Предстои ми инвитро в клиника АФРОДИТА

  • 17 462
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8
аз правих инвитро с пари отпуснати от фонда,и те стигнаха не съм купувала лекарства.Не се притеснявай.

# 61
  • Мнения: 45
Някой знае ли дали дават болничен след трансфера?

# 62
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Някой знае ли дали дават болничен след трансфера?

ДАВАТ Wink мисля, че е около 7 дена  newsm78

# 63
  • Мнения: 281
Някой знае ли дали дават болничен след трансфера?
Имаш право на до 30 дни.

# 64
  • Мнения: 1 365
Имаш право на до 30 дни, но от тази клиника не ги дават...
Весели празници!!!  Hug

# 65
  • Мнения: 45
 Честита нова година на всички, нека ви донесе здраве, успех, късмет и всичко най-свидно, за което мечтаете!

 Последните отговори са интересни - на колко дни болнични  ще мога да разчитам от клиника Афродита след трансфера и/или преди него - седем или по-скоро...нищо..? Така или иначе ще попитам доктор Димов при следващия преглед

# 66
  • София
  • Мнения: 1 030
Случайно им влязох в сайта и ето малко инфо от там:

Медицински Център „Афродита” ООД,  обяви официалната статистика и отчет към „Фонд за Асистирана репродукция” за успеваемостта на работа :
        -    38.5 % - положителни резултати
        -    25 % - живо родени деца

# 67
  • Мнения: 12
emi tova e dosta malko sravnenie s drygite kliniki newsm09

# 68
  • Мнения: 55
Здравеите има ли някои да е правил инвитро при Баев в афродита, и да е излезнал положителен.

# 69
  • Русе
  • Мнения: 904
cip аз правих опит при доктор Баев и вече се радвам на малкото си съкровище Hug

# 70
  • Мнения: 45
ние направихме опит при Баев, но за съжаление беше неуспешен. Лично аз съм много доволна от него, направи всичко възможно и е много внимателен.

# 71
  • Мнения: 55
Благодаря ви моми4ета за отговора.

# 72
  • Мнения: 12
pravix pri dr.Semerdjieva - neyspehno

# 73
  • Мнения: 16
Моята приятелка след 2 неуспешни опита в клиника Щерев забременя от първи опит в Афродита и в момента се радва на две чудесни момченца. Аз също съм бременна след втори опит в клиника Афродита. Мога да кажа само хубави неща за тях. Имат модерно оборудване и ВИСОКА УСПЕВАЕМОСТ. А от д-р Баев съм с отлични впечатления.  Желая успех на всички момичета!!!

Общи условия

Активация на акаунт