семейство се опитва да се пребори с беЗпомоЩноста

  • 36 154
  • 444
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 48
Здравейте Май4ета,пиша ви,4е имаме термин при д-р Краус на 26.05.2010 ще летим от Варна за Хановерна 21.05.2010г тьи като няма полети,и ще сме там малко по рано4ко.Там ще  ни посрещне нашата приателка Мартина Тон4еваи ще 4акаме до 26  за да ни приемат в болнцата за преглед и ЕЕГ,което ще е ве4ерта,тьй като Филип полу4ава тикове,които обезпокоиха вси4ки!ЯМРто,което правихме вьв Варна според тукащните специалисти и тамущните нежролози,след обстойно разглеждане, 4е няма нищо обезпокояващо.
 да се молим вси4ко да е наред...стискаите от тук палци и се молете Praynig       Филип все още на градина до обед и напредва бавно,под грижата на педагозите .Сьобщавам Ви,радостната новина,4е от септември Филип ще е по цял ден в детската градина Simple Smile .да ви пиша и за нашето брат4е Светлозар,които расте с всеки изминал ден, радва вси4ки с своята ль4езарна усмивка!                                                                                                                                   

# 436
  • Мнения: 2 172
 Peace Hug стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 437
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Стиснати палчета и молитви от мен!  Praynig Praynig Praynig

# 438
  • София
  • Мнения: 2 245
И от мен!  Praynig Praynig Praynig

# 439
  • Мнения: 1 243
Стискам палци, дано всичко е наред  Praynig Praynig Praynig
Моля се за Фил и изпращам много гушки и целувки на него и сладкото братче  Hug

# 440
  • Мнения: 353
Много гушки и успех Юле  Hug
Целувки от всички ни   bouquet

# 441
  • Мнения: 48
 Hug  bouquet HugЗдравеите май4ета ето 4е се вклу4вам малко кьсни4ко с новини за ФИЛИП.Прегледа при професор Краус мина успе6но както и видео ЕЕГ,което му направиха в Хановер.Професора много хареса филип и според него сустоиянието на филип се подобрява и много го зарадва това 4е тои напредва ре4ево .Вьпреки хиперактивноста тои не му изписа медикаменти за стопирането и а само ТРИЛЕПТАЛ .След завру6тането ни в Варна след консулт при пр.Бойинова и по мнение на на6ия лекужа6 лекар др.Рал4ева предписания Трилептал не отговария за килограмите на филип и след обстоино ЕЕГ се взе ре6ение Филип да не взима този медикамент.За6тото тука6ните лекари се опасяват дане би тази смяна на медикаменти да вло6и састоянието на Филип вместо да му помогне.За сега филип е добре и ходи през седмица до обят на детска градина има само остатук от потрепвания които според лекарите са епилепсия и били нормални.Да ви пи6а и за на6ето брат4е което расте и ни радва с 6ироката си усмивка  Heart Eyes

# 442
  • Мнения: 48
З hbdtu bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni hbday baloni baloni Tada smile3510 smile3510 smile3510 smile3510 smile3510 smile3510 smile3510 smile3510 smile3510 smile3510 smile3510 smile3510 smile3510 smile3510 newsm59 nbirthday  ura  bigdance2 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 Tada  costumed034  4uu txtloves Two Hearts      4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛО ДЕТЕ ДА СИ МИ ЖИВ И ЗДРАВ И ПЬТЯТ ТИ ДА Е ОСЕАН САМО С УСМИВКИ БЕЗГРИЖНИ ДЕТСКИ ДНИ РАДОСТ КАСМЕТ  И МНОГО Любов .МАМА И ТАТЕ 6ТЕ СА ВИНАГИ ДО ТЕБ И 6ТЕ ТЕ ОБИ4АТ БЕЗРЕЗЕРВНО         ОБИ4АМЕ ТЕ ТИГАР4О                                                      4ЕСТИТ    6 РОЖДЕН ДЕН

# 443
  • София
  • Мнения: 2 245
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да ви е живо, здраво и много щастливо порасналото момченце, julia_81!

# 444
  • Мнения: 1 243
На Малкия-голям герой-Честит Рпжден Ден
Много весели и безгрижни детски дни, здраве и сили, сбъднати мечти!
Обичаме те мило детенце!

Юле, знаеш ли, че моят бандит мине-не мине седмица и все ме пита за Филипчо. Спомняш ли си, че идвахме до вас преди да заминате за операцията. Иво помни Филип все едно, че вчера го е видял и разказва как скачаха по леглото и играха. Стана ми много мило и мъчно за вас  Hug Може да се видим за по едно кафе и разходка. Пиши ми налични, че аз си сменях апарта и нямам никакви стари телефони номера.
Целувки на баткото и братчето Hug

Общи условия

Активация на акаунт