искам банята ми да ухае приятно!

  • 17 015
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • В море от любов
  • Мнения: 519
ползвам тези парфюми за … 90;ая...
много съм доволна, миризмата им не е изкуствена.
колкото повече бамбукови пръчици, толкова е по-интензивен аромата Peace
Това много ме заинтригува, от къде мога да си купя такова нещо?
И става ли и за баня и за хол, навсякъде ли може да се използва?

# 16
  • Мнения: 2 821
Аз пък от МОЛ-а на Стамболийски си взех сапун на Касиопея. Страхотно ухае и ароматизира цялата баня Wink

# 17
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Това много ме заинтригува, от къде мога да си купя такова нещо?
И става ли и за баня и за хол, навсякъде ли може да се използва?

незнам от къде може да се купи в Бг...
аз имам с аромат на рози за всекидневната и с аромат на лайм за банята.
тук има най-различни аромати и се продават навсякъде Peace

# 18
  • Мнения: 2 498
Аз също ползвам такъв ароматизатор с  бамбукови пръчки, но съм го слпжила в мокрото помещение-ето: http://valia777.multiply.com/photos/hi-res/21/121?xurl=http%3A%2 … FApartament%23121 ....купувала съм го от магазин в града ни.....
А в банята, тоалетната и коридора имам по един от електронните на air wick

# 19
  • York
  • Мнения: 826
Аз пък от МОЛ-а на Стамболийски си взех сапун на Касиопея. Страхотно ухае и ароматизира цялата баня Wink
Аз си купих за банята висулка от два вида сапуни на Касиопея, които ароматизират цялата баня, когато се навлажнят от парата. Много съм доволна.   Peace

# 20
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Днес си купих такъв с пръчици Flutter, струва само 15лв, ще пиша отзиви като го пусна в употреба Hug

# 21
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ароматизатор но air wik, Бреф за тоалетната чиния и сапуни-нивеа или ками.

# 22
  • Мнения: 4 300
Има от пръскащите машинки в Бриколаж- джаджата + 2 пълнителя е около 25 лв. Пълнителите са каго дезодорант, с горе долу такава височина, но по дебели. Предполагам че стигат поне за месец. Самата машинка работи с батерия, има няколко режима на работа и може да се изключва. Залепя се за стената.
Купих я преди  няколко месеца, но още не съм я сложила    Embarassed та не мога да дам преки отзиви, но ми се струва, че цената е добра.
А, и може би има значение колко голяма ти е банята - нашата е относително голяма -7-8 кв- и ми се струва че трудно ще се ароматизира от тоалетна хартия.

Към сапуните на Касиопея развих някаква непоносимост от бременноста, тогава толкова ми се догади от един сапун, че и досега не ги ползвам ( детето ми е на година и половина, значи е било преди 2 години). А преди много ме кефеха.

# 23
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Банята ми се ароматизира от тоалетната хартия милде, сапуните палмолив и ароматизатор Амби Пюр, закачен на тоалетната чиния.
А и имам в една купичка сушени цветя.

# 24
  • Мнения: 4 187
Аз пък от МОЛ-а на Стамболийски си взех сапун на Касиопея. Страхотно ухае и ароматизира цялата баня Wink
Аз си купих за банята висулка от два вида сапуни на Касиопея, които ароматизират цялата баня, когато се навлажнят от парата. Много съм доволна.   Peace

И аз съм доволна от Касиопея  Grinning, невероятни , трайни аромати.

# 25
  • София
  • Мнения: 619
Чистене с препарати редовно,слагам таблетки в казанчето+от онези дето се закачат на самата чиния.Имам и ароматизатор който впръсква като дезедорат през определено време.Така.........

# 26
  • Мнения: 5 393
Аз пък от МОЛ-а на Стамболийски си взех сапун на Касиопея. Страхотно ухае и ароматизира цялата баня Wink
Аз си купих за банята висулка от два вида сапуни на Касиопея, които ароматизират цялата баня, когато се навлажнят от парата. Много съм доволна.   Peace

Вчера и аз се загледах точно в тях докато пазарувах и мисля да ги пробвам. 

# 27
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Весела Коледа на всички!
Аз съм доволна от пръчиците, но според мен трябва да се обръщат всеки ден, даже и по няколко пъти на ден, за да ухае наистина постоянно Peace
Тях ги сложих в тоалетната си на първия етаж, но сега трябва да реша проблема с банята на втория етаж, тя не е от май-малките и трябва нещо наистина силно, банята ми е 9 квадрата Rolling Eyes
Сега ме заинтригувахте и с тези висулки, я кажете малко повечко Grinning

# 28
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Тук си решавам "проблема" с купичка със сухи цветя и парфюм. Вземи си някой на Рефан. Пръскалките не са много за малки деца, а и самото пръскане понякога ме дразни  Mr. Green 
Аз пръскам и пердетата -така миризмата остава по-дълго време.

# 29
  • Мнения: 4 187
ivaaa, заповядай ! Мисля , че банята от 9 квадрата, успешно може да я ароматизираш със сапуни и ароматни свещи!



За още по-красива и приятна атмосфера в банята, Casyopea изработва ръчно тези аксесоари в подходящо подбрано съчетание от форми, цветове и аромати, които излъчват с месеци прекрасен аромат в банята. Всеки един аксесоар е уникален по своя дизайн и внася жизненост и игривост във всеки интериор


http://www.casyopea.com/

Общи условия

Активация на акаунт