Каква температура у дома?

  • 3 568
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Интересува ме, каква температура поддържате в домовете си и с какво обличате малките си дечица?
Чакам вашите отговори и благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 2 149
В нас е постоянна температура 22-23 градуса.
През деня е облечена със спортно екипче,вечер спи с пижамка,отдолу винаги е с боди Peace

# 2
  • Мнения: 4 496
24 градуса. Малката е   по боди с дълъг ръкав, анцуг/само долна част/ и чорапки, а момчетата са по къс ръкав и анцуг.

# 3
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
в къщи е 24. Ходи с боди с дълъг ръкав, чорапи, долнище и пантофки

# 4
  • Мнения: 2 131
У дома е около 21 градуса през цялата зима.
В общи линии Алекс стои у дома с боди /потник или къс ръкав/ и отгоре блуза с дълъг. Ако преценя, че е нужно, му обличам елече. Надолу е  с чорапогащник и тънко панталонче.
Спи с боди, пижама и чорапки.

# 5
  • Мнения: 8 952
Вкъщи през деня поддържаме 24-25 градуса, а през нощта 21-22.

# 6
  • Мнения: 1 763
Сега е 22-23 градуса, когато бяха големите студове, беше около 20. Обличам го с боди с дълъг ръкав и ватиран анцуг. Когато ми се стори по-топло, слагам вместо горнището на анцуга памучна блузка. Спи с подобен екип, защото не търпи завивки.

# 7
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Гледам да поддържам температура 18-20 градуса. За мен лично по-висока температура е нездравословна! Обличам го с боди, недебела блузка или жилетчица, панталонки, чорапки. Слагам го да спи по боди и гащеризонче с дълъг ръкав, босичък обикновено.

# 8
  • Мнения: 251
У нас подържаме 20 най много21 градуса.Преди сън винаги проветрявам стаята.А за да не ги изреждам само ще кажа че бебо го обличам с една дрешка повече от мен и плетени чорапки.

# 9
  • Мнения: 284
В къщи е от 20 до 22 градуса.Винаги са били облечени и като по - малки с потник и блуза с дълъг ръкав,клинче и чорапки.

# 10
  • Мнения: 428
Около 22 - 23 градуса. Обличам беба с боди с дълъг ръкав и памучна блузка, памучни панталонки и чорапки.

# 11
  • Мнения: 1 045
21 е температурата.За обличането аз процедирам така,да има най-много още една дреха отколкото аз.Ако на мен ми е добре по памучна блузка и анцунг,на бебчо най-много още боди с късо ръкавче.Аз съм на този принцип.

# 12
  • Мнения: 316
Около 20 градуса. Обличам я с боди, чорапогащник и анцуг. Понякога слагам елеченце - по преценка.

# 13
  • Мнения: 2 448
Между 20 и 23 градуса. Той е голям вече и си казва сам как иска да го облека.
Но като бебе го обличах като мен, въпреки, че правилото е майката + едно отгоре, но аз съм доста зиморничава и за това.

# 14
  • Мнения: 2 172
26 градуса.
Обличам я с чорапогащник, боди, блузка.Ако случайно температурата е по-ниска или климатика е бил изключен,грейчица отгоре и долнище на анцуг.През нощта спираме климатика.Температурата пада до към 19- 20 градуса,а в по-студеното и 17-18.Тъй като тя спи отвита я обличам по-дебело- с елече или грейка,терлици...

Общи условия

Активация на акаунт