"Няма време вече - МАРТ не е далече"!!!

  • 17 653
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен!!! Simple Smile
Видях се в списъка на чакащите бебчета и....направо пощурях от радост!!!  newsm44 Много благодаря!!!  Stuck Out Tongue Ще съм още по-пощуряла от радост и още по-благодарна ако следващия път (ако може естествено! Blush) се "самооткрия" на дата 25-и март, защото....тогава е терминът за първа среща с моя малък мъж!  stork-boy
Сладки сънища на всички мамчета и на всички бебчета! Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 4
Привет и от мен в новата прекрасна тема Simple Smile

И аз вече чакам снега - май само това ми липсва за истинско коледно настроение.... пък току виж и на мен ми дошъл мерака за покупки. Най ми се иска да купя подарък на любимия, а за себе си и идея нямам какво да си поискам.

Иначе днес ударих големия джакпот със задръстванията в София. Бяхме се уговорили с една дружка да й отида на гости в Младост 3 (ние живеем близо до Мола на Стамболийски) - е вярвайте ми че си прекарах голямата част от деня в колата по път - с тези протести, а и после самите си задръствания. Дойдох си като изцедена и за първи път започнах да се чудя до кога ли ще издържа да се самоизвозвам - направо се бях схванала и най-лошото е че коремът почти през цялото време ми беше стегнат.... Но важното е, че всичко мина без нерви - прсто отне страшно много време.

Добро_настроение как мина прегледа - очаквах, че ще си споделила новини

За различните видове суеверия, които се обсъждат с пълна пара - определено много ме забавлявате - аз май нищичко от това не съм чувала.

А и последно да споделя за коледното ни парти в сряда - беше ми много мило да си видя всичките колеги накуп, а и бебка беше много добричка.  Макар че накрая малко ми дойде в повече цигарения дим и силната музика - много жица имаше....

Ами хайде стига толкова от мен. Много хубав уикенд на всички, а и забравих много се радвам, че си имаме все нови и нови мартенички

# 32
  • София
  • Мнения: 5 755
здравейте  Simple Smile
искам да попитам, има ли някой инфо от къде да прочета за предна плацента!?
много 10х и много усмивки   bouquet
Какво по-точно искаш да прочетеш? Не е нещо страшно или патология. Аз съм с такава сега. Предна плацента значи, че е разположена по предната стена на матката. Чела съм, че така по-късно и по-малко се усещат бебета (което не е много вярно - с баткото бях със задна, а го усещах по-малко и от по-късно  Thinking ) , също и че при слушане на тонове със слушалка по-трудно се хващали - тя ги "заглушава". Но и това не знам дали е така - още никой не ми е следил тонове, нито запис ми е правен.
 zori_tv , много са сладки покупките  Simple Smile И може би е по-добре, че са по-големички, с късо ръкавче е бодито, за март едва ли ще е походящо, но за по-летните месеци  Peace
DiVeNa , и нашият бъдещ батко днес много ме ядосваше  Crossing Arms Наговорили са се малките Лъвчета май  Laughing

# 33
  • Мнения: 69
леле ама много сте бързи,кога нова-че пък и на 3 страница,браво на вас  Peace
zori_tv направо прелести си купила,много ми харесаха,ще сте като бонбон в тях  Heart Eyes
firebird и аз съм съгласна с това което написа  Peace
лека вечер мили майчета и до утре  Hug

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 00:54 от baby_moni

# 34
  • София
  • Мнения: 673
Добро утро на всички! Нямах никакво време тази седмица. Почти не съм ви чела. Да се отчета за посещението при доки. Категорично сме мома, тежиме 1354 гр. имаме страхотен дълъг бедър (метнала се е на мен). Всичко ни е много добре, само дето доки каза, че трябва все пак и да ям от време на време.

# 35
  • Мнения: 222
Добро утро, момичета  Hug
Ей, кога изписахте цели три страници  ooooh! Не смогвам да ви чета  Laughing
Слънце, темата е СУПЕР!!!Много е сладурчесто синя  Mr. Green Сега да не се обидят женските мами  Grinning
Аз изпратих мъжа на работа по-живо по-здраво, ще позачистя малко къщата и ще чакам майка да дойде да ме вземе да щурмуваме по магазините. А, да не забравя кафенцето е от мен, а на това чашките са му шоколадови! Да ви е сладко:

# 36
  • Мнения: 3 637
Добро Утро!
Лек и Усмихнат Уикенд!  Hug

# 37
  • Мнения: 7
Добро утро!!!!!

Cvetka-koketka, благодаря за кафето и шоколада, страхотна комбинация е за моя бременен вкус и затова тази сутрин кафето ще е с шоколад, ама наистина.
Завиждам на всички за покупките, аз нищичко не съм купила на моя юнак. От два дена толкова много се движи, рита подскача, какво ли не прави в тумбачето, че чак ми е мъчно, че нищичко не съм му взела, но тати не ми дава, сигурно го прави от суеверие.
Усмихнат ден и дано вече завали бял пухкав снежец и да изпишем малко оставащите нови теми с хубави неща.

Слънце, синьото наистина си е синьо, да са ни живи и здрави всички бебчета!




# 38
  • Мнения: 671
ха Добро утро и от нас. Нека на всички ни е хубав съботният ден.
За очакващите снега един снежен поглед от верандата и малко предколедно настроение  
 Hug

И към шоколадовото кафенце и по едно късметче
http://kusmeti.webreality.org/

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 09:07 от kikoimery

# 39
  • Мнения: 305
Добро утро и от мен!Пожелавам Ви лек и приятен ден! И дано добри хора влязат в дома ви днес за да ви е здрава и спорна следващата година! Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 673
Момичета, недейте с този сняг. Налага ми се да пътувам, пък не ми харесва да пътувам по заснежени пътища. Нека на Бъдни вечер да се изсипе та да ни е красива Коледата.

# 41
  • Мнения: 514
Добро утро и от мен!

Мерси за кафенцето  bouquet  bouquet

Честит Ви ИГНАЖДЕН!Дано да е спорна и плодовита новата година! Честито и на всички именници днес!:peace: Peace Peace

DiVeNa , и нашият бъдещ батко днес много ме ядосваше  Crossing Arms Наговорили са се малките Лъвчета май  Laughing

Дано днеска са по послушни малките палавничета! Flutter Flutter Flutter Flutter








Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 09:17 от DiVeNa

# 42
Добро утро и честит имен ден на всички именници  bouquetМного хубава темичка малко ме наболява тумбака затова само надзъртам и бягам да почивам Hug

# 43
  • Мнения: 267
Добро утро  Hug
Аз на фона на кошмарното си безсъние и само няколкото часа сън, съм учудващо свежа и готова за подвици, тъкмо пия кафенце. Мъжът ми е на работа, а аз ще използвам времето да оправя къщата (то съм толкова спретната днес, че това даже го свърших за половин час) и сега ще търся хубави рецепти за курабийки и се надявам да се получи хубав домашно-предколеден ден Simple Smile
И аз се надявам да не вали много сняг, че за празниците ще си идваме в София и сме с кола и дано да е спокойно пътуването.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро и от мен. Честит имен ден на именниците ако има такива. И да не забравите, че ДНЕС КОЙТО ВИ ВЛЕЗЕ В КЪЩАТА - ТАКАВА ЩЕ ВИ Е ГОДИНАТА!!!
Доколкото си спомням днес трябва да имаме и една булка - но не помня коя беше.
verginia  ако беше казала дата за термин още в началото - щеше още тогава да си видиш името на 25 март

Общи условия

Активация на акаунт