MOLQ POMOGNETE

  • 71 693
  • 1 272
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 779
Току що прегледах какво имам:

- 3 шишета (използвани, но в добро състояние) с нови биберони, 3-4 залъгалки, които така и бебчо не е ползвал
- помпа за кърма с шише
- мога да занеса памучни пеленки, не са нови, но в добро състояние
- ваничка със стойка (ако някои не е дал вече)
- дрешки, но за за лятно бебе, все пак ще прегледам, ако има нещо по-плътно

Ще помисля още какво мога да намеря

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 21:22 от vesi21

# 76
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Марина, изтрии си адреса и тук и по-напред, давай го на ЛС! Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 3 825
ОК, мила. Утре или в четвъртък ще се видим, защото дрешките са при родителите ми и майка ми трябва да ги донесе.
Предварително ще ти звънна, за да не се разминем.
Имам ли нужда от шишета за мляко, защото имам две чисто нови стъклени шишета, които няма да ги ползвам?

# 78
  • Мнения: 449
Az ne znaeh 4e ne trqbva da si davam adresa 6te go istriq

# 79
  • Мнения: 2 471
Az ne znaeh 4e ne trqbva da si davam adresa 6te go istriq

Това е за твоя защита Simple Smile

# 80
  • Мнения: 449
Ne se bqh zamislqla prava si

# 81
  • София
  • Мнения: 3 825
Марина, аз няма да имам възможност да дойда, но родителите ми живеят близо до вас и майка ми утре или в петък ще ти донесе това, което имаме. Само да те питам към 8.30 - 9 часа удобно ли ще бъде да мине, защото след това няма възможност? Тя ще ти се обади предварително.

# 82
  • Мнения: 449
az sum si vku6ti po vsqko vreme taka 4e kogato moje da doide BLAGODARQ

# 83
  • Мнения: 449
Skupi maiki napravo ne znam kak da vi se otblagodarq za 4ove6tinata,ako znaete kak se uspokoih 4e imam moralnata podkrepa ot koqto tolkova imam nugda.Ot sedmici ne bqh spala normalno ot pritesnenie 4e nqma kam koi da se oburna.A eto dnes ve4e raz4itam na va6ata pomo6t Bog da vi pomaga i da bdi nad vas BLAGODARQ na vsi4ki ot vse surce

# 84
  • Мнения: 1 217
Вече предадох дрешките и малко играчки на моята позната,утре ще те чака в уречения час,на уговореното място.На предаването за всеки случай се обади да им дадеш координати,че аз им писах,но незнам дали редовно си проверяват пощата. Hug

# 85
  • Мнения: 449
Za sre6tata znaq i nqma da zabravq BLAGODARQ a za predavaneto 6te im zvunna utre 4e sega mai e kusno

# 86
  • Мнения: 488
Марина, утре по обяд ще до'дем с 1 мо' колега да види бо'лера.

# 87
  • Мнения: 449
dobre zapovqdaite no se sumnqvam 4e moge da se popravi

# 88
  • Мнения: 27
искам да изпратя колет от германия. имам всичко, което е необходимо за бебето, в отлично състояние и много качествено-купувано тук в германия.  дрехите са 50/56 и 62 - т.е. като размер пасват точно за новородено. ще сложа шишета и малко храни и козметика на HIPP (това ползвам за моите деца-много доказана марка в германия)

Марина, моля те дай ми адреса си на ЛС. Родителите ми ще са на гости тук от 12-17.02. на 18 или 19 сестра ми ще ти докара нещата в къщи. ти най-вероятно ще си в болница - кажи ми на кой да се обади тя, ще има ли у вас някой, който да получи пакета - брат ти например. Пиши ми на ЛС-чакам.

сърдечни поздрави!

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 22:10 от MadKristy

# 89
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Отварят всичко! #Cussing out И си прибират каквото харесат.

Общи условия

Активация на акаунт