Портила ли ви е приятелка?

  • 4 474
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 733
Портила ме е. Като реванш и го накатих десетократно.

# 61
  • Мнения: 233
Какво значи "приятелка"? Поредната кучка, дето ми завижда за мъжа, къщата, колата, работата....... Нямам приятелки. "Приятелките" ми са мъже  Peace

# 62
  • Мнения: 278
Какво значи "приятелка"? Поредната кучка, дето ми завижда за мъжа, къщата, колата, работата....... Нямам приятелки. "Приятелките" ми са мъже  Peace
Съгласна съм с теб. Дори да имат повече от мен, винаги намират за какво да ми завиждат.
Преди 10 год. имах едно гадже, голяма любов и т.н. Без да сме планирали забременях, а братовчедка ми започна да го сваля и той ме заряза. Направих аборт и сега не мога да имам деца, а тя е с друг мъж, има дете на 2 години. Беше ми като сестра. Благодаря за такива приятелки.
Ако се обадя на някоя да се видим, тя започва да ми мрънка, че е заета и т.н., все не е удобно и все си мислят, че искам да им ходя на гости. Толкова ли е трудно да отидем да пием едно кафе някъде ...
По-важно е че мъжа ми не ревнува за това, че имам повече приятели мъже.

# 63
  • Мнения: 370
о да,случвало ми се е.тамън от две на брой такива уж приятелки.соделяла съм някои неща доста лични с тях и после са ми забивали нож в гърба. ooooh!отвратителна ситуация. Crossing Armsпрекратих с тях всякакви отношения в последствие и вече дори да бълват още с/у мен,не ме интересува.а и те сами си получиха урока от живота. Crossing Armsно аз вече нямам вяра във хората и все по-рядко споделям твърде лични неща. Naughty

# 64
  • Мнения: 54
  Аз също не мога и да резбера този род прошка, където например някаква 'приятелка' те закопава до основи и после като мине 1 година 2 и й прощаваш. Как го правт тези хора, дали са по силни от мен като простят, дали са по добре, аз не мога. Т

  Тези хора според мен правят груба грешка, тъй като въпросната ,,приятелка" рано или късно, но по-скоро рано ще им нанесе нов удар в гърба. ,,Вълкът кожаата си мени, но нрава-никога.

# 65
  • Мнения: 54

За нова година си обещах да не им обръщам повече внимание. Може би така ще разбера коя ми е истинска приятелка. Резултата е: само една ми се обади да ми честити новата година, другите да го "духат".
 

Не мисля, че това, че ти е честитила новата година означава, че ти е приятелка.

# 66
  • Мнения: 278

За нова година си обещах да не им обръщам повече внимание. Може би така ще разбера коя ми е истинска приятелка. Резултата е: само една ми се обади да ми честити новата година, другите да го "духат".
 

Не мисля, че това, че ти е честитила новата година означава, че ти е приятелка.
Разбрах, вчера и тя ме "издокара".
Ама и аз съм една мухла и все се вързвам ...  ooooh!

# 67
  • Мнения: 225
  Аз също не мога и да резбера този род прошка, където например някаква 'приятелка' те закопава до основи и после като мине 1 година 2 и й прощаваш. Как го правт тези хора, дали са по силни от мен като простят, дали са по добре, аз не мога. Т

  Тези хора според мен правят груба грешка, тъй като въпросната ,,приятелка" рано или късно, но по-скоро рано ще им нанесе нов удар в гърба. ,,Вълкът кожаата си мени, но нрава-никога.

Даа. Права си. Прошката не ги променя, те са си все същите боклуци.

# 68
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Какво значи "приятелка"? Поредната кучка, дето ми завижда за мъжа, къщата, колата, работата....... Нямам приятелки. "Приятелките" ми са мъже  Peace

Еее, толкова чак не съм се отчаяла...
Имам три приятелки, с които сме буквално от бебета.
С известни компромиси при различни ситуации (нещо неизбежно!), и досега сме способни да прелетим през океани, ако някоя наистина има нужда от другата.
Не говоря за ежедневните нужди, а за истинските.

# 69
  • Мнения: 83
Може би съм имала интуицията, за да пусна тази тема. И сега съм якооо прецакана, и то не само с пари, а и с чувства, ама...както казва мам - опита оставал за направеното. Аз от такива 'приятелки' толкова опит съм натрупала, че мога да си го складирам. Ама , айде по бългасрски - здраве да е, то предполагам, че животът ще поддържа своя баланс и всеки , и аз и тя ще си получим заслуженото, ама все си мисля, че аз като Не правя така що н амен ми го на**кват??

# 70
  • Мнения: 83
Какво значи "приятелка"? Поредната кучка, дето ми завижда за мъжа, къщата, колата, работата....... Нямам приятелки. "Приятелките" ми са мъже  Peace

Еее, толкова чак не съм се отчаяла...
Имам три приятелки, с които сме буквално от бебета.
С известни компромиси при различни ситуации (нещо неизбежно!), и досега сме способни да прелетим през океани, ако някоя наистина има нужда от другата.
Не говоря за ежедневните нужди, а за истинските.

Щастливка, и аз съм така с 2 проверени от времето дружки, май с тях вече ще правя бизнес, а не със случайни 'еднодневки', казано по мъжки, защото според мен ако си чоек си оставаш талъв и в приятелството и в бизнеса и в тежките ситуации и в радостите и  навсякъде  Crossing Arms Thinking

# 71
  • Мнения: 2 161
Какво значи "приятелка"? Поредната кучка, дето ми завижда за мъжа, къщата, колата, работата.......
Ах,ах,не ти е лесно!Бау!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не, не е.

# 73
  • Мнения: 2 257
Ако не искам нещо да се изпорти, просто не го казвам на никой.
Ако пък искам да стигне до някой, го казвам на определените хора и после гледам сеир.

-------------------
Имам една или две приятелки, там за портене не иде реч.

# 74
  • Мнения: 370
, ама все си мисля, че аз като Не правя така що н амен ми го на**кват??
А де?!и аз все съм си задавала този въпрос и все нестигам до логичен отговор. newsm78или пък съм си мислила-добре де,аз никога несъм й завиждала.тя защо ми завижда?!и все ей такива подобни,н о несъм могла да си отговоря.стигнах и до друг извод,че ти може да мислиш по един начин,но хората не мислят като теб.затова може би предателството на приятелките,за тях може да не е такова ,а да нещо нормално. Whistlingи се оказваш прецакан в даден момент. Tired

Общи условия

Активация на акаунт