семейство се опитва да се пребори с беЗпомоЩноста

  • 36 152
  • 444
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 908
Юлия е добре, малко трудно се възстановява от операцията, но ще се справи. Бебчо наддавал, чакали и бати да се прибере Simple Smile Тя няма компютър и е използвала този на приятелка, за да пише, но сега с бебо ще й е трудничко и сигурно няма да може да се включва  Confused Това е инфото, което имам за сега  Peace

# 46
  • Мнения: 98
Съжалявам За дългото отсъствие,

Нямам търпение да ви пиша.
ММка ти веье си ме подкрепила с новостите, мерси  Hug АЗ просто Ще добавям.
Оьакваме юлия да се прибере наи късно в понеделник у дома със СветлоЗар  Mr. Green
Таткото и Филип и те се ЗавръЩат от София наи късно в понеделник. Ще си гледат баткото в къЩи.
Благодарение на двете немски маики успяхме спешно да уредим довършването на банята, тъи като бебо всиьки много ни иЗненада с бърЗата си поява.
Оставяме маиьето да си поотпоьине и като успее да поогледа от какво оЩе има спешно нужда обеЩавам да пиша на всиьки ви.
Благодаря ви много много. Ьудесно е ье мога да си пиша тук с вас.
За сега няма ниЩо ново За състоянието на баткото, но смеем да вярваме ье всиько е минало успешно. Да се надяваме да е така  Praynig Praynig Praynig

# 47
Да дано вече всичко да е зад гъргът им вече,продължаваите да пишете ако има някои нова информация за големия,а що се отнася до мама и малчо само да кажат ако имат нужда и от други неща аз пак казвам утре ще им звънна да се уговорим за подробностите. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 908
И аз да се отчета Wink Видях се днес с Юлия, днес ще ги изписват Simple Smile Днес трябва да махнат и конците на баткото и да изпишат него. Всички нямат търпение да се приберат вкъщи. Баткото подлудил всички в болницата  Laughing Поне не им е било скучно Simple Smile След 3 месеца ще му правят ЯМР и изследвания, за да се види какво са свършили докторите. Надявам се всичко да е милано перфектно и да няма нужда повече от никакви операции и пр.  Praynig
Това, от което Юлия каза, че има нужда и сестра й ни е спестила Wink освен количката, за която предполагам ще се разберат с Лидия и дано се намери и транспорт  Peace Та имат нужда от някакво разтегаемо диванче за Филип. Сещам се, че съм виждала преди, че има и разтегаеми фотьойли, които спестяват място, или пък разтегаемо двуместно канапе, или може и походно легло да свърши работа. Идеята на Юлия е всички да спят в една стая, за да не се налага да отопляват повече стаи, но за баткото няма легълце  Confused
Това е от днес  Hug

# 49
  • Мнения: 98
Тъи като сте страхотно информирани, каьвам само снимките на СветлоЗар
Толкова ми е мъьно ье съм толкова надалеь. Така ми се Щеше да ги нагушкам едно хубаво.
Но пък съм толкова Щастлива, ье всиьки пак Ще са си у дома  Mr. Green

/албумът беше иЗтрит/

Последна редакция: нд, 03 май 2009, 11:31 от kaпка_сал3а

# 50
  • Мнения: 908
Давай тогава Wink

# 51
И аз се чух Юлето добре са баткото бил малко разглезен,но това е нормално след всичко.Аз подготвям багажите да им пратя(дрхи,столче,колицчка...).Това е за в момента добре са помоли ме да ви предам дано така да е и за напред.

# 52
  • Мнения: 908
И аз се чух Юлето добре са баткото бил малко разглезен,но това е нормално след всичко.Аз подготвям багажите да им пратя(дрхи,столче,колицчка...).Това е за в момента добре са помоли ме да ви предам дано така да е и за напред.

 Hug Hug Hug Благодаря!!!   bouquet

# 53
  • Мнения: 11 909
Днес излязох и успях да внеса една малка сума по сметката на Филип.
пожелавам му бързо оздравяване и да имат много весели мигове с бебето!
Искам да кажа, че около 11-11-30 няма почти никакви хора в ДСК, не се чака много/Тъй като на мен времето ми беше проблем, споделям това обстоятелство/

# 54
  • Мнения: 908
Ани, как са Юлия и децата? Имаш ли инфо?  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 686
Как е Филип?
Имат ли нужда от нещо?

# 56
  • Мнения: 98
Здравеите момиьета,

иЗьакахме умишлено няколко дена За да ми съобЩи юлия реЗултатите от иЗледванията.
Какво да ви кажа момиьета, неЩата са толкова абсурдни ье съм ужасно бясна  smile3511
Наи прекрасното неЩо което можеше да се слуьи на семеиството е ье малкият Филип се прибра в къЩи. Да но това което мислехме За глеЗене в наьалото се окаЗа много неприятен симптом. Филип не може да спи и бодува до посред ноЩ. Родителите му са веье на края на силите си.
Заради някаква грешка детето За сега е беЗ диспансер и беЗ лекарства, а и епикриЗата е сгрешена. За капак на всиько лекарите от София ги натискат За пари и то доста, като уж всиько се поемаше от касата -  цитирам "парите са За това ье съм присъствал". Таткото не се откаЗва и директно им е откаЗал.
За съжаление Филип направи вьера пак епилептиьен гърь.  Weary
Нямаме никаква представа дали е нормално или не. РеЗултатите от биотопсията оЩе не са готови.
НеЗнам, толкова се притеснявам За родителите, неЗнам как Ще се справят.
Таткото сега си е в къЩи и се опитва да помага колкото може.
За сега единственото, което би било в полЗа на родителите За да устоят на всиьките трудности е финансова подкрепа.
Моля се родителите да имат оЩе много сили За да иЗдържат на всиьки трудности и на целият тоЗи абсурд  newsm17 newsm17 newsm17

Момиьета юлия ме помоли да ви предам: "Благодаря ье сте до нас в тоЗи кошмарен момент. Не Знам какво бихме правили ако бяхме сами!  Hug"

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 01:23 от kaпка_сал3а

# 57
  • Мнения: 695
Капка Сълза,
Ужасно е това което се случва... Можеш ли да кажеш каква сума им е необходима? Имат ли още намерение за лечение в Германия? Какво казва лекарят от Берлин, с когото ти се беше свързала?
От save-darina отговориха ли ви нещо?
Много бих искала да помогна, пак ще преведа малка сума, но знам, че въпросът е повече хора да се включат и да разберат за семействтото, да поискат да помогнат.

# 58
  • Мнения: 908
 Rolling Eyes
Какви са тия грешки, защо е без лекарства, как така грешна епикриза?  newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте,

следя темата, но не съм се включвала във форума  досега.

От какви лекарства се нуждае Филип? Пие ли в момента някакви лекарства? Капка Сълза може и на лични или по скайп-а

Не може ли да оправят епикризата? А никой не може да ги накарат да дадат пари, но може да не се грижат за него и да не му обръщат внимание. Според мен може да се свържете с някоя телевизия - доста се интересуват от тази тема. Знам че не им е до това сега, но ако нещата загрубеят newsm78

Общи условия

Активация на акаунт