Живото доказателство

  • 2 884
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 651
Здравейте, бъдещи мили мами! Не знам дали сте попадали на това, но аз го гледам няколко пъти и ми е много интересно. Бих желала да го споделя и с вас. Дано да ви е интересно.          
Вижте клипчетата ЖИВОТО ДОКАЗАТЕЛСТВО 1,2 И 3

http://www.youtube.com/watch?v=SgD4OGRtJzc&eurl=http://nerod … ret&Itemid=62
http://www.youtube.com/watch?v=S3PnYS3x6T4&eurl=http://nerod … ret&Itemid=62
http://www.youtube.com/watch?v=PdcEF4O4Ecs&eurl=http://nerod … ret&Itemid=62

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 17:23 от AnMary

# 1
  • София
  • Мнения: 5 079
Незнам, аборта за мене си е убийство. Ако щете съдете ме за мнението ми..., няма да го промените.
Не бих го направила, никога...
Ранен аборт дрън дрън...

По принцип зная, че до 12г.с. може да се направи. След това само по "мед." показания.

Боже та сърцето на моето дете вече бие, незнам просто.
Всеки сам си решава според ситуацията. ...

На абсолютно същото мнение съм!!! Naughty

# 2
  • Мнения: 651
Не мила не казвам нищо за аборт,а за вълнуващите клипчета от ЛЯВО ПОСЛЕДНО пише ВИДЕО там виж!

# 3
  • Мнения: 1 187
Филмчето е интересно!

# 4
  • Мнения: 1 629
http://www.youtube.com/watch?v=03NE1zjYltI  ето едно клипче за аборта подобно е на текста, който сте прочели за бебето!

Незнам, аборта за мене си е убийство. Ако щете съдете ме за мнението ми..., няма да го промените.
Не бих го направила, никога...
Ранен аборт дрън дрън...

По принцип зная, че до 12г.с. може да се направи. След това само по "мед." показания.

Боже та сърцето на моето дете вече бие, незнам просто.
Всеки сам си решава според ситуацията. ...

подкрепям на 100процента Peace

# 5
  • Мнения: 6 274
Много, много тъжно.... Sad

# 6
  • Мнения: 4 335
Стана ми много мьчно от това Cry Cry Cry

# 7
# 8
  • Мнения: 1 187
Момичета, темата е за филмчето "Живото доказателство", а не за аборта.

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 14:06 от Аурора

# 9
  • Мнения: 9 814
Темата е за това:
http://nerodenite.org/index.php?option=com_seyret&Itemid=62

И да и трите части на документалния филм "Живото доказателство" ми харесаха.

# 10
  • Мнения: 2 270
Незнам, аборта за мене си е убийство. Ако щете съдете ме за мнението ми..., няма да го промените.
Не бих го направила, никога...
Ранен аборт дрън дрън...

По принцип зная, че до 12г.с. може да се направи. След това само по "мед." показания.

Боже та сърцето на моето дете вече бие, незнам просто.
Всеки сам си решава според ситуацията. ...

аз също подкрепям това мнение Peace
незная защо си сложила медицинските показания в кавички?!
 на никой не пожелавам да разбира да тях Cry

# 11
  • Мнения: 27 524
Може и да не е, обаче доста от нас ще се изкушат да прегледат и другите материали  Rolling Eyes А вече имаше много такива тенденциозни пуснати филмчета с ужасии, което го намирам за напълно излишно. Който иска, винаги може да си намери в нета инфо, снимки и всичко. Филмчета с аборти нямат място в този подфорум според мен.

# 12
  • Мнения: 9 973
изяснихме се най-накрая  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 3 064
Може и да не е, обаче доста от нас ще се изкушат да прегледат и другите материали  Rolling Eyes А вече имаше много такива тенденциозни пуснати филмчета с ужасии, което го намирам за напълно излишно. Който иска, винаги може да си намери в нета инфо, снимки и всичко. Филмчета с аборти нямат място в този подфорум според мен.

Абсолютно! Тук повечето потребители са бременни или майки. Някои от тях вероятно са правили аборти. Не е нужно да им се нагнетява вината. Мястото на тези филми е в тийн форумите - за се стреснат и да внимават. Аз не събрах кураж да погледна, убедена съм, че е гадно и нямам нужда от повече доказателства. Слава Богу, аборт не съм правила.

# 14
  • Мнения: 641
Това наистина може да те просълзи.
Иначе филмчето  не е лошо.

# 15
  • Мнения: 1 187
Филмчета с аборти нямат място в този подфорум според мен.
Филмчето не е за аборти! А за създаването на човек - от яйцеклетката до раждането! Първо вижте филмчето, после коментирайте.

# 16
  • Мнения: 804

Не гледах филмчето, но прочетох това. То може да продължи и по друг начин:
мама ме роди - аз съм здраво и красиво бебе
вече съм на пет месеца - мама отново ме остави да плача сама в студената стая 19 часа
вече съм на две годинки и този с когото спи мама понякога отново ме преби
вече съм на пет годинки - чичкото приятел на мама прави лоши неща с мен и едни хора ме взеха от мама
вече съм на десет години и пак избягах от дома за изоставени деца
вече съм на 12 години и чичкото които ме черпи с вафли, ми даде 2 лева понеже го галих

..................

# 17
  • Мнения: 641
Филмчета с аборти нямат място в този подфорум според мен.
Филмчето не е за аборти! А за създаването на човек - от яйцеклетката до раждането! Първо вижте филмчето, после коментирайте.
Абе тия хора защо пишат без да гледат и аз не знам

# 18
  • Мнения: 4 784
защо пишат без да гледат и аз не знам

Защото масова практика във форума напоследък е да не се вниква в темата, а да се пише с цел трупане на точки - я имот икона, я реплика от две думи, скалъпена в тон с последните две - три мнения написани преди това.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 064
Филмчета с аборти нямат място в този подфорум според мен.
Филмчето не е за аборти! А за създаването на човек - от яйцеклетката до раждането! Първо вижте филмчето, после коментирайте.
Абе тия хора защо пишат без да гледат и аз не знам

Упс! Съжалявам. Наистина филмчето е интересно, но просто е сложено на такъв сайт. Тихият вик въобще пък не мисля да го гледам. Реших, че е нещо подобно, затова не го отворих веднага. Извинявам се за което. Нямам навика да пиша наизуст по принцип. Това не променя мнението ми горе, обаче.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Може и да не е, обаче доста от нас ще се изкушат да прегледат и другите материали  Rolling Eyes А вече имаше много такива тенденциозни пуснати филмчета с ужасии, което го намирам за напълно излишно. Който иска, винаги може да си намери в нета инфо, снимки и всичко. Филмчета с аборти нямат място в този подфорум според мен.

АнджЪк. Crazy
Точно заради "другите материали" и заглавието на съдържимото в сайта съм на същото мнение. Човек остава с погрешно впечатление.
Не смятам, че е станало чудо, че някой се е объркал. Ако се намират такива, които (съм сигурна, че не нарочно) недоразбират с цел "трупане на точки", то защо винаги след себе си влачат критика, която не се списва без същата цел, пак трупане на такива???  Thinking

# 21
  • Мнения: 6 274

Не гледах филмчето, но прочетох това. То може да продължи и по друг начин:
мама ме роди - аз съм здраво и красиво бебе
вече съм на пет месеца - мама отново ме остави да плача сама в студената стая 19 часа
вече съм на две годинки и този с когото спи мама понякога отново ме преби
вече съм на пет годинки - чичкото приятел на мама прави лоши неща с мен и едни хора ме взеха от мама
вече съм на десет години и пак избягах от дома за изоставени деца
вече съм на 12 години и чичкото които ме черпи с вафли, ми даде 2 лева понеже го галих

..................

Точно пък това има "много" общо с темата...  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 804
Много добре разбрах за какво е темата, гледах "правилното" филмче и прочетох мненията. Именно заради някои от мненията се включих с горния пост.

Мисля, че няма вероятност някой да не разграничи двете посоки в които тръгна темата. А сега всъщност има три сюжетни линии:
1. Създаването на човек: яйцеклетка-раждане
2. Абортите
3. Разбираме ли темите във форума

 Mr. Green  smile3555

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 16:09 от madchen

# 23
  • Мнения: 651
dididid е права,че не става въпрос за аборт.Никога не бих си помислила за това,въпреки че някой го е правил и без да иска,но това е др. тема.
На мене ми се искаше да обсъдим създаването и развитието на мъничетата.Как от яйцеклетка става жълтъчно мехурче,а от неговите пластове се образува ембрион.
Как всяка клетка знае какво трябва да стане-око,уста,краче и т.н.Радвам се,че все пак има мами,които са ме разбрали,а другите да не бързат да ме линчуват
#Cussing out
Аз съм в 10г.с. и докато ми видят ембрион и чуя пулс се бях избила в херпеси.И всяка вечер се моля всичко да е наред и все по-малко страдащи деца да има!!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 39 759
Редактирах 1вият пост. За да няма неразбрали.
Ако тръгна да чистя темата... няма да остане нищо от нея.

# 25
  • Мнения: 789
Интересно филмче, научих нови неща, някои факти направо ме изумиха.
Само се чудя за това, кога за първи път се усещат движенията на бебето от майката - аз със сигурност усетих края на 4-тия месец, а тук казаха по-късно. Но може би е индивидуално.
Ива ме пита накрая защо плаче бебето  Grinning

# 26
  • Мнения: 579
Сега само "правилните" клипчета ли са качени,че ме е страх да си ги пусна,не ми се гледат ужаси?

# 27
  • Мнения: 370
Клипчетата са уникални.Интересно е да знаеш какво се случва в теб и как се развива бебчето. Hug

# 28
  • Мнения: 617
Аз се смаях от технологията....тук не могат да те видят дали си бременна до 7 седмица понякога а там хората сърце гледат в 5та Shocked

# 29
  • Мнения: 651
Аз се смаях от технологията....тук не могат да те видят дали си бременна до 7 седмица понякога а там хората сърце гледат в 5та Shocked
сами трябва да си направим извода!  Shocked

# 30
  • Мнения: 1 354
Филмчета с аборти нямат място в този подфорум според мен.
Филмчето не е за аборти! А за създаването на човек - от яйцеклетката до раждането! Първо вижте филмчето, после коментирайте.


 Peace
 А за филмчето  наистина е добро Peace

# 31
  • Мнения: 494
Хареса ми, филмчето е много хубаво

# 32
  • Мнения: 267
Аз се смаях от технологията....тук не могат да те видят дали си бременна до 7 седмица понякога а там хората сърце гледат в 5та Shocked
Дам ,а погледнете датата на УЗД -98година Shocked ooooh!Преди 11 години хората са виждали всичко това ,а тук при нас преди 11 години,когато бях бременна с дъщеря си нямаше и 1/1000 от това.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Хареса ми, филмчето е много хубаво

Общи условия

Активация на акаунт