Подаръци за тинейджърки

  • 15 802
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
Прашки и сутиени не.
Предпочитам сама да си избирам долните гащи.
На мен такъм подарък ще ми се стори глупав. Laughing

При нас вървят разните шарени бижута от ателиетата за ръчна изработка,ушанките-диадемка,хубавите портомонета с разни цветни неща по тях. Simple Smile
В "Ориндж" има много сладки тефтери и други подобни.
Папките за учебници са хубави.

Не е задължително да купиш скъп и обемен подарък,ако пъхнете една от големите,шарени картички с пликче става много красиво. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 943
На 14 год. да не мислите ,че с памперски ходят. Че те даже изглеждат вече жени,какво се учудваш Еовин  Party

# 17
  • Мнения: 22 432
Интересно авторско бижу, гривна (кожа с метал, доста са харесвани и от малки и големи)
органайзерите за които момичетата споменаха
ключодържател - има много интересни с камъни сваровски, или пък други елементи
аксесоар за коса - също има скъпи дизайнерски шноли, ластици и др. подобни, които са много интересни
несесер за козметични принадлежности, гримове и др. подобни
кутия за бижута


И на мен ми се струва неуместно да си разменят в училище бельо. Хайде за рожден ден на приятелка, добре, ама в училище да носиш гащи за подарък....

# 18
  • Мнения: 163
Благодаря ви много момичета, надявам се темата да е полезна и на другите майки...........

За жалост не са си определили лимит в парите за подаръците, но аз мисля, че 30-40 лв. са нормални пари за такъв подарък.

Най- вероятно ще купуваме плюшени играчки, поне на там ме насочва дъщеря ми.

# 19
  • Мнения: 163
Прашки и сутиени не.
Предпочитам сама да си избирам долните гащи.
На мен такъм подарък ще ми се стори глупав. Laughing

При нас вървят разните шарени бижута от ателиетата за ръчна изработка,ушанките-диадемка,хубавите портомонета с разни цветни неща по тях. Simple Smile
В "Ориндж" има много сладки тефтери и други подобни.
Папките за учебници са хубави.

Не е задължително да купиш скъп и обемен подарък,ако пъхнете една от големите,шарени картички с пликче става много красиво. Simple Smile

 Laughing да разбирам ли, че си на възрастта на дъщеря ми - 14 г.  newsm78 ??????

# 20
По-стара съм с 2 год. Embarassed
Ама не се сдържах. Flutter

# 21
  • Мнения: 1 817
Аз съм за ДВД с филм на езика, който изучават!

# 22
  • Мнения: 2 161
Скъп марков гланц за устни много ще я впечатли.Прозрачен или бледо розов.Стилизиращи продукти за коса,косите изключително ги интересуват на тази възраст.Спортна чанта на адидас или найк.Нямам представа каква сума точно може да отделиш.

# 23
  • Мнения: 559
Здравейте и от мен!

Аз съм само на 31 год.,а имам дъщеря на 12.С нея сме като приятелки,всичко си споделяме.Сега обаче не знам какво да и обещая да купя,ако успее да отиде на олимпиадата по английски.Тя вече 5 години учи  и много се старае,но напоследък все по-малко неща я вълнуват освен песни и момчета.Искам да я стимулираме-кажете вашето мнение. Thinking

# 24
  • Мнения: 487
Здравейте и от мен!

Аз съм само на 31 год.,а имам дъщеря на 12.С нея сме като приятелки,всичко си споделяме.Сега обаче не знам какво да и обещая да купя,ако успее да отиде на олимпиадата по английски.Тя вече 5 години учи  и много се старае,но напоследък все по-малко неща я вълнуват освен песни и момчета.Искам да я стимулираме-кажете вашето мнение. Thinking

MP3 ili i-Pod според възможностите, поне моята тинка би се зарадвала на това.

# 25
  • Мнения: 559
Има МР4 плеър и хубав телефон.Нещо друго може би!? Thinking

# 26
  • Мнения: 163
Помисли за i-Pod, щом се вълнува от песни няма начин да не го оцени......
поне мойта пубертетка, която обаче е на 14 г. му е хвърлила око от няколко месеца
при едно условие може и да го вземем  newsm78

# 27
  • Мнения: 559
не ми е ясно каква точно е разликата м-у ай под и мр4 плеър!? ooooh!

# 28
  • Мнения: 163
И  аз незнам точно newsm78 ,а и лапито го няма за да ми разясни точно, на лагер е ......

При първа възможност ще разпитам и ще споделя

# 29
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
 Wink

Общи условия

Активация на акаунт