Мадона в БГ?

  • 41 424
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 170
Ами супер.Значи там в 8.30 ч-19.02 ! Praynig
Само да не са изкупени предварително билетите за Зл.кръг. ooooh!

# 151
  • Мнения: 5 140
Ако не успея да си купя билет се надявам все някой да ми помогне от тук  Hug
А предлагам на 29-ти август - живот и здраве, преди концерта да се съберем някъде (на групички - от 100-те лева - на мен толкова ми отпуснаха Sunglasses, друга, където са дали по 150лв и т.н.  Joy)
Че иначе....ако видите някоя луда, по без дрехи може да съм аз  hahaha



Дидкааааа, задължително среща преди това  Peace, от кога искам да те видя  Heart Eyes Heart Eyes

Hug Hug Hug Чувствата са взаимни  Heart Eyes

Ти какъв билет ще си купиш - казвай, че да събирам повече пари и да строша на децата касичката  Crazy
А как ще си купуваш билета?


още не съм решила какъв ще е Thinking
незнам аз много по концерти не съм ходила  Embarassed срам и резил  Rolling Eyes
като го измисля ще свиркам, белким мъм ми ме изненада за ЧРД-то, той и без това е август месец  Mr. Green
за Коледа ме изненада с билети за Депеш мод

# 152
  • Мнения: 92
Цитат
И аз съм там!А някой може ли да ми каже къде е този магазин в Бургас-Саунд Гардън?
Да не е метъл шопа в Безистена?

точно това е  Peace
Магазин “Саунд Гардън”
ул. Александровска № 34
 Безистен ет. 2,
тел.0889862023

# 153
  • Мнения: 603
Явно и аз ще съм на концерта. Чудя се обаче къде да взема места - в зл. кръг или зад него.
Колко билета може най-много да купи човек. Питам защото искам да взема към десет билета, че да направим изненада за едни клиенти. Някой има ли информация.

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Явно и аз ще съм на концерта. Чудя се обаче къде да взема места - в зл. кръг или зад него.
Колко билета може най-много да купи човек. Питам защото искам да взема към десет билета, че да направим изненада за едни клиенти. Някой има ли информация.
Мисля, че не повече от 6 на човек  Peace

# 155
  • Мнения: 1 546
А дали в провинцията ще продават билети за Съркъл-а? Thinking

# 156
  • Мнения: 603
Благодаря, Мариша.Значи ще трябва да чакаме двама. Другият вариант е да ги купя онлайн.
Дита, ако не продават в провинцията билети за съркъла, ще си ги купя онлайн или някой ще виси заради мен в столицата. Явно ще изпробваме търпението на познати и приятели в София.

# 157
  • Мнения: 212
Тая пее толкова фалшиво че чак ме е яд да я слушам. Чудя се как може изобщо да и викат "певица". Танцьорка, шоуменка и т.н. може, ама чак пък певица - ужас... И сто лв. билет  Shocked да я слушам как грачи по сцената - подигравка направо.

# 158
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Тая пее толкова фалшиво че чак ме е яд да я слушам. Чудя се как може изобщо да и викат "певица". Танцьорка, шоуменка и т.н. може, ама чак пък певица - ужас... И сто лв. билет  Shocked да я слушам как грачи по сцената - подигравка направо.
Има решение на проблема ти - не я слушай!

# 159
  • Мнения: 4 586
Стотях лева са за гледането.

# 160
  • Мнения: 3 219
Как става номера с купуването  през и-пей newsm78. Тъкмо се опитвам да регистрирам картата. От прованса съм и няма шанс да си купя директно билет, това ми е единствения вариант. Кой ще си купува билет за зл. кръг ? Направо не ме свърта.....покрай мен не знам дали някой ще тръгне, май ще купонясвам със съфорумки Party

# 161
  • Мнения: 212

Тя и за гледане не става вече. 50 г. жена... какво да й гледаш... Да беше поне някое 25 г. гадже да го гледаш ама нея ...  Тук се сещам за пайнерките - и те не могат да пеят като нея, ама поне стават за гледане... пък на това 50 годишното, какво да му гледаш - от хиляди часове тренировки е останала само кости, мускули и сухожилия - нито дупе нито цици. нищо няма за гледане....

# 162
  • Мнения: 260
.....покрай мен не знам дали някой ще тръгне, май ще купонясвам със съфорумки ....Party
   и аз съм така за сега, може да спретнем една организация  Hug

Тя и за гледане не става вече. 50 г. жена... какво да й гледаш... Да беше поне някое 25 г. гадже да го гледаш ама нея ...  Тук се сещам за пайнерките - и те не могат да пеят като нея, ама поне стават за гледане... пък на това 50 годишното, какво да му гледаш - от хиляди часове тренировки е останала само кости, мускули и сухожилия - нито дупе нито цици. нищо няма за гледане....
Е хубава работа, що не намериш друго място където ще споделят твоите виждания по въпроса, тук само дразниш според мен...  Naughty

# 163
  • Мнения: 3 219
Мамо Хриси, ти откъде ще се сдобиваш с билетче?

# 164
  • Мнения: 4 586
По добре натурално дупе стегнато от мускули и жилавко от йога,
отколкото увиснало пайнерско и силиконови цици. Пту!

Общи условия

Активация на акаунт