ПЛЕВЕН - 80

  • 26 386
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 869
Валенце, и аз ще идвам /дано не изскочи нещо непредвидено/.
а гласувала ли си или отделно да те смятам?
Нека да пишат само тези,дето не са гласували,че ще идват. Peace

# 76
# 77
  • Мнения: 0
vikidр, аз живея на пл. Македония. Ако искаш може да се разберем нещо и да ходим заедно.
Само кажи къде ще ти е удобно.Аз съм срещу репчето за вестници

# 78
  • Мнения: 50
Здравейте  Grinning
Незнам защо ,май само на мен ,но много ми харесва сивото,нашите ме послушаха преди 3-4 години и направиха кухнята в светло сиво и титан.Майка ми съжаляваше ,че изглеждало студено,обаче аз много си я обичам ,и за в бъдеще бих си направила пак със същите цветове ,харесва ми комбинация оранжево и сиво , червено и сиво ,синьо и сиво  ,обаче нашата най - си ми харесва като комбинация от изброените . Ще пусна след малко снимки .
Нашият хладилник е бял ,защото и кухнята ни беше бяла и сега не се връзва ,но го преживяваме някак си  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 5 026
Хайде да се впиша Simple Smile
Днес бяхме на София, за изписването на Ани. Около 13,30 казаха,че няма да я пуснат, защото стойностите на билирубина са още завишени и ще я напичат  Confused Олето много се разстрои - имаше нагласата, че си тръгва,че сме се разкарвали и т. н. Иначе са ок, кърми я здраво, много е лакома сладурката. Опънала е гащеризона  Heart Eyes малко снимки

# 80
  • Мнения: 50
Мале бебнцето е много хубавичко и чисто ,не е смачкано ,Боби беше набръчкан. Много е миличка.
http://blackcheery.multiply.com/photos/album/8#11
Всяко местенце се заема вкъщи няма празно ахахахах (малък апартамента).

# 81
  • Мнения: 189
Атракция,много ти е хубава племенницата.Да ви е жива и здрава.Личи си обаче голямото бебе.Хриси в родилното,в нашата стая беше най-голямата,докато не се появи една мацка 4,300кг.Покрай нея нашите изглеждаха фъстъчета.
Блек Чери,идеална ти е кухничката.А последната снимка е най-хубава. Peace
Момичета,днес беше Бабин ден.Аз драснах един есемес на лекарката която ме изражда.Гледах и новините-за миналата година има 80 000 бебета родени,браво на нас,а днес се родили тризнаци в Стара Заогра.Току виж като излязат данните от НСИ може да се окаче ,че прираста е положителен за миналата година.Дай Боже.Аз много се кефя като видя града пълен с майки с деца.Като на манифестация.

# 82
  • Мнения: 50
Последната я снимах тази вечер като го къпех , вaди прическа де! Ти пък а какво да се обиждам ,на мен и ми харесва  ,той си е леееко пухкавичък .
Да ,не е като да няма бебета ! Simple Smile
 Мноогоо искам слънчице утре  Praynig
Здрасти Кремена ,добре дошла !  Hug

# 83
  • Мнения: 189
Е,нали е мъж,не е като нас да се мерим през ден колко сме качили...Всичките й дрехи й олъсяват,не могат да отеснеят.Днес й облякох един нов гащиризон....опъна го в крачетата,иначе широк,широк.... ooooh!.На майка си ще е ,и тя щиглец го раздава.... Joy
Забравих аз,добре дошла,Кременче.  bouquet
Стелче,ако има слънце и ние сме навън."Часът и мястото на срещата са известни!"

# 84
  • Мнения: 5 626
а гласувала ли си или отделно да те смятам?
Гласувах, да.

# 85
  • Мнения: 1 196
Atrakcia, много е сладка малката   baby_neutral
Да не се ядосва Олето, за доброто на малката е. Никола го изписаха с високи стойности и после се връщахме в болницата на системи. Ще се оправи куклата   Hug

# 86
  • Мнения: 248
Атракция, Ана е много хубава  Hug
black_cherry, Боби е със страхотна прическа.
vikid, аз пък съм от страната на репчето, само че малко по-надолу, в бялата кооперация отдясно на магазина Хранителни стоки. Можем да се чакаме направо пред РЕП-а. Само трябва някак да се познаем  Grinning

# 87
  • Мнения: 2 070
Стелче, нашата кухня е червено и сиво като количката на Елито  Laughing Бобо има цици  hahaha  Ели и тя има

Атракция, ако искаш ми се смей, но на едната снимка бебето ми прилича на теб  Crossing Arms  Grinning

Аз се надявам да дойда, поне за два часа, може и за три, между кърменията, няма как да изцедя кърма и да дойда после с вас в дискотеката  Sunglasses  Whistling

# 88
  • Мнения: 5 278
Момичета, влизам в късни доби само да ви кажа,че няма да мога да дойда на срещата,така че едно място се освобождава  Peace
Весело изкарване ви желая Simple Smile

# 89
  • Мнения: 189
Добро утро! Страшна мъгла,отсрещния блок не се вижда.Много гадно значи,така се бях настроила за разходки тази седмица,а то....Да се показва това слънце,че... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт