искам банята ми да ухае приятно!

  • 17 014
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • В море от любов
  • Мнения: 519
А къде мога да намеря тези неща Grinning
Тук в Русе сме бедни т към такива глезотийки, но аз често пътувам до Варна, София, така, че ако ме ориентирате мога да си взема.  Hug
Ето малка част от банята ни тук , наистина имам нужда от нещо хубаво с приятен аромат и добър ефект. Hug

# 31
  • Мнения: 5 393
http://www.casyopea.com/index.php?m=729&lang=1

В линка, който е дала star  пише къде има магазини. Simple Smile

# 32
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Мечо пух, благодаря ти  bouquet
Значи ще се ходи до София или Варна Grinning
А дали имат онлайн магазин?

# 33
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А дали имат онлайн магазин?

И мен това ме интересува, въпреки че много често минавам през щанда им в МОЛ-а, но тогава винаги бързам

# 34
  • Варна
  • Мнения: 7 702
За тоалетната чиния ambi pur плюс тая новата тоалетна хартия "ЕМЕКА".Понеже имам навика да купувам количестваа тя е по 4 рула само всеки път купувам различен аромат.Много е силен даже май по силен от на Милде а е три пъти по-ефтина.В банята имам от ония-"Уф как мирише"  Laughing Laughing Laughing ама не се сещам от кога не е натискан.Просто това е едно от най-ползваните помещения в къщи и редовно мирише на душ-гел и шампоани  Grinning Grinning Grinning Grinning

# 35
  • Мнения: 9 180
и аз да се включа ползвах от тези сапунчета на коноп намушкани много убаво миришеха .....за 5 дни да 5 миришеха и после край имайте в предвид ,постоянно някой се къпе в банята т.е.овлажнява се мие се тече вода ДА ама няма спасение от канала на пода СМЪРДИ на ...канал!!!
няма спасение /особенно силна зловоня се носи когато е по влажно времето!! наливах сипвах ,но ...все още не съм намерила разковничето /не съм ползвала само но и няма да ползвам електрическите пулверизатори...лошо ми става като обгазят магазин с тях а и е преходно/
Само тези парфюми с пръчки не съм пробвала утре почвам да ги търся ,ако някой ме насочи къде в София се продават   bouquet

-ползваме Милде хартия найстина мирише супер но н еможе да надделее на смрадта
-постоянно имаме на чинията гел,миризливки ,
-сипвам всеки ден в канала калиев перманганат и после поливам с душ
Имам и прозорец в банята който е целогодишно отворен!!!
е няма спасение

# 36
  • Мнения: 3 634
Нашият прозорец също е постоянно отворен, но имаме и машинка за впръскване. Аз лично съм доволна от аромата, трайността и икономичността. В стаята също имаме такава машинка, но май свикнах с ароматите защото сега не ги усещам както в началото...  Thinking

# 37
  • Мнения: 818
На стената на тоалетната чиния имам блокче на Доместос-така винаги мирише на чисто

# 38
  • Мнения: 792
За тоалетната ползвам Глейд микроспреай и съм много доволна. Избрала съм си аромат момина сълза и по няколко пъти на ден натискам бутончето и чак коридора ми ухае.
И аз съм си избрала този аромат. Peace Страхотен е!

# 39
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Т.к тук при нас няма Касиопея, взех сапуни на BRONNLEY, страхоооотни са, ама то аромат Flutter, много са хубави Hug

# 40
  • Мнения: 3 634
взех сапуни на BRONNLEY, страхоооотни са, ама то аромат Flutter, много са хубави Hug

За тях казваха, че са любимите на английската кралица, но дали е вярно...  Thinking

# 41
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Страхотни са, аз ги ползвам от доста време Peace, но напоследък ги бях позабравила. Та сега пак си взех Flutter, миналата Коледа си бях взела един сапун на Bronnley във вид на коледна играчка за елха-топка с една птичка, страхотен аромат Crazy и като цяло купувам доста козметика на тази марка Peace

# 42
  • Мнения: 921
Тоалетните хартии Milde,Zewa и Emeka наистина ароматизират тоалетните,но затворени тоалетите,а като моята с прозорец  ooooh! нищо не задържа (или поне приятен аромат не задържа  Wink шекувам се )

# 43
  • Мнения: 1 629
Аз имам от женския пазар, то и на всякъде другаде ги има де ... таа едни ароматизаторчета, които представляват шишенце с парфюм в дървена формичка, и когато се напои дървото с парфюма мирише страхотно. В момента имам на люляк и те миришат най-добре. Струва към 1.80. и е държи по месец Peace

# 44
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Вчера си взех герданчето със запунчета, сега ще го видя и него Flutter
Взех и торбички със сапунчета вътре и още един с бамбукови пръчици Grinning
Ето на тази марка  http://balmy-bg.com/

Общи условия

Активация на акаунт