Януарски мами 2009г...вече си имаме момче, момиче и едно ангелче!!!

  • 15 217
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 249
За всички поспаланки, вижте какво гледах днес tv Нещо линка не излиза точен - за осоляването на бебетата търсете темата

# 31
  • Мнения: 68
Айде честито и на Ели  newsm51 ! Да са живи и здрави с нетърпеливия юнак!

Kokonut, рано ти е още, стискай! Много са се разбързали тия бебоци нещо  Simple Smile

На мен уж ми се поуспокоиха стяганията и аз днес на своя глава спрях хапчетата, защото много лошо ми ставаше от тях пък и нали съм в деветия, не би трябвало да има проблем... newsm12, пък и днес съм на преглед, така че доки ще види бебо и се надявам, че вече няма да ме кара да пия нищо.

Копривке, напълно те подкрепям за името - мисля, че майката трябва да го избере, защото нейната връзка с детето е най-силна и ако има усещане за дадено име - то ще да е правилното! И ние нещо не можем да се разберем за името - моите топ 3 се различават от неговите топ 3, ама се е съгласил аз да реша като се роди. Щеше ми  се да имаме пълен консенсус ама... к`во да се прави, като нямаме ще е каквото кажа аз  smile3521

# 32
  • Мнения: 375
Ели Георгиева честита ви рожбичка!Да ви е жива и здрава!
Вайлет,и аз цяла нощ те мислих...бъди силна мила!
Аз днес съм рожденничка и искам да ви почерпя...


# 33
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте !
За един ден толкова много новини, дано да останат и януарски януарчета  Wink
Честити бебчета , дано да са здрави и много щастливи !
Бързо въстановяване на майките, да се върнат да разказват   bouquet


Вайълет79, нямам думи да изразя мъката си   smile3518
Като мама на ангелче, знам, че те чакат много трудни моменти, дано близките ти и най-вече мъжът ти , да те подкрепят и да са плътно до теб. Ако искаш, може да ми пишеш на ЛС. Прегръщам те  Hug

# 34
  • Мнения: 2
VAILET_79, МОИТЕ ИСКРЕНИ СЪЧУВСТИЯ. БОЛКАТА Е ОГРОМНА, ТАКА ЧЕ ДУМИТЕ СА НАПЪЛНО ИЗЛИШНИ. БЪДИ СИЛНА И НЕ ГУБИ ВЯРА. ПРЕГРЪЩАМ ТЕ СИЛНО Praynig
честито, на мама Невена и мама Ели Георгиева. Да са им живи и здрави рожбите и много да ги радват  bouquet

Рокси, ами много много те целувам и с радост да си дочакаш двойния подарък baby_neutralх2!!!

Ех момичета, дано от тук нататък да има само хубави новини Praynig

# 35
  • Мнения: 52
Май всички не сме си доспали тази нощ! Sad Моля се  в новата темичка да имаме само хубави новини!
Честито на Невенчето и Ели! Бързо възстановяване и послушни бебоци!  bouquet  bouquet  bouquet
Копривке, благодаря, сигурно още днес ще я пробвам!
Сладурчеста, като се поосвободиш, чакаме снимчици!  ylinfant
Честит рожден ден, roksi! newsm59

# 36
  • Мнения: 45
Честит рожден ден, Рокси! smile3525
Да си жива, здрава и много щастлива!

# 37
  • Мнения: 73
Момичета,в момента по БТВ Е ИНТЕРЕСНА ТЕМА В чАСЪТ НА МАМА

# 38
  • Мнения: 656
Ели, ЧЕСТИТ СИН!!!!  Бъдете здрави всичките!!!! smile3525 smile3525 smile3525

Леле, момичета, бебевалежът верно се започна  Shocked  Ама я по-кротко, особено тези с по-далечен термин... Мила, дръж се - никво мърдане сега! Само до док може... дано устискаш повече време...  Praynig  Лили почти влезе в 9-тия, дано и ти задържиш...  Praynig  Praynig  Praynig

Рокси, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Бъди и ти жива и здрава и здрави и силни бебоци накрая!!!

# 39
  • Мнения: 641
Честит син, Ели! Много да ви радва и бързо възстановяване!

roksi77, Честит Рожден Ден. Да си жива и здрава!  newsm67

Сладурчеста, добре дошла в къщи, като имаш време разказвай и чакаме снимки

Вайлет, пиши като имаш време и сили. Както ти писах и в личната, не дръж болката в себе си – споделяй, така по-лесно се понася.

Кокосче
, кви тапи, я лягай и не мърдай Скарай му се на малкия за къде се е разбързал
Мим, Данинце пазете се. Въобще всички момичета – пазете се, не се преуморявайте
Копривке, разбирам те за името. С мъжът ми имахме известни разногласия, накрая и аз и той намерихме компромисен вариянт, който и двамата харесваме. Но ако той беше настоял, щях да се съглася с неговият избор
Аз да се отчета днес нямам контракции, но вчера пак бяха доста на честичко. Доктора каза да не спирам магнезия и но шпато /както беше казало някое от момичетата – та аз вече изпих склада на местната аптека/
Решила съм днес да пера и гладя дрешки да не ни изненада малкият.
Целувки и хубав ден  bouquet

# 40
  • Мнения: 2 887
roksi77, честит рожден ден! Жива и здрава да си!



# 41
  • Мнения: 645
Добро утро аз докато се включа и 2бебета си имаме HugЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА ДЕНИЧКА НА НЕВЕНЧЕТО И ЧЕСТИТ СИН НА ЕЛИ ГЕОРГИЕВА,ДА РАСТАТ ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ  И ПОСЛУШНИ ДЕЧИЦА И ДА РАДВАТ МНОГО МАМА И ТАТКО!!!БЪРЗО ВЪСТАНОВЯВАНЕ НА МАМИТЕ!  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm59РОКСИ ДА СИ ЖИВА ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 welcomeСЛАДУРЧЕСТА,чакаме разказ и снимчици.Вайлет мила много съжалявам,направо съм потресена,наистина думите са безсилни,кураж мила с теб сме Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 673
Вили, всички мартенски мами страдаме заедно с теб Sad направо нямам думи, само сълзи.... Praynigпращам ти малко от нашата енергия....

# 43
  • Мнения: 656
Момичета, малко встрани от актуалните теми... ама как се почиства столчето за кола? Не ми стига, че нямам почти нищо, ами и това, което имам не е готово..  Confused Та се сетих, че поне това мога да направя, ама как ли... newsm78

# 44
  • Мнения: 36
Честито на станалите майки!!!!  Hug  Аз малко се постреснах от новините. Ели е с близък термин до моя... в смисъл по-накрая на януари. Ама то каквото е писано.

Съболезнования на Вили...

Общи условия

Активация на акаунт