Взеха малкия Хитлер от родителите му

  • 7 822
  • 131
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 106
вероятно малоумни родители. същите като тези, кръстили си децата сталин или ленин. вероятно са с някакви отклонения и специфични наклонности, но до тук. нищо повече интересно. няма какво да се следи

# 61
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Доста е интересен пластмасовият розов нож в ръката на малкия Хитлер на предпоследната снимка.

# 62
  • Мнения: 14 654
Доста е интересен пластмасовият розов нож в ръката на малкия Хитлер на предпоследната снимка.
Какво му е интересното? Нож за пластелин, ако дете на име Георги има същия, по-малко интересно ли ще е?

# 63
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Дами, прочетете "Момчетата от Бразилия" на Айра Левин.
Ще ви е интересно.

# 64
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Дами, прочетете "Момчетата от Бразилия" на Айра Левин.
Ще ви е интересно.

чела съм я.
беше ми интересна.
 Stop няма много общо със случая. в нея се залага на съвсем друго нещо.

по темата нямам какво да кажа. децата патят от глупостта на родителите  Tired

# 65
  • Мнения: 4 380
Цитат
Щом е писано,че децата им  са отнети -не заради имената,а за други нередности,аз съм склонна да вярвам,че има  основателни причини.

Аз пък мога да те заверя че деца се отнемат не с основателни причини, а с нечия прищявка.

Точно в еврейска Америка, никой не би простил на един почитател на нацисти и Хитлер. Ще му се измисли психиатрично досие, ще му припишат опасни наклонности и ще се отнемат децата.
Не знам кой е вдигнал шум около името на малкия, но определено това е изиграло решаващата роля.  Да би мирно седяло, не би чудо видяло.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 15:16 от Mamma

# 66
  • Мнения: 1 217
Сто пъти предпочитам целия свят да бъда управляван от евреи,отколкото светът някога отново да допусне болен мозък като адолфчо("лека" му пръст,дет вика народа "добър беше,но затам си беше!!!" Mr. Green) да е на управленски пост.Добре,че са взели детето,докато се изясни психичното състояние на родителите.Аз лично бих се чувствала ужасно ако съм принудена цял живот да нося името на най-голямата грешка на природата,с която ни е запознало човечеството!!!

# 67
  • Мнения: 836
... на един почитател на нацисти и Хитлер. Ще му се измисли психиатрично досие, ще му припишат опасни наклонности и ще се отнемат децата.
...

Защо трябва да му се "измисли" психиатрично досие, xenia?

Манийните състояния са сериозен психиатричен синдром.
Лошото е, че "опасните наклонности", цитирани тук не са само един медицински случай.

# 68
  • Мнения: 4 841
Пиша, трия, пиша, трия... Просто не знам как да се изкажа така, че да не ми забършат мнението като противоречащо на правилата...  Напълно съм съгласна с xenia. Като се смъкнат от Хитлер тоновете идеологически напластен черен PR, ще се видят много интересни неща, но на никой не му отърва...
Така че плъзгайте си се по полираната повърхност на общоприетите клишета и не се затормозявайте с такава сложна материя.

# 69
  • Мнения: 3 886
Що за родители .Що за болни мозъци .Нима имената се изчерпаха щом са стихнали до там.Божке какво  доживяхме.То луд умора няма newsm78 #Crazy

# 70
  • Мнения: 1 217
Пиша, трия, пиша, трия... Просто не знам как да се изкажа така, че да не ми забършат мнението като противоречащо на правилата...  Напълно съм съгласна с xenia. Като се смъкнат от Хитлер тоновете идеологически напластен черен PR, ще се видят много интересни неща, но на никой не му отърва...
Така че плъзгайте си се по полираната повърхност на общоприетите клишета и не се затормозявайте с такава сложна материя.
Какви интересни неща ще се видят,би ли споделила? И за какъв "напластен черен PR" говориш не разбирам! Постъпките му са достатъчно доказателство за психичното разстройство,от което е бил белязан целия му живот.

# 71
  • Мнения: 4 841
Пиша, трия, пиша, трия... Просто не знам как да се изкажа така, че да не ми забършат мнението като противоречащо на правилата...  Напълно съм съгласна с xenia. Като се смъкнат от Хитлер тоновете идеологически напластен черен PR, ще се видят много интересни неща, но на никой не му отърва...
Така че плъзгайте си се по полираната повърхност на общоприетите клишета и не се затормозявайте с такава сложна материя.
Какви интересни неща ще се видят,би ли споделила? И за какъв "напластен черен PR" говориш не разбирам! Постъпките му са достатъчно доказателство за психичното разстройство,от което е бил белязан целия му живот.

Не смятам да навлизам в темата. Има достатъчно източници на информация, анализи, проучвания и т.н. Който има очи - да види. Който няма - да се възмущава на воля. Всички обичат да мразят Хитлер. Той е безкрайно удобен за мразене. Няма лошо.

# 72
  • Мнения: 1 217
Да,имаме очи,видяхме с тях останалите и до днес газови камери,в които под предтекст,че влизат да вземат душ са били убити милиони бебета,жени и деца!На  хитлерчо лично бих му подпалила всяко косъмче от педераските мустачки приживе,ама като се замисля,по-добре че не съм го срещнала,може би сега нямаше да съм жива!

# 73
  • Мнения: X
Мда...човек никога не е напълно и изцяло чудовищен....да, той може да е масов убиец-психопат, но същевремено за близките си да е добър баща и съпруг, мил и винаги готов да помогне съсед, добър колега....така е .... както се казва зависи от таргет групата му. Лошото при убийците-психопати (както и при откачените диктатори) е, че никой никога не може да бъде сигурен дали няма да им попадне в таргет-групата.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 09:42 от Анонимен

# 74
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236

чела съм я.
беше ми интересна.
 Stop няма много общо със случая. в нея се залага на съвсем друго нещо.

Според моето тълкуване има, защото застъпва мнението, че престъпните наклонности не се наследяват, а се формират от странични фактори.
Но както и да е.
Мисля си, че да дадеш такива имена на децата си е шизо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт