държите ли плюшени играчки в стаята на детето?

  • 6 104
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 830
Малката има две играчки и държи да спи с тях/Мечо и Мишо  Crazy/, та въпросните биват къпани често на програма за финно  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 139
В спалнята има две мечета които ги пера по-често,а другите са в хола и тях по-рядко.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 825
Да. На месец, два ги пускам в пералнята.

# 78
  • Мнения: 1 312
Да държа ,не че играят с тях ,но трябва да са наредени в  стаята Rolling Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 175
И аз държа плюшените играчки в детската и ги пера от време на време.

# 80
  • Мнения: 3 550
Да, държим. Ако се страхуваш от алергии, препоръчват да се слагат периодически за по 24 часа в камерата на хладилника или във фризера. Това избивало акарите.

# 81
  • Мнения: 46 513
Да. От новородена. Не се притеснявам и не се престаравам в почистването им  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 789
Всички играчки са й в хола, където седим най-много. В спалнята, където само спим, няма никакви. Като беше бебе никакви плюшени не съм й давала.
Откакто се роди съм махнала и всички болани, точно заради задържането на прах.

# 83
  • Виена
  • Мнения: 725
Да.Имат страшно много плюшени играчки  Blush.Когато се роди малката много обичах да играя по машинките с играчки  Blush.Хващах почти винаги  Flutter.Жал ми беше да ги изхвърля по-късно.Аз също съм,като едно голямо дете.Много обичам плюшени играчки  Heart Eyes.Имаме какви ли не...Не мисля,че събират чак пък толкова мнооого прах  Wink.

# 84
  • Мнения: 19 296
Имаме много плюшени играчки и ги държим в стаята. От време на време някои от тях пускам в пералнята, защото освен прах, тя ги прегръща и ги хапе. Излизат като нови.

# 85
  • Мнения: 800
При нас плюшеняците пълнят 3-4 перални, т.е. заринали са се, но нали са две хлапета и по празници получават много такива, не че играят с тях много, ама освен че ги пера ги прибираме в две гооолеми пазарски чанти с цип и те там спят. Вадят ги за да играят, после пак ги прибират. На каката не давах като бебе, но с малкия нямаше как - играе с тях от 2-3 месечен, т.е. откакто може да хваща. С праха не може да се пребориш - нали имаш завивки, пердета и други неща, които събират прахоляци в стаята ...

# 86
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
В леглото си държи една-две играчки,с които спи, всички други са в детския и кът в дневната, има отделен шкаф и след игра ги прибирам там, поне малко да ги предпазя от прах. Пера ги 2-3 пъти годишно всичките накуп, а периодично и по-често пера най-любимите, които се замърсяват повече.

# 87
  • Мнения: 581
Да , плюш ените играчки са в стаята на детето. Някой съм ги наредила на секцията а другите са в един голям кош.Пера ги два пъти в годината иначе периодично им изчиствам праха. Беше ми интересно това за фризера- не съм го правила. На колко време трябба да се прави? един път годишно достатачно ли е?

# 88
  • София
  • Мнения: 1 252
Тъй като сме в гарсониера и да искам няма къде другаде да държа играчките освен в стаята, където спим. Много са, но той не играе с тях и затова само веднъж досега съм ги прала. Пера често само 2 кучета, с които спи.

# 89
  • Мнения: 489
Имаме много и най- различни играчки, които баткото разнася навсякъде. Опитвам се да го науча на ред и дисциплина, но засега това е мираж. Плюшените ги пера в пералната от време на време, за да не се задържа прах по тях.

Общи условия

Активация на акаунт