през годините до сега.
Но по-важното е че тя е влюбена и сега.

и това, ако е епизодично залитане - баш нескончаем сериал си е.
Аз също съм на мнение, че тя трябва да разбере, че знаеш.
Ако можеш да гледаш децата - дай и време, някъде сама да реши какво ще прави със своя и Вашия живот, но това само при положение, че можеш да простиш и продължиш пълноценно живота си с нея, ако избере теб.
Мисля, че като за начало трябва да решиш сам за себе си - имаш ли сили да продължиш с нея.

това вече е прекалено. 
да се изнася тя с децата или той сам на някъде.

Общи условия

Активация на акаунт