От коя марка пюрета давате на бебоците си?

  • 4 125
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 157
В началото Hipp,лека-полека и всички останали с изключения на Ам-ам,Овко и  Ганчев;Нестле много -много рядко.

# 16
  • Мнения: 4 433
Ганчев и Хип.

# 17
  • Мнения: 383
Захранвам мъника с Хип / натежа факта, че се от био производство /, хапва си ги с апетит, зяпа като гладно пате! Grinning

# 18
  • Мнения: 511
Давах само Hipp и Gerber .

# 19
  • Мнения: 30
хип и ам-ам

# 20
  • София
  • Мнения: 36
Hipp и Gerber понякога - не искам да рискувам, а и синът ми е доволен.

# 21
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Основно HIPP, Gerber, Bebivita и Little Bee. Няколко пъти съм давала и на Nestle и Semper.

# 22
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Започнах с Hipp, и все още предимно от тях. Иначе съм давала Nestle, Gerber, Semper, Ovko, Bebivita.

# 23
  • Разград
  • Мнения: 518
Захранвах с пюретата на Ганчев и продължавм да си давам от тях, децата ми ги харесват  Peace

# 24
  • Мнения: 40
 На Ганчев. Мислех да пробвам и тези на Ам ам, но не сам чела много отзиви за тях и се отказах.

# 25
  • Мнения: 3 929
Захраних с HIPP, после давах и на Ганчев. На Нестле също съм давала.

# 26
  • София
  • Мнения: 570
В момента захранвам с Хип. После мисля да мина на Бебевита и Ганчев.

Захраних с Хип, защото имат подходящи пюрета, след това минах основно на Сънвал. Давала съм и някои на Хип и Гербер.
От къде купуваш Сънвал? Мисля, че се намират трудно дори и в София. А имат интересни неща и бих искала да ги пробвам.

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Само на Ганчев съм давала пюрета.

# 28
  • София
  • Мнения: 587
Захрани с Хип, в последствие давам Семпер /имат по различни комбинации от Хип-а/, и Бебевита . Купила съм и Сънвал,но още не съм му давала от тях. Намерих ги в едно магазинче до молла. Ако идваш от Стамболийски посока центъра,на Одрин в дясно, първата пряка после в ляво и в дъното на уличката, от ляво се пада магазина.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 100
Основно HIPP, рядко на Nestle и Mildi. На Хумана само от кашите, йогурта и плодовите пюрета, зеленчуковите не му харесват, а и почти няма такива без сол.

Общи условия

Активация на акаунт