Звездни компромати - 37 част

  • 29 471
  • 380
  •   1
Отговори
# 375
# 376
  • Мнения: 740
Ужасни крака и тази рокля определено й стои отвратително  Tired
Lottus ето от мен един пример в защита на родното
Цък

# 377
  • Мнения: X
http://www.islandpacket.com/static/images/incrowd/jennifer-aniston-hiltron.jpg - майко мила, за тези които не са виждали Дженифър Анистън меко казано заоблена

Снимката е от тази поредица.. Някъде по старите теми са пускани и по-пълни галерии.

# 378
  • София
  • Мнения: 5 289
Ужасни крака и тази рокля определено й стои отвратително  Tired
Абе тя има хубави крака, ама тук явно е снимана по отвисоко, обаче на снимката с русата жена в жърли дрехи ,краката направо са й криви. Rolling Eyes

# 379
  • Мнения: 17 546
Чела съм някъде, че най дългите крака са на Адриана Скленарикова (бивша вече Карембьо) и са 124 см. Никога не бях чувала за Лима, че краката и са 130 см, пък и на този ръст тя трябваше да е очевадно само крака Laughing Само си представете торс с глава само 48 см.!

Сутринта се зазяпах в сутрешния блок на Канал1 (или както си го кръстиха сега) и направо се захласнах! От смях Joy Няма такива водещи! Уникално студио, уникален начин на водене на дискусията и уникално тъпи реплики, разменящи си двамата водещи, които имат вид на тъпи комсомолски секретари от 1982 година! Не можех да не ви покажа как са облекли единия от тях Mr. Green
Насладете му се!

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 13:17 от Балу

# 380

Общи условия

Активация на акаунт