Ама разбира се,с удоволствие...обаче съм свидлива

  • 5 507
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Никой не е свидлив,само дето по средата на изречението повечето пишат думичката "обаче".

# 31
  • Мнения: 5 306
Хич не съм свидлива давам, подарявам дори и не е нужно да ме молят  LaughingМалко като недостатък го приемам вече.

и аз така Laughing.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 054
Аз съм свидлива, не обичам да давам, не обичам и да взимам, за да не се чувствам задължена после.

# 33
  • Мнения: 865
Никой не е свидлив,само дето по средата на изречението повечето пишат думичката "обаче".
Да,и аз това забелязах прочитайки отговорите.
 За себе си мога да кажа,че не обичам да изпадам в ситуации да се моля за нещо(на чужди хора),затова си държа и на  вещите, и на чувствата.Не ме е грижа дали някой ще ме нарече скръндза.Даром нищо не съм получила.

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не съм свидлива за ценители. За разсипниците и прахосниците съм ревностно свидлива. Нямам нищо против да споделя или подаря нещо свое, но очаквам то да бъде оценено.

# 35
  • Мнения: 2 448
Не виждам нищо ненормално хората да сме избирателно свидливи.
За материални неща изобщо не съм свидлива, защото нямам чак толкова безценни придобивки.
Но за нематериалните съм супер скръндза - детето ми се свиди да го дам на бабите да го гледат, както и в любовта съм голяма свидла, не обичам никакви делби и заемки.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не съм свидлива, както баба ми казваше "подай гъзец", т.е. много се раздавам.

# 37
  • Мнения: 2 556
Давам, без да му мисля много, не съм голям материалист, в смисъл няма вещ, която да ми е чак толкова ценна, че да не услужа с нея, дрехи и чанти давам на всички приятелки, на които им трябва по някакъв повод и случайно имам нещо подходящо. Не пазя и не треперя над вещи и дрехи много-много. Не ми се е случвало някой да злоупотребява или да ми затрие нещо...

# 38
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Не съм, свидлива, просто умея да пазя вещите си. Не са ми паднали от небето.
Най-се дразня, когато познати си мислят, че щом мъжът ми е чужденец, парите текат от кранчето вместо вода.

# 39
  • Мнения: 3 634
Яко свидлива! Нищо не си давам, мразя да ми се пипат вещите! Само нещо да се е помръднало с 1 см и вдигам страшен скандал.  #Cussing out
Даже родих малък свидливец - исках да услужа на съседка с прахосмукачаката, а той дърпаше маркуча и плачеше.  Laughing

# 40
  • Мнения: 984
Според мен темата трябва да се разбира като "давате ли си мъжете /включая и другото движимо и недвижимо имущество/" Mr. Green, а не дали услужвате с кърпичка за еднократна употреба на току-що разреваната от вас колежка. Mr. Green

Аз съм изключително свидлива, разбирайки темата по горния начин. Grinning

# 41
  • Мнения: 2 161
Мишона е много съобразителна.С колата,която купихме ни подариха ключодържател.Аз отделно си купих ключодържател от магазина,който беше един единствен от модела си.Сега защо не ми дадеш твоя ключодържател,нали ти подариха-каза мъжът ми.Или ти се свиди?Ами добре,вземи го,за да видиш,че не съм свидлива.И му го подадох с крайчеца на пръстите си.Обаче докато отидем до паркинга,на мен ми стана много мъчно за ключодържателя.В колата се обърнах към прозореца и се подготвих за рев.Какво сега?Защо мълчиш?-той.Виж какво,връщай ми ключодържателя,който ти дадох.
Това е относно движимото и недвижимото имущество,за което спомена Мишонка.

# 42
  • Мнения: 984
Ако смениш ключодържателя с портфейл, ще ти съчувствам искрено, но това... Simple Smile

# 43
  • Мнения: 2 161
Чейндж не правя,моето си е мое.

# 44
  • Мнения: 143
Свидлива съм да ,и то много,признавам си.Не обичам да ми пипат нещата ,още повече да дам нещо.Много рядко има изключения,много рядко .

Общи условия

Активация на акаунт