Изцеждане на ръка: препоръчайте масаж?

  • 1 274
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 147
Престраших се и ще започна да я храня само от лявата и махам шишето.
 В 17.00 я нахраних от лявата, но пак не я искаше и се подърпа известно време. както и да е. Та като я изкъпя в 19.30 ще я нахраня отново от лявата и ще видим колко ще издържи и кога ще огладнее Shocked.Малко съм притеснена, че  към 20.00 няма да има достатъчно т.е поне 100-120 мл. По твойта логика /след час 50%/ би трябвало да изяде поне 80% от досегашното количество т.е около 80 мл.? Аз смятам като се изцедя в 00.00 и си легна, да стана отново в 01.30 примерно и да изцедя гърдата и така ще разбера колко се събира за този интервал. Мисля, че за да ускоря процеса е най-добре първата нощ, тази нощ да я изцеждам на 1,30 ч . та утре бебка да се нахранва повечко.

Хедра, утре ще ти пиша колко се образува в гърдата след 1,30. след като е изцедена и напълно празна разбира се. Hug  bouquet

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Спокойно - правиш всичко, което е необходимо и нещата бързо ще си дойдат на мястото Grinning
Независимо че малко ще се разстроят нещата първоначално, това не трябва да те плаши - всичко ще се нагоди по нов начин, и то вероятно по-бързичко, отколкото очакваш.
Наистина е добра идея да махнеш шишето, след като започват да се появяват проблемчета и с любимата гърда Peace
За храните - овесени ядки, пълнозърнести храни и такива, богати на белтъци - точно както ти е казала твоята позната Grinning
И ще чакаме отчет утре Hug

# 17
  • Мнения: 147
Здравей Хедра!
  За съжаление няма да успеем да се кърмим само от лявата гърда, защото тя окончателно не я иска и нея. Премахнах дясната гърда, премахнах и шишето, а сега и лявата не я ще....няма да я оставя да гладува, защото от това дърпане и реване после го преживява и се буди на сън и реве. Нещата загрубяват, отразява се и на нея и на мен това мъчение. Ето защо ще трябва да премина на изцеждане изцяло Cry...за сега... А между другото както ти казах изцеждах през ноща на всеки 1,30 и не можах да изкарам повече от 20-тина мл.

  И така, благодаря ти Hug Hug много  bouquet за помоща, съветите и ентусиазма с който ме зареди, но има и бебета, които помиришат ли шише - го предпочитат твърдо. Пак казвам "за сега  Wink" може по- натам пак да я пробвам, тя е голям инат явно, но и аз, така че... "то нали крушата не пада по-далече от дървото" Laughing. Както казва мъжът ми: "крайно време е някой да ти стъпи на главата, а пък и да се погледнеш отстрани и да разбереш лесно ли ми е" Laughing, защото каката наистина беше съвсем различна. Доста често съм я хранела 3 дни само от шише по цял ден поради жестоко разранени зърна и пак се връщаше към гърдите, и то двете! Дърпаше се само окло минутка две и след това ме изсмукваше безропотно, а малката само да помирише шише и после става страшно. Всеки си е фирма Simple Smile

Желая ти приятен ден и всичко най-добро от мен Two Hearts

# 18
  • Мнения: 60
raliy, извинявам се, че така се включвам в темата, но и аз преди два-три месеца имах подобни проблеми. Дърпаше се, ревеше, не искаше да яде от гърдите (първо от едната, после и от другата), а имах мляко. Оказа се, че малкият имаше млечница - бяха само 3-4 петънца по бузките, но явно доста го боляха. А и имахме много силни колики. Сега всичко е наред. Успех и на теб!

Общи условия

Активация на акаунт