Обучение за дула?

  • 5 689
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 938
Но пак си мисля, понеже това, което дулата предлага не е лечение, а подкрепа, дали в действителност й трябва такъв курс. Със сигурност би бил от полза, въпросът е дали е наложителен  newsm78

   Да, наистна е така. Peace Но откъде бихме могли да разберем със сигурност? След като все още няма дули в България... Thinking

# 76
  • Мнения: 3 869
Обещах преди време да се върна с малко инфо и полезна информация по темата. Ето сега:
на 11 или 12 юни в София - начален семинар за дули - няколко часа споделяне на опит от холистична акушерка с над 30 години опит
Който се интересува да ми пише на лични коя дата е за предпочитане и дали да бъде привечер или следобед.

# 77
  • Мнения: 1 900
Чудесно е, че някой действа по въпроса. Поздравления smile3501

# 78
  • Мнения: 1 938
Обещах преди време да се върна с малко инфо и полезна информация по темата. Ето сега:
на 11 или 12 юни в София - начален семинар за дули - няколко часа споделяне на опит от холистична акушерка с над 30 години опит
Който се интересува да ми пише на лични коя дата е за предпочитане и дали да бъде привечер или следобед.

Писах ти! Peace

# 79
  • Мнения: 705
Обещах преди време да се върна с малко инфо и полезна информация по темата. Ето сега:
на 11 или 12 юни в София - начален семинар за дули - няколко часа споделяне на опит от холистична акушерка с над 30 години опит
Който се интересува да ми пише на лични коя дата е за предпочитане и дали да бъде привечер или следобед.
И аз!  Simple Smile Датата е без значение, часът също.

# 80
  • Мнения: 3 869
За всички, които се интересуват:

12-ти юни (петък) от 16 ч. (мястото ще пращам на лични на който ми пише)
Има симултанен превод!

# 81
  • Мнения: 3 869
Който се интересува, нека "хвърли едно око" в подписа ми. Ако има допълнителни въпроси - на лични  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт