САМОКОВЧЕ щуро рови в комина, Дядо Коледа да не би да го подмине.

  • 10 872
  • 215
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 70

Верно

Това не ми го побира акъла.
А твоито М как реагира.

Всъщност защо ти се сърдят Thinking

# 46
  • Мнения: 85
за сега изискването е да е безработно лице ,регистрирано в БТ.а от 01.01.2009 -програмата е за пенсионери ,желаещи да гледат внуците
аз съм  в 6 мес.отпуск за баткото ,но в бележката пише само че съм осигурена

# 47
  • Мнения: 228
Злати,майка ти да не се казва Роси,а брат ти Боби Simple Smile)),че нещо те заподозрях:)))

Леле и да не кажа добро утро,голяма съм завейка. Joy веднага се поправям Hug

Добрютро лейдис,хайсде на кафе и закуска

# 48
  • Мнения: 228
Аааа не е нормално да сте толкова несериозни,ще ви напускам аз вас.Не може така Naughty

Днешния отчет от ДЯ е по-добър от в4ерашния,справили сме добре и малко е плакала.Нещо имам усещането,че е до учителката проблема,ама да видим newsm78.

яяяя появихте се Flutter.Майче,Силве казвайте как са юнаците с калпаците?

# 49
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми Ани добър ден.....то до обяд никой не се е мернал newsm78
Как е минало днес при ученичката, айде разказвай, че и аз се вълнувам Laughing

# 50
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Изпревари ме Ани Crossing Arms
Ние преди обяд бяхме на разходка в парка и Ники доста походи...та се и измори естествано, гони там едно куче..... ooooh!
Сега спи та и аз се вредих да седна на РС-то Party

# 51
  • Мнения: 228
Хайде на кратък отчет,малката днес е била по-добре от вчера и малко е плакала.Ама какво да се прави като не обича да и вкарват ре3д насила и е своенравна.Иска тя каквото реши да прави и ако някой се опита да я накара нещо въпреки желанието се противи като звяр(май имаме и нещо лъвско в характера   )А имам чувството,че е и от учителката,утре ще разбера окончателно дали е това.Те нали се редуват сутрешните смени и едната май ни е по-симпатична и на малката и на мен:)

Иначе подготвихме и ясленския ДядоКоледен купон.Купихме с една мама от форума играчките вчера в Джъмбо,сега останаха само лакомствата(пове4е плодове,локумена вафла и киндер4е).Иначе решихме всеки родител да купи отделно по една играчка,която да остане в ОДЗто,за да обновим малко игралния кът там.А тези,които ние взехме са дребни нещица еднакви за всички(кукла-момиче,бъги-момче),които децата да занесат с лакомствата у дома,за да не се сърдят ,че не могат да си вземат играчката от детската.Всеки родител сам ще прецени колко да отдели за тази цел(5,7,10,20),за да не ги товарим излишно.
с такива неща се занимавам и ми е много приятно.
Днес купих и украса за там,тук пък се разбрахме,всеки да занесе по нещичко,за да им е празнично и красиво на сладурковците.

Това са моите ясленски истории....

# 52
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
..... като не обича да и вкарват ре3д насила и е своенравна.Иска тя каквото реши да прави и ако някой се опита да я накара нещо въпреки желанието се противи като звяр....
Ани това ми е до болка познато. Най-интересното е, че започна да го прави след като навърши 1г. Като стане на неговото зопочва да скача и да се дере Crazy ooooh! ужас направо. Какво ли ще е на 2г #Crazy

# 53
  • Мнения: 674
Привет и от мен!  Grinning
Аз днес пак се проявявах като учителка. И веднага се хваля, че децата даже ме питаха колко време ще стоя при тях, защото съм била най-интересната учителка, т.е. разказвала съм им най-интересни работи.  Blush А това е вярно дотолкова, доколкото постоянно се ровя в нета и им търся любопитни работи, за да ги накарам да ме слушат! ooooh! А ги изпитвах под формата на елха (трябваше да попълват с верни отговори празните "клонки"), от което също бяха много впечатлени. Laughing Така че днес пожънах успех. bowuu

Аз май само ви се хваля, а когато не мине добре, нищо не казвам! Joy

Ани, аз май съм забравила да ти благодаря за животинските звуци, дето ми прати. Затова го правя сега  Hug Hug Hug Сори, много съм отнесена. Не мога да намеря сайта обаче, май съм го затрила и ще се върна назад по темите да го открия. Ако го помниш, плийз прати ми го пак.
То няма да мога да го използвам с учениците, защото там няма никакви мултимедии, но за себе си и за Габуш - със сигурност.

Ще си свикне Радостинка и ще си ходи с кеф, убедена съм. Всеки ден стискам палци! Hug

# 54
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е какво сега, дойдохте надникнахте и си тръгнахте без да пишете Crossing Arms
Отивам тогава на терасата да smile3546

# 55
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Цъ цъ цъ .....2-ра стр. Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТАНЯ!!!!!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ , ЩАСТИЕ ,
ЛЮБОВ И МНОГО КЪСМЕТ!!!!

# 57
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Майче, ти не спиш ли бе жена Laughing

# 58
  • Мнения: 3
Е ТО МАЙ НЕ СЪМ ЕДИНСТВЕНАТА Grinning

# 59
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

Таничка

Общи условия

Активация на акаунт