за тестовете за бременност

  • 18 570
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 425
Втората чертичка винаги е по-бледа.

Това пък въобще не е вярно. На мен на 7 дена закъснение втората чертичка ми беше по наситена дори от контролната.

# 16
  • Мнения: 9 973
престо не отчете бременност,а шуър чека отчете 2 дни преди термина

# 17
  • Мнения: 4 335
На мен и след закьснението не ми отчете бременността(и то два теста)
Може аз да сьм дефектна Winkа ма най вярвам на крьвния Peace

# 18
  • Мнения: 31 282
Американските тестове ми отчетоха много преди закъснението с по-бледа черта и двата едновременно.

# 19
  • Мнения: 2 336
Аз използвах шуър чека  не знам защо но той ми вдъхваше повече доверие  Thinking

# 20
  • Мнения: 544
За по-сигурно - след закъснение, какъвто и да е теста.

# 21
  • Мнения: 1 197
Аз "Шуър чек",доколкото знам си е обикнове тест за бременост.Но на моя приятелка отчете около седмица след половият акт,вярно с много слаба втора черта,но все пак го е отчел.Аз също разбрах чрез него,че съм бременна,но при мен беше минало около месец.

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 17:12 от nell@

# 22
  • Мнения: 2 374
На мен Шуър чек ми показа 1 ден преди закъснението,въпреки,че е обикновен тест,а не от тези за ранна.

# 23
  • Мнения: 1 691
Доколкото знам, "ранните" тестове отчитат много по-ниска концентрация на ЧХГ (хормона при бременността) от стандартните. Това означава, че има по-голяма вероятност (не задължително, защото при всяка жена е индивидуално) да хванат от по-рано бременността. От друга страна, много голяма част от тези ранни бременности се прекъсват от само себе си, цикълът си идва нормално и ако не е тестът, жената дори няма да разбере, че е имала оплодена яйцеклетка. А да се надяваш с един ранен тест и после нищо да не стане си е много гадно разочарование. Но пък ако бременността не е желана, имаш шанс да пиеш нещо преди да се е наложил по-драстичен аборт.

# 24
  • Мнения: 9 451
На мен Шуър чек ми показа ясни 2 черти след 10-11 дневно закъснение на МЦ!

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен шуър чек ми показа след 7 дни закъснение

# 26
  • Мнения: 822
От отговорите се вижда,че при всеки е различо.
Зависи как точно ти се покачва отчитания хормон, индивидуално е.

# 27
  • Мнения: 805
според Шур Чек никога не съм забременявала... нито преди, нито след закъснение ми е отчитал бременност. А след месец ще раждам второто.
Аз лично не вярвам в ранните тестове за бременност!

# 28
  • Мнения: 31
Моето мнение е да  изчакаш поне седмица закъснение на цикъла,за да си направиш тест,защото е много болезнено да видиш отрицателен тест,ако ти искаш да е положителен.Увери се ,че има вероятност за бременност и едва тоава си направи.

# 29
  • Мнения: 1 919
според Шур Чек никога не съм забременявала... нито преди, нито след закъснение ми е отчитал бременност.

и при мен не отчете, но друга марка си показа съвсем ясно.

Общи условия

Активация на акаунт