Размяна на парфюми ХІІ

  • 16 907
  • 214
  •   1
Отговори
# 60
  • при морето
  • Мнения: 911
Търся си:
Хипнотик пойзън/Диор/
Поем/Ланком/
Мобусан
Долче вита/Диор/
Може и в съвсем символични количества,примерно 5мл.,колкото да разбера дали
 ми харесват достатъчно,за да ги купя!
Мога да предложа достойна размяна!
Предлагам за размяна:
Емотионел-20 от 30мл
Целувката на Лалик-15 от 30мл.
Халстън кутюр-35 от 50мл.
Ред дор-24 от 25мл
Всички са с кутийки,не са тестери!
Единствено Коко на Шанел е тестер,още не е разменен-60 от 100мл. Hug

# 61
  • Мнения: 3 094
колкото и да е банално, запис......

# 62
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Някой иска ли виалче на Caleche (Hermes), kупено от fragrancex. Толкова ми е гаден, че само като го погледна и ми се повдига. Искам да го разкарам от очите си. Прилича ми на един гаден Франк, от който също ми се гадеше много.
В замяна искам някоя пробичка от парфюм който не познавам.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 903
Някой иска ли виалче на Caleche (Hermes), kупено от fragrancex. Толкова ми е гаден, че само като го погледна и ми се повдига. Искам да го разкарам от очите си. Прилича ми на един гаден Франк, от който също ми се гадеше много.
В замяна искам някоя пробичка от парфюм който не познавам.
Аз, аз...!
Ще пиша на лични какво мога да предложа

# 64
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Някой иска ли виалче на Caleche (Hermes), kупено от fragrancex. Толкова ми е гаден, че само като го погледна и ми се повдига. Искам да го разкарам от очите си. Прилича ми на един гаден Франк, от който също ми се гадеше много.
В замяна искам някоя пробичка от парфюм който не познавам.
Аз, аз...!
Ще пиша на лични какво мога да предложа


 Peace Чакам адрес.

# 65
  • Мнения: 341
Разменям,Мирикал форевар(ланком) и Апликейшан(унгаро),търся си ескада магнетизъм.А може и нещо друго.

# 66
  • Мнения: 54
Запис за сега...пък може да се сетя нещо, което ми е омръзнало Flutter

# 67
  • Мнения: 2
Здравейте,момичета! Обявата за l`or de torrente вече не е актуална.Със здраве да се ползва! Hug

# 68
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Заменям The One, Dolce&Gabbana, ЕДП. Флaконът е от 30мл, останали са 25. Оригинален.


# 69
  • Мнения: 31 175
колкото и да е банално, запис......
Нещо не ми стана с бутона извести.

# 70
  • Мнения: 6
имам за размяна/продажба  COCO MADEMOISELLE/15 мл едт/,линстант на герлен /15 мл едт/,PURE POISON- 15-20 МЛ Simple Smile

запис, писах на лични

# 71
  • BG
  • Мнения: 88
Здравейте, имам за размяна Precious на Oriflame, чисто нов, подарък, с кутия, 50мл, ето и линк:
http://www.fragrantica.com/perfume/Oriflame/Precious-Eau-de-Parfum-2319.html
Не търся нещо конкретно, но предпочитам унисекс аромати, в никакъв случай сладки, нещо от сорта на Bvlgari White (bulgari) Perfume
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_B-am-pid_ … 8W__products.html

# 72
  • Мнения: 196
Здравейте да закупя търся COCO MADEMOISELLE на Шанел-без значение грамажа

# 73
  • Мнения: 384
Здравейте, момичета!
Извинявам се на всички, които са ми писали- не можах да отговоря, защото отсъствах.
Искам само да ви напомня, че търся определени неща, като желанието ми е да не са тестери.Готова съм и да купя нещо ,ако имате от описаните.
Колкото до моите парфюми, дайте ми 1-2 дни да се ориентирам в цените и ще ви предложа.

ПП. Омнията наистина е 65 мл.

  bouquet

# 74
  • Мнения: 812
имам за размяна/продажба  COCO MADEMOISELLE/15 мл едт/,линстант на герлен /15 мл едт/,PURE POISON- 15-20 МЛ Simple Smile

запис, писах на лични
  кутията ти е пълна !!!

Общи условия

Активация на акаунт