Еднократната помощ за раждане и община "Оборище"

  • 4 416
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 089
за такса не знам, но като видях 'община оборище' в заглавието и нямаше как да се въздържа и да не споделя силно отрицаелното си мнение към гургулиците, които работят там.

преди 3 години, 1 месец и 12 дни, една от тия особи собственоръчно, с друг почерк и химикал, подправи името на дъщеря ми в документа, който попълвах в родилния дом, касаещ точното изписване на името нановороденото. в резултат на това, до тоя момент ние водим дело, за да оправим името на петра.
не гургулици, а какво ли още не, считам че са служител/к/ите на въпросната община!

# 16
  • Мнения: 790
Не може да има разлики в общините.

# 17
  • София
  • Мнения: 142
За съжаление разлика има. Една мама ме е изпреварила и е написала, че в община "Лозенец" не се заплаща за удостоверението за родствени връзки. За сметка на това в община "Надежда" се заплаща, на ценоразписа пред вратата на касата пишеше 4лв, а аз така и не разбрах за какво точно ми взеха 8.

# 18
  • Мнения: 6 274
За съжаление разлика има. Една мама ме е изпреварила и е написала, че в община "Лозенец" не се заплаща за удостоверението за родствени връзки. За сметка на това в община "Надежда" се заплаща, на ценоразписа пред вратата на касата пишеше 4лв, а аз така и не разбрах за какво точно ми взеха 8.
Е, как защо ?!
Ми, щото ние, тук по Западните Щати сме по - големи баровци от останалите... 
Mr. Green
 Joy Joy Joy

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
По принцип цените би трябвало да са еднакви на всякъде

# 20
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
За съжаление разлика има. Една мама ме е изпреварила и е написала, че в община "Лозенец" не се заплаща за удостоверението за родствени връзки. За сметка на това в община "Надежда" се заплаща, на ценоразписа пред вратата на касата пишеше 4лв, а аз така и не разбрах за какво точно ми взеха 8.


Обикновена поръчка - 4.00 лв  /ако не съм забравила 1 ден/
Експресна поръчка    - 8.00 лв. /веднага/

Това,че някъде не се заплаща е просто нарушение на наредбата на Столична община.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 890
4 лв е за една седмица.
И да - навсякъде се заплаща. Също както и уд-е за родствени връзки, за наследници и всички общински документи. Това, че някъде се дава безплатно, искрено ме учудва.

# 22
  • Мнения: 826
И аз съм в община Оборище, така че темата ми послужи като информация, макар още да не съм стигнала до тези неща. Peace

Общи условия

Активация на акаунт