ФЕВРУАРСКИТЕ геройчета упорито увеличават своите бройчета

  • 11 963
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 784
Виви, може и да се засечем, аз се надявам да устискам още една седмица, не повече, че вече ми е много зор.
Аз зетьове още не съм заплюла. Ще изчакам да излязат всички, та да харесам най-харния. Crossing Arms
Добре дошла на Нелинда. Нели, Валентинка ли ще е или Трифончо?
Лека нощ, да спите в кош!

# 31
Е малко късно ама да се отчета и аз в новата темичка!
Честито на Мартеничка, да и е живо и здраво бонбончето! newsm51
Добре дошла на Нелинда!
И хайде да спинкаме, лека нощ! smile3507

# 32
  • Мнения: 242
 Добре дошла на Нелинда Hug Утре ще те добавя на първа страничка,че вече много ми се спи Tired
Иначе аз качих 2-3 актуални мои "коремни" снимки в албумчето.Вижте как изглежда корем, носещ малко повече от 5 кила бебета Mr. Green Как ще го прибирам туй нЯщо,незнам ooooh!
Айде да лягаме да спинкаме вече!

# 33
  • в гората
  • Мнения: 25
  Здравейте мамчета!
 Приемате ли нови попълнения в своите редици?По принцип термина ми е 01.03., но в крайна сметка реших да раждам секцио и вече имам уговорена дата - 19.02.,та реших да се бутна и аз при вас.Чета ви всеки ден, но да си призная не съм много по писането  Embarassed.


P.S.:Забравих да добавя, че съм на 30г. от София, това ще ми е първо бебче и очакваме момченце  Peace.

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 00:37 от m@m@

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добро утро,момичета !

Пожелавам лек и спорен ден

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Добро утро и от мен мили дами  Hug
Хайде и днес да видим дали ще има бебчета  Hug

# 36
  • Варна
  • Мнения: 0
      Добро утро и от мен!
   Бременността започна много да ми тежи и вече смятам да намаля темпото,т.е. ще си стоя повече у дома и ще гледам да не пропусна нищо ,което се пише тук. Днес съм запланувала да изпера дрешките на бебо. ДА попитам,вие режете ли етикетите,които са от вътрешната страна и на вратлето? Съжелявам ако вече повтарям обсъждана тема,но до сега бях много заета и не съм имала време да изчета всичко,което е обсъждано!!!
     Честито на всички родили майки,които вече гушкат своите бебчета и искрено им завиждам Simple Smile)
      Успех на тези,които им предстои скоро да дадат живот!
Приятен ден!

# 37
  • Мнения: 822
Добро утро момичета!
Извинете ме, че нахлувам в темичката ви, но искам да честитя на Мартеничка малката госпожица с манекенски мерки!
Честито Марти, браво майче!   bouquet   Да сте живи, здрави и послушни! Чакам ви да превземаме Карталските баири!  Mr. Green
И да пожелая на Дарима, а и на всички ви, леко и безпроблемно раждане и пухкави бебоци!

# 38
  • Мнения: 1 121
Добро утро и от мен!!!!

Да са ни честити всички нови бебчета, да са живи и здрави, да спят повечко и да плачат по-малко Grinning

Добре дошли на всички нови мами Simple Smile

Фокси, много се радвам за твоите юнаци, това са страхотни новини Grinning
А ника си смених, понеже старият не ми харесва вече.

Относно постоянните обаждания от роднини и приятели с досадния въпрос "роди ли?". "още ли не си?", аз измислих много просто решение: казах на половината народ, че терминът ми е на 22 (а всъщност е на 2 февруари) Laughing та ще си родя много преди да започнат да ми досаждат Laughing даже и ще ги изненадам Laughing малко гадно така, ама какво да се прави-спокойството на бъдещата мама е най-важно Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 242
Добро и ненаспано утро и от мен Hug

Мина поредната безсънна нощ,но то се свиква Tired 3в 1 сми си,но няма да е задълго,защото днес най-вероятно ще ходим до болницата да определяме дата за секциото,която ще е най-късно до 3-4 февруари /ако зависи от мене/.

Сега няма да пиша много,защото едвам гледам и ще си направя някаква конска доза кафе,че незнам докъде ще я докараме днес ако не пия поне 3 кафета ooooh!
Като се осаферя малко пак ще ви пиша...

# 40
  • Мнения: 71
Здравейте мами,
ЧЕСТИТО НА МАРТЕНИЧКА - ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА БЕБКА ХИЛЕНДАРА /брей какво интересно име/, ДА РАСТЕ КРОТКА, ХУБАВА И УМНА И ЗАСМЯНА, ЗА РАДОСТ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!!!
Галл, ще се видим в петък със сигурност в ТК, хем ще стискаме палци на Емито и ще видим и Инчето /евентуално/, пък и някоя друга мама от тук може да засечем.
 welcome welcome на двете "нови" мами при нас, леко раждане и здрави бебета ви пожелавам!!!
Добре завърнали се Дорабела с Ралица, имате да разказвате /когато намериш време/.
Голям сладур е на Инчето бебока, аз и без това мисля да раждам второ дете по-нататък /дъщеричка, дано Бог даде/, така че може да ви го "измъкнем" зетчето.
Фокси, дръж още малко, ми то ние заедно ще "снасяме" явно, те бебоците ти са си идеални на размери и вече не са джудженца. Довечера специално ще ти пожелая непробуден сън за нощта.
Хайде, до после!!!
 Hug Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 216
Добро утро:)))

Честита Хилендара на Мартеничка, да им е жива и здрава, много да папка, спинка, ака и слушка:))))))

Добре дошла, dorabella, на теб и малката Рали, виж как всичко минава и заминава, остават само хубавите моменти, спомени, а и най-важното, новият живот е вече факт:)

Foxy, браво на теб, още сте си тримката:))), а 3-4 февруари не е толкова далече, още малко и ти ще гушкаш твоите пухчовци:))))))

Добре дошли и на 2те нови мами, пожелавам леко и безпорблемно раждане и здрави и усмихнати бебоци на финала:)

Рени, много добра идея наистина, как не съм се сетила по-рано, ама честно казано някои роднини даже не си правят труда да помнят кога ми е термина и откакто съм излязла в болничен декември си ме запитват така профилактично, така че май нямаше да е спасение за мен:)

А Венци е направо бонбонче, наистина:))) пу-пу-пу Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 1 977
Добро утро и от мен!!!  Simple Smile
Честито бебче на мама Мартеничка!Да е жива и здрава малката принцеска!!!
Дорабела,добре дошла отново при нас  Hug
И аз ще се повторя,но Венци е ужасно сладко бебе,направо си е като отгледан,доста е едър и тази коса...
Добре дошли и на новите две бъдещи мами,ще видите,че при нас е доста забавно  Simple Smile
Фокси,много се радвам,че скоро ще си видиш мъжлетата!!!
Някой питаше дали имаме информация от Десика.Аз още вчера бях писала,че я видях в ТК.Каза,че е добре и така изглеждаше,но нямахме много време да говорим аз бързах по изследвания,а тя беше със свои близки.
На всички по една голяма  Hug и до скоро!

# 43
  • Мнения: 242
Да,още сме си 3 в 1 и даже доктора каза,че матката ми била вече толкова преразтеглена,че съм можела да изкарам и почти до термин #Crazy Е, и с помощта на хапчета,разбира се...Но аз го попитах дали всичко е достатъчно наред,за да ме оперират в следващата седмица и той ми каза да не се притеснявам и да не се мъча,ами да действам Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 796
ЧЕСТИТА БЕБА НА МАМА МАРТЕНИЧКА!
Да е много здрава и щастлива!

Фокси, много ти се радвам, ти накрая ще вземеш и да преносиш Simple Smile

Между другото снощи и аз хич не спах и сънувах пак врели-некипели, ама вече започнах да го възприемам като нормално и даже като поспя някоя вечер се чудя.
Добре дошли на новите бъдещи мами  bouquet
Добре завърнали се на мама Дорабела и малката Раличка  bouquet

На мен тази сутрин май ми падна част от тапата или поне от това, което сте обяснявали си мисля, че е това newsm78
Дано да издеяним поне до 10.2, много раничко ми се вижда още Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт