Детето ми е твърде любвеобвилно с другите деца

  • 1 803
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 308
И аз съм с такова любвеобвилно дете.Габи е на 3 г 7 м.Доскоро мислех това за недодстатък,но тази и черта промени изцяло друго момиченце,напълно дръпнато,странящо от всички деца.Има още две такива момиченца,майките ми взеха телефона да отида у тях на гости да си поиграят децата,че не искали с други деца да играят.
Наистина не ми е приятно и на мен детето ми да се нахвърля с целувки и прегръдки на децата,че има все пак болни дечица,ама стискам зъби.Но вече е и по-голяма, като види че другото дете не иска,или пък е сополиво и кашлящо,повече не повтаря.Сама избягва.
Затова пък е много търсена в квартала,всеки който иска ласките и ме пита като ме срещне без нея-Къде е Габи? Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 324
Ще те видим след някоя друга година като започнат батковците искащи ласки да питат къде е Габи!  newsm29 

А това, че променя децата в положителна насока е чудесно! Наскоро по новините гледах, че щастието било заразно. Дай боже всеки да лепне този вирус и никога да не се излекува!  Flowers Four Leaf Clover

# 17
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз не мисля, че трябва да предприемаш каквото и да е. С времето, той сам ще разбере, че на някои хора просто не им е приятно и ще се научи да ги разпознава, ще започне да усеща кога трябва да се отдръпне. Просто не разбирам какво би могла да обясниш на толкова малко дете и защо трябва да спира да гушка хората щом му е приятно.
Съгласна съм. Peace

Общи условия

Активация на акаунт