Въпрос относно гаранция на фурна

  • 1 830
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Рокси, спокойно си купете стъклото от 40 лв. Щом са също официален сервиз си знаят работата.
По този повод, на нас ни се случи нещо подобно наскоро. Единият ключ на колата ни отказа и понеже така или иначе имахме час за профилактика ги накарахме да погледнат и ключа. Отговора беше "Нов ключ срещу 150 лв.".  Мъжа ми е отказал, защото така или иначе имаме 3 ключа и познайте какъв беше "дефекта" - нова батерия за 1,50 лв.  Mr. Green

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
наскоро проверявах за един клиент...
Стъкло за фурна Whirlpool. Към 120+ беше.
Та тези 40лв. за тройно стъкло... ммм... нещо не ми се връзват.

Ама ако върши работа, що пък не.  Thinking

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Kак да позная кое е оригинално и кое не  Rolling Eyes    И двата серзиза са оторизирани, и на двете места издиктувах фабричния номер на уреда. Определено клоня към 40-те лева.
Нормално, ако "оригиналното" 120-левово АЕГ се е спукало в гаранция, поне да не те е яд ако се пукне пак, знам ли  Confused

# 18
  • Мнения: 4 300
Ами то е тройно, но е  пукнато само едно от трите.
Иначе, Сиренце, и моята логика е такава- щом оригиналното ( за което искат 212, не 120) се пукна в гаранция, значи гаранця просто няма Confused

Сега понеже и монитора ми даде фира,съм оставила сервизните разправии за идващата седмица, таман ще набера инерция.

# 19
  • Мнения: 6 301
По-добре от 40лв, че ако се спука пак да не те яд. Явно това, че първото стъкло е оригинално не му е попречило да се спука.

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Даа, гаранция за стъклата няма. На мен ми се беше пръснало стъклото на скапания Индезит и стъклото струваше 65 лв.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами то е тройно, но е  пукнато само едно от трите.

ако не пречи на работата, не си го сменяй.

Общи условия

Активация на акаунт