Успехи и неуспехи през 2008 - с какво ще я запомните

  • 2 618
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 394
Кажете сега, ако трябва един ден да се върнете в спомените си с какво ще сте запомнили 2008 - лични и професионални успехи и неуспехи Blush

моите успехи - дипломирах се и забременях Peace

неуспехи - не успях да си отида до бг и да си видя семейството там, много ме боли от това Cry

Вие сте Hug

# 1
  • Мнения: 15
2008 е най-лошата година в живота ми.
Изгубих бебе в 22 седмица, баща ми претърпя операция от херния, после си счупи таза и му смениха костта (на 75 години е )- сега се възстановява, газова бутилка гръмна върху леля ми - изгори я ужасно - операции, присаждане на кожа, това пък отключи алцхаймер....Откриха ми бучка на гърдата - доброкачестена и я следят.
Иначе си купихме къща, ходихме на екзотична почивка, преминах с успех един доста дълъг изпитателен срок, смених си местоработата, имам сериозно увеличение на заплатата  мъжът ми също върви само напред в професионален план...Взимам си изпитите с добър успех и тази година си продължавам с ученето.

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 20:35 от феникс

# 2
  • Мнения: 5 183
УСПЕХИ
Намерих си добра работа, видях зор в началото, но се представих добре. Минах няколко доста интензивни курса на обучение, заплатени от компанията;
Синът ми стана ученик и за отрицателно време се научи да чете (сега е в групата на най-добре четящите, където всъщност са само три деца), пише и т.н. Успях да го заразя с любовта си към книгите и ходим редовно на библиотеката, по негова инициатива. Изчел е доста книжки ... с кеф.
Прекарах близо 5 незабравими месеца в родината (след 4 годишна пауза)  Heart Eyes Посрещнах Новата 2008 година, както и Баба Марта по-късно сред близките си хора в България, за първи път от 2000 насам.
Някои успехи от по-лично естество ...

НЕУСПЕХИ
Голям зор виждам със страха на сина ми от водата, а искам да се научи да плува.
В интерес на истината, друго не се сещам.

# 3
  • Мнения: 3 394
ле-ле Феникс, здраве и нищо друго-това е то!
Успех душичке!

# 4
  • Мнения: 15
Това изтеглих от баницата с късметите. Grinning

# 5
  • Мнения: 7 914
2008ма ще е запомня с безкрайно чакане да намерим къща Crazy...е намерихме, но временна Crazy Crazy

Бих обобщила, че е добра година -  добри житейски уроци, духовно се промених... дечко става все по и все по сладък и ми е слънчицето в живота Heart Eyes Heart Eyes! мъжа ми  смени няколко работи, но сега е по доволен отколкото в началото на 2008... с една дума аз съм доволна от изминалата година Peace

# 6
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Успехи: дипломирах се и записах магистратура. Имах доста успехи и в работата си. Ходих на няколко прекрасни пътешествия и видях много красиви места.

И дори до България стигнах, въпреки че нямах планове. За съжаление, доста неуспехи там в лично отношение + нашата скъпа къщичка.
И една мечта не успях да изпълня (пуста заетост и ангажименти). Надявам се през 2009 да успея.

# 7
  • Мнения: 27 524
Уф, честно казано, последното място, в което бих споделила подобно нещо, е форумът  Rolling Eyes
 Hug

# 8
  • USA
  • Мнения: 559
За мен не беше много добра година, но като чета Феникс си мисля, че не беше и много лоша ( феникс,  Hug). Хубавото е, че беше първата цяла година прекарана със сина ми.  Heart Eyes Пожелавам си новата година да е по-добра и запомняща се.

# 9
  • Мнения: 11 322
Оставих изключителна година зад гърба си!
Сдобрих се с майка си.
Роди ни се трето дете.
Обичаме се!

Арвен, страхотна новина! Peace

# 10
  • Мнения: 2 907
2008 мисля да я изтрия от спомените ми. Неща като това, че се оженихме, преместихме в нов град и по-добро жилище, се затриват от всеобщата останала отврат.

# 11
  • Мнения: 1 132
2008 година не беше щастлива година за мен. Имаше и хубави неща- преместихме се в нов град, купихме къща, но както при Мистик на фона на останалата случила ми се гадост хубавите неща се обезличават.

# 12
  • Мнения: 3 461
Трудна година, в световен план едва ли ще се забрави скоро, дано икономистът , който слушах да е прав с изказването си, че 2009 не може да е по-лоша от предишната. В личен план , полагането на много основи, чиито плодове или ядове ще бера тази година.
 

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 15:09 от Noia

# 13
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
С удоволствие оставих 2008г зад гърба си, предполагам че това дава отговор на въпроса Wink.

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 15:04 от Тeopr

# 14
  • Мнения: X
за мен беше една изключително добра и успешна година във всяко едно отношение
- работя по специалността си, с изключителни колеги
- отново приличам на себе си след като 18 кг отлетяха надалече
- отново карам кола и почти преодолях страха си от шофиране
- и една тайна, която ще си остане за мен, но е наистина страхотна

изобщо поглеждайки назад, установявам, че високосните години ми носят
 късмет

# 15
  • Мнения: 3 521
Беше отвратителна година в личен план. Правя три кръста и се моля просто всички около нас да са здрави през следващата.

В професионален - повече от прекрасна. Laughing

# 16
  • Мнения: 3 394
- и една тайна, която ще си остане за мен, но е наистина страхотна

уцелила си от тотото или е бебе (inlove)

# 17
  • Мнения: 1 169
Трудна година беше, но когато има здраве,любов и разбирателство всичко се преодолява по- лесно.

# 18
  • Мнения: 3 932
От хубавите годинки беше!!! Изпратих я със съжаление...

Успехи, предимно в професионален план-смених 3 поста в посока възходяща.
Иначе, страхотни моменти с верни другари, даже и до Бг се занесохме с детенце.

Неуспехи newsm78, не се сещам нещо, което да си струва да се напише, дребни неудачи тук-там...
Най-голямото ми разочарование беше, че не успяхме да отидем до  "екзотичен остров" като някои дами и господа, поради липса на ваканция от мъжка страна, нищо непоправимо!

Късметите от баницата тази година аз ги тъкмих, обаче нещо се обърка разпределението, та на мен се падна да измия съдовете Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 5 183
Късметите от баницата тази година аз ги тъкмих, обаче нещо се обърка разпределението, та на мен се падна да измия съдовете Crossing Arms

 Joy Развесели ме  Joy

# 20
  • Мнения: 3 394
Късметите от баницата тази година аз ги тъкмих, обаче нещо се обърка разпределението, та на мен се падна да измия съдовете Crossing Arms

ле ле, какви ли са били останалите......майтапче

# 21
  • Мнения: 3 932
Късметите от баницата тази година аз ги тъкмих, обаче нещо се обърка разпределението, та на мен се падна да измия съдовете Crossing Arms

ле ле, какви ли са били останалите......майтапче

Ми по-нормални бяха, този беше предназначен за определен член на фамилията, ама нейсе, размина му се  Rolling Eyes Имаше секс, нови членове (ако мЪ разбиратИ), пари, здраве, къща с две коли отпред...каквото ти душа иска, а на мен парцала...дет се вика, на к"вот си постелиш  Whistling

# 22
  • Мнения: 1 526
За мен беше поскоро година на изчакване и търсене.
Не беше от най- добрите. Ще я запомня обаче с няколкото нови приятелства, които създадох през нея.

# 23
  • Мнения: 5 710
2008ма беше най-тъпата година ( за която се сещам в момента) в живота ми.
За сметка на това 2009та ми действа, като широко отворена врата, а навън е огряло едно слънцеее.....

# 24
  • Мнения: 109
Успехи – много; нова работа, успехи в училище, много радост от децата, много любов в къщи, интересни екскурзии, разширяване на домакинството, изобщо беше доста успешна и щастлива година  Laughing
Неуспехи, или по-скоро разочарования – сестра ми, която винаги съм обичала и която веднъж се наложи да помоля за помощ.  С две думи остави ни на улицата със сина ми като се прибрахме  в БГ и я помолихме да спим в празния им апартамент.  Cry

А иначе и аз имах разминаване с късметите  Laughing – на малкия се падна ранно пенсиониране, а на мен – да слушкам  Laughing

# 25
  • Мнения: X
- и една тайна, която ще си остане за мен, но е наистина страхотна

уцелила си от тотото или е бебе (inlove)

 Mr. Green
пробвай пак

# 26
  • Мнения: 126


Аз пък си пожелах и Новата Година да ми е като изминалата....
няма за какво да бъда неблагодарна   bouquet

# 27
  • Мнения: 7 914
- и една тайна, която ще си остане за мен, но е наистина страхотна

уцелила си от тотото или е бебе (inlove)

 Mr. Green
пробвай пак

ще се местите т.с. къща? newsm78

# 28
Пълна с щастие , беше за мен 2008г. Мъжът ми го узакониха в САЩ, получихме и нашите петиции и сега живот и здраве ще летим.

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
2008... записвам я лично за мен като добра

# 30
  • Мнения: 94
2008г. назад във всяко едно отношение.
Неуспехи:
1) Трябваше да напусна работа, която ми харесваше и работех за първи път от 8г.по специалността ми
2) 2 спонтанни аборта
3) Преместихме се на друго място да живеем за 1 година, не ми харесваше и не ми даваше възможност да търся нова работа, защото бяхме там временно
В личен план много нерви, разочарования, болка, сълзи, напразни очаквания и надежди.
Успехи:
Не се сещам дори за едно нещо, което бих нарекла успех.Нямаше такъв.Пълен провал.
Не искам да си спомням въобще за тази година.
2008г. ignore2

# 31
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Една от най-безличните и с нищо-незпомнящи-се години от моят живот.

# 32
  • Мнения: 1 959
Един голям успех  ми донесе 2008год.и това са моите близнаци да са ми живи и здрави /след като имах два спонтани аборта /бизнеса и той добре се развиваше/дано и тази година така / Peace
За жалост тази година почна много зле изгубих баба си  Cry

# 33
  • Мнения: 1 387
Неуспехи.
Доста нерви изхабих с предишната си работа.Това рефлектира и върху курса ми в колежа. Много разбити надежди и очаквания. Успях да си намеря нова работа т.е се върнах на предишната, но нищо вече не е същото.

Успехи
прекарах 5 седмици в БГ. Това е най дългия ми престой, откакто съм дошла тук.
Разбрах много неща и пораснах.

не съжалявам,че годината си отиде.
 

# 34
  • Мнения: 494
Забременях и имам най- хубавото бебче  Hug А всичко лошо вече е минало и забравено

Общи условия

Активация на акаунт