СреЩали ли сте се с някого от форума"Родители в 4ужбина"?

  • 3 021
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Имам и други уговорки за срещи, ама тази е най близката
За другите не казвам да не ми мине котка път Peace
Чувствам аз, че или за Испания или за Шотландия ше запрашиш, ама нема казвам на никой.  Mr. Green Mr. Green
Само аз и ти си знаем.  Peace Grinning Joy
smile3520
Ни мъ издавай, ти комуниска ли си или кому висока Mr. Green

Нема бе, нали ти обещах... hahaha
Я я я какво си ШуШукате вие там,а  Crossing Arms Видяхте гърба на единия падар  Wink и веднага взехте конспирации да правите  Naughty Розееее,къде си  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 244
Я я я какво си ШуШукате вие там,а  Crossing Arms Видяхте гърба на единия падар  Wink и веднага взехте конспирации да правите  Naughty Розееее,къде си  Mr. Green
Въх убих та  Naughty, ми ни издавай тъй фронта ма сестро  smile3505
Тя Розичка е подкупена вече, ко знаиш ти за френската революция и мойто участие в нея
Конспирация и само конспирация  smile3521

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Я тъй и тъй се говори за среЩи4ки:неЩо попро4етох,4е Ще идваШ ти самата да си прибираШ бандата  newsm78
Кога,къде и как  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4 244
Я тъй и тъй се говори за среЩи4ки:неЩо попро4етох,4е Ще идваШ ти самата да си прибираШ бандата  newsm78
Кога,къде и как  Rolling Eyes
Ами кроя планове на 01.09 да скоча на самолета до Бургас и после на 08.09 на обратно за Саарбрюкен, пък квото сабя покаже

# 19
  • Мнения: 1 173
Ами кроя планове на 01.09 да скоча на самолета до Бургас и после на 08.09 на обратно за Саарбрюкен, пък квото сабя покаже

Да не вземете да спретнете с таткото пак някое бебе преди заминаване. Party Mr. Green Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 4 244
Ами кроя планове на 01.09 да скоча на самолета до Бургас и после на 08.09 на обратно за Саарбрюкен, пък квото сабя покаже

Да не вземете да спретнете с таткото пак някое бебе преди заминаване. Party Mr. Green Heart Eyes
smile3505

# 21
  • Мнения: 1 173
Ами кроя планове на 01.09 да скоча на самолета до Бургас и после на 08.09 на обратно за Саарбрюкен, пък квото сабя покаже
Да не вземете да спретнете с таткото пак някое бебе преди заминаване. Party Mr. Green Heart Eyes
smile3505

Охо, значи се работи по третото   bouquet baby_neutral...Големи гледачески способности имам напоследък.  Peace

# 22
  • Мнения: 4 244
Е ни е по кой въпрос работим не казвам, ама трето  newsm78 с медната жичка дето си я имам няма да стане  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 780
Ами кроя планове на 01.09 да скоча на самолета до Бургас и после на 08.09 на обратно за Саарбрюкен, пък квото сабя покаже

Да не вземете да спретнете с таткото пак някое бебе преди заминаване. Party Mr. Green Heart Eyes
smile3505

М-дааааааааааа.....то май натам върят нещата  yes Че и както спомена, че все е студено напоследък.. сигерно все се гушкате да се топлите Wink newsm03 newsm53 Joy

# 24
  • Мнения: 18
Да аз се срещах с Мили(Ханофер) от форума докато беше бремена. preggo  Сега си има момченце, но все се каним да отидем и така и не се видяхме 2-ри път Cry Нямаме снимки от срещата си, ходихме на кафенце и хапнахме сладолед cheersСкоро ще се срещна с Калина(Падеборн) newsm53

# 25
  • Мнения: 7 837
Олга - първо се запознахме тук и след няколко дни, ме спипа и по форумите  Grinning

# 26
  • Мнения: 4 244
Олга - първо се запознахме тук и след няколко дни, ме спипа и по форумите  Grinning
А снимки  smile3506

# 27
  • Мнения: 7 837
Олга - първо се запознахме тук и след няколко дни, ме спипа и по форумите  Grinning
А снимки  smile3506
4е аз с жени не се снимам  Laughing

# 28
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Я я я какво си ШуШукате вие там,а  Crossing Arms Видяхте гърба на единия падар  Wink и веднага взехте конспирации да правите  Naughty Розееее,къде си  Mr. Green
Тъй, тъй .... внимание следя

# 29
  • Мнения: 4 244
Олга - първо се запознахме тук и след няколко дни, ме спипа и по форумите  Grinning
А снимки  smile3506
4е аз с жени не се снимам  Laughing
smile3515 smile3513 Марш да се снимаш

Розе - изби рибата с новия си вид!!! newsm10 newsm43

Общи условия

Активация на акаунт