ПЛЕВЕН - 80

  • 26 349
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
Тес, ти гледала ли си снимките от Тотали Романтик на Кабакум, е такова бяло ме кефи... На форумката Маленна

Надя, ти знаеш ли това как се води, цъкам Браваказа и гугъл и не мога да се ориентирам с формулировките

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 13:12 от ДеЩоВиди

# 31
  • Мнения: 2 556
Деси, не, не съм, но аз така или иначе няма да си избарвам апартамента да е супер дизайнерски, единственото на което държа е всичко да е чисто ново и или бяло, или нещо светло, тъмни цветове искам да избягна на всяка цена. Кухнята е чисто бяла, но със син плот и в трапезарията лилава стъклена маса с лилави столчета, детската ще е бяла, спалнята също. Ако ми хареса как се получи детската, ще си направя и библиотека и секция за хола от същото бяло. И задължително бял диван, общо взето това е.

# 32
  • Мнения: 2 070
Тогава сигурно Икеа е твоето място...
Аз се разровичках и намерих как се състаряват изкуствено нови мебели. Но са прекалено състарени. Нашата кухня пък е червена, уж левскар я е правил.

# 33
  • Мнения: 2 556
Състареното е привлекателно за мъжа ми, не за мен  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 951
И нашата дограма на новото жилище е дървена. не сме я избирали, така се случи, че цялата кооперация е с Карабулевска дограма.
Паркета също ще е естествен, но кухнята и мабелите няма да са.

Имам едно 3D на бъдещата ни трапезария и кухня - http://diksi.multiply.com/photos/album/55/55
Зад шантавия шкаф е бяла плоскост лак с черни фуги. Лампите над масата са закачени на също такава бяла плоскост лак.
Ще видим колко ще се доближим до този проект  Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 9 857
Истината е,че аз питам разпитвам,ама си знам,че кухнята ще е от дърво.Ако стигнат парите за бук ще е добре,ако не ще е чам.Имам предвидвратичките,иначе плота няма да е чамов,много ясно.Винаги съм мечтала за такава кухня,винаги.

# 36
  • Мнения: 2 556
Дикси, много хубаво проектче  Simple Smile

Моите не позволяват качване в Интернет, но поне мога да се похваля, че проекта на детската донякъде е мой, аз си измислих къде какво да има и нагласих секцията, така че да им плотове тип бюро и за двете деца, е вярно малко кофти ги нарисувах, но дано крайния резултат е успешен Grinning За кухнята нямам никакво участие и идея си нямам какво ще излезе накрая  Rolling Eyes  Тоест участието ми е само с масата и столчетата за трапезария.

Валенце, аз така винаги съм мечтала за бяла детска стая  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 951
И аз нямам капка участие в кухнята  Laughing
Общо взето съм на етап само да е годно за обитаване, че няма време  Rolling Eyes

Я, така и така сме отворили темата за обзавеждане, да ми кажат тези с опит с иноксовите уреди доволни ли са? в смисъл наистина ли остават много пръсти ?
Още се чудя. Знам, че е модерно, но не знам дали е добра идея  Thinking

# 38
  • Мнения: 2 556
И аз съм се заканила напролет да се нанасяме, затова вече активно действам по въпроса.

Кои са иноксовите уреди Embarassed

# 39
  • Мнения: 189
Дикси,мъжото реши и купи иноксова микровълнова,сега иска и такъв хладилник.Аз съм твърдо против-микровълновата я чистя по 100 пъти на ден,камо ли хладилника ooooh!

# 40
  • София
  • Мнения: 9 857
Дикси,нали има едни иноксови,поне аз съм виждала,дето не са гладки,ми някак грапави стоят.На тях не остават пръсти.
Тес,това са тези с метален цвят така да се каже.
Сега ще потърся да ви покажа как искам да изглежда кухнята ми.
http://www.napravisam.bg/?id=pkuhnia&p=127

# 41
  • Мнения: 2 556
Не знаех. В такъв случай ние ще сме с Иноксов хладилник  Wink

# 42
  • Мнения: 2 070
нашият хладилник е такъв, със сигурност мръсно върху бяло повече личи, пръсти не съм забелязала

# 43
  • Мнения: 1 951
Тес, само хладилника ли? Аз мисля, че едното ако е инокс и другите трябва да вземем инокс, иначе много различни идват. Говоря за печка, микровеле, миялна........

# 44
  • Мнения: 2 556
Да, миялната е същата, фурната обаче е вградена и ще се вижда само плота, микровълнова нямам и няма да имам  Simple Smile Въобще кухнята ще бъде някаква изненада за мен накрая, но вярвам, че ще се получи  Wink

Общи условия

Активация на акаунт