Отговори
# 30
  • Мнения: 196
Eй Марианка не знаех, че чакате две бебчета. Мисля, че е нормално да се качват повече килограми, когато бебетата са две. Аз съм качила 1 кг. , но аз по принцип винаги си варирам плюс минус 1 кг. Единствено мога да се оплача от подут корем. Иначе определено ям повече от преди. Аз по принцип не си падам много по яденето - храня се два пъти на ден - на обед и вечер. Но сега по цял ден си хрупам по нещичко и чак понякога не се чувствам комфортно от този факт.

# 31
  • Мнения: 224
Ей момичета виждам, че сте се разбърборили за имена. Дъщеричката ми се казва Каролина и въпреки че звучи малко"изкилиферчено" почти няма човек, който да не ми каже че името е много звучно. Сега много искам момченце, живот и здраве и понеже дъщеричката ми е на свекървата исках второто да е на майка ми, при което моя мъж изрева. Ама ако продължава да ме ядосва въобще няма да го питам.....те в родилния дом мен питат как ще се казва, не бащата:) Та за мъжки имена с "Д" ми се въртят Даниел, Данаил, Дойчин..друго не се сещам....но се успокоявам, че има време.
Ако някой знае сайт за тълкуване на имена. Или каква харизма носи името, нещо подобно.

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 18:25 от @teya

# 32
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Цитат
Цитат на: Dendy в Събота, 17 Януари 2009, 13:45
Определено, няма да го кръстим на никого   Баща ми му е болна тема въпроса, но аз и майка ми сме му дали да разбере че с неговото име Живко, не Фърфи  



 
Имам една приятелка,която кръсти дъщеря си Жанет,на татко си Живко.

Моля, мислете следващите заглавия!


Писах лично съобщение на профила  на август2009 с предложение за заглавие на тема.

# 33
  • Мнения: 9 973
няккой писа и на мен 2 заглавия,утре ще ги добавя Peace

# 34
  • Мнения: 1 054
Тея, хиляди пъти бих предпочела името Димитър пред името Дойчин, но това си е лично мое мнение  Peace

Марианка, радвам се за сърчицата!  Hug Аз не съм качила нито килограм до тук и както се похвалих на много хора, че не съм качила кой знае какво чудо ще е по-към края  ooooh! ... Ям повече пъти от преди, но не мисля, че ям повече. Плодовете и зеленчуците определено ги предпочитам. Сладко пък въобще не ми се яде или, ако се прелъжа и хапна хич не ми е и вкусно. Купих си ръжен хляб и мисля за постоянно да заместя белия с него, не ми пречи, не правя кой знае каква фрапираща разлика между видовете хляб  Grinning

# 35
  • Мнения: 9 973
харесвам Камен,Емилиян(близък приятел почина на 19г. Cry),Красимир(първата любов Heart Eyes)

# 36
  • Мнения: 521
Хей, Нев - мен Даниел ми харесва много, аз мисля ако е момче да е така, макар че не знам дали таткото ще одобри. Но никакво друго мъжко име не ми хрумва, още повече да се връзва и с двете националности дето ще има. Иначе аз си имам предчувствието, че ще е момиченце, таткото ама и дума не дава да се издума за това - момче та момче. Та ще видим. За момиче аз съм си избрала Виктория. За моя радост няма да го кръщаваме на никой. Тука и без това имат достатъчно странни имена  ooooh! няма да се дам без бой де, при избора на име.  Mr. Green На мен също така ми харесваше Алекс, но тука човек не може да разбере мъжко ли е или женско име. Най-големия проблем е, че тука си ги съкращават с някакви ужасни уж галени имена, и трябва много внимателно да го подбера. Ако го кръстя Алекс - ще му викат Алеша, което е  #Crazy
Марианче, аз също не съм качила нищо, макар че не съм повръщала, но и не ям кой знае колко повече от преди. Това според мен е от всички тия витамини и здравословни храни   Rolling Eyes НО с две определено е нормално да си качила нещичко. Много се радвам, че ще си имате близначета. Аз също много исках , ама на  Peace

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 19:01 от tracy_t

# 37
  • Мнения: 60
Хей, Нев - мен Даниел ми харесва много, аз мисля ако е момче да е така, макар че не знам дали таткото ще одобри. Но никакво друго мъжко име не ми хрумва, още повече да се връзва и с двете националности дето ще има. Иначе аз си имам предчувствието, че ще е момиченце, таткото ама и дума не дава да се издума за това - момче та момче. Та ще видим. За момиче аз съм си избрала Виктория. За моя радост няма да го кръщаваме на никой. Тука и без това имат достатъчно странни имена  ooooh! няма да се дам без бой де, при избора на име.  Mr. Green На мен също така ми харесваше Алекс, но тука човек не може да разбере мъжко ли е или женско име. Най-големия проблем е, че тука си ги съкращават с някакви ужасни уж галени имена, и трябва много внимателно да го подбера. Ако го кръстя Алекс - ще му викат Алеша, което е  #Crazy


Grinning щом нямат притенции е добре а за момче момиче споко всичко ще си дойде на мястото и на мен тати ми купил колело защото доктора ей това е чурка е чурка ама друг път и бати маназал колело ама виж като дошло време за 2-то бебе тати казал искам пак момиче така че спокойно Simple Smile

# 38
  • Мнения: 9 973
 Joy Joy Joy Алеша,а? hahaha

# 39
  • Мнения: 521
Нали?!!! Ужас - така че Алекс забрави. Иначе за момчето, нямате представа моя татко какво направи - взе снимката от ултразвука и подчерта на бебчето ръчичките, крачетата, главичката и очичките - и за по-сигурно му добави и ... пишле. Умрях да се смея. Сега на всички се хвали, че вече се вижда добрре  Joy

# 40
  • Мнения: 60
Нали?!!! Ужас - така че Алекс забрави. Иначе за момчето, нямате представа моя татко какво направи - взе снимката от ултразвука и подчерта на бебчето ръчичките, крачетата, главичката и очичките - и за по-сигурно му добави и ... пишле. Умрях да се смея. Сега на всички се хвали, че вече се вижда добрре  Joy


и накрая да не излезе като мен момче ама без притурката

# 41
  • Мнения: 521
Хаха, аз само ще се радвам. сестра ми роди преди 6 месеца, момиченце прекрасно. и сега ми е дала всички дрешки, повечето са розови, а има и толкова много сладки роклички, та поне ще ги употребим.  Hug Иначе незнам дали някоя от вас има предчуствие за пола, аз от момента в който разбрах, че съм бременна и си мисля, че е момиченце. Просто предчувствие  Thinking

# 42
  • Мнения: 9 973
с първото имах предчувствие-вярно,но за второто не върви нещо предчувствието Joy

# 43
  • Мнения: 60
хахахах предчувствия нямам имам желания Grinning

# 44
  • Мнения: 636
Аз за първи път искам момиченце, допреди това не горях от желание.  Но дори и да е момче няма да бъде никакво разочарование за мен.

Нашите родители /и на двамата са разведени и всеки има ново семейство/ са много съвременни, и въобще не са типичните баби и дядовци, ама хич, и никой не го е интересувало как ще се казват децата. Те си гледат живота, ние си гледаме децата  Mr. Green

Ние пък не отричаме традициите и ги кръстихме на дядовците, не че някой е държал на това, но е доста по-лесно така. Разбира се, харесваме имената. Аз сега се чудя и третото на кого да го кръстя, защото ми е трудно да измисля име, просто ей така, защото ми харесва. Или дори да не е на някой конкретно, поне да има някакъв смисъл за нас, а не просто някакво име ...

п.с. Даниел в много държави е женско име, ако някой го интересува международното значение ...

teya, на мен ми харесва много и името Дамян

Общи условия

Активация на акаунт