Ла Редут КОДОВЕ - 22

  • 48 530
  • 709
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9
Стигам до плащане вкарвам кода на картата и ми изписва Paiement par carte impossible. Veuillez contacter une hôtesse.

# 61
  • Мнения: 9
А както вече казах не смея да пробвам много пъти защото така веднъж си блокирах картата, от много проби /а може и вече да съм я блокирала/.

# 62
  • Мнения: 34
Момичета, какви са условията на прословутия код 60488 търсих на първа страница, но не го намерих.

60488 - БД при поръчка 33 евро нова колекция + намаление с 20 евро на новите неща + шалте (бяло и бежово 160*120 накъдрено по края
На мен този не ми се хвана и си намалих нещата от новата колекция с 23442,само да кажа,че който и от двата кода да ползвате цената на края е една и съща.Единствено подаръците са различни и вече се напълних с куфари за път Mr. Green,като повечето от вас тук предполагам

# 63
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Стигам до плащане вкарвам кода на картата и ми изписва Paiement par carte impossible. Veuillez contacter une hôtesse.
Кодовете за матрака са два.Затвори всички прозорци на ларедута,влез на ново,логни се,вкараи кода 23159 или 22594 (този които не е сега) и пиши дали е станала поръчката Peace
Ако не става се обади на банката.На гърба на картата трябва да има телефон.

# 64
  • Мнения: 1 033
Някой може ли да ми каже за подаръка :plaid vert-beige, олекотените завивки заслужават ли си, каква материя са и с какв размери горе долу?
Кодът е нов, мисля, че още никой не е получавал този подарък. Но мисля, че определено си заслужава, защото намалява 20 Е от нова колекция + подарък + БД, какво повече?

# 65
  • Мнения: 9
Стигам до плащане вкарвам кода на картата и ми изписва Paiement par carte impossible. Veuillez contacter une hôtesse.
Кодовете за матрака са два.Затвори всички прозорци на ларедута,влез на ново,логни се,вкараи кода 23159 или 22594 (този които не е сега) и пиши дали е станала поръчката Peace
Ако не става се обади на банката.На гърба на картата трябва да има телефон.
Благодаря ти, но всичко това го направих вече поне 10 пъти, само на банката не съм се обаждала но реших да изчакам и да пробвам утре пак.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Стигам до плащане вкарвам кода на картата и ми изписва Paiement par carte impossible. Veuillez contacter une hôtesse.
Кодовете за матрака са два.Затвори всички прозорци на ларедута,влез на ново,логни се,вкараи кода 23159 или 22594 (този които не е сега) и пиши дали е станала поръчката Peace
Ако не става се обади на банката.На гърба на картата трябва да има телефон.
Благодаря ти, но всичко това го направих вече поне 10 пъти, само на банката не съм се обаждала но реших да изчакам и да пробвам утре пак.
Ееееее стига дееееее 5 страници от които поне 3 са СПАМ.......всичките ви подобни обсъждания са за другата тема и по-конкретно в 1-я и пост......оффффф веднъж да свършат намаленията и да не се спами толкова, и като прибавим и ЗАПИС една страница и повторения на кодовееееее и .........

сега по същество,докато ви изчета и тя Бенита си намерила най-ефтиния артикул за 30813.Аз утре ще поръчвам с тази калъфка,плюс това много се радвам че ми се хваща защото и без това имам този комплект чаршафи и имам нужда от още една Simple Smile
На мен този не ми се хвана и си намалих нещата от новата колекция с 23442,само да кажа,че който и от двата кода да ползвате цената на края е една и съща.Единствено подаръците са различни и вече се напълних с куфари за път Mr. Green,като повечето от вас тук предполагам
не ти се хваща ,защото е персонален и при мен е така и ме е яд,ама няма как.....и не съм съгласна че е едно и също с 23442,може би при теб е съвпадение,но единия е 20/33,а другия 25/50.....има разлика  Peace

# 67
  • Мнения: 28
Какво пазарувате от новата колекция? ThinkingТа тя е невероятно скъпа.Дори и с код 57010 цените са мноооого високи.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Някой може ли да ми каже за подаръка :plaid vert-beige, олекотените завивки заслужават ли си, каква материя са и с какв размери горе долу?
Кодът е нов, мисля, че още никой не е получавал този подарък. Но мисля, че определено си заслужава, защото намалява 20 Е от нова колекция + подарък + БД, какво повече?

Янич, бъркаш се - plaid vert-beige са онези двете олекотени завивки в зелено и бежово, дето се зъврзват една за друга - има снимка в албумчето; те са само с код за подарък, а не с 60488, който дава изброеното от теб.

# 69
  • Мнения: 522
Какво трябва да имам в кошницата за да ми захапе кода за тази чанта

# 70
  • Мнения: 34
Какво пазарувате от новата колекция? ThinkingТа тя е невероятно скъпа.Дори и с код 57010 цените са мноооого високи.
И на мен ми идват високи,мъжа ми само си поръча някой неща,с код за намаление.Той намаля 25 евро от всички неща,но пак са високи ценитв.Обувки чакаме,че и ако не му станат Confused

# 71
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
60488 - БД при поръчка 33 евро нова колекция + намаление с 20 евро на новите неща + шалте

за този код кога ти дава  20 Е намаление ?
От 33/20 ли ти дава или самата поръчка след намалението трябва да остане 33 Е?

Не ми се хваща newsm78

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 09:58 от ani-bani

# 72
  • Мнения: 1 745
Ани,трябва да имаш 33 Е и като вкараш кода ти остават 13! Peace

Аз поръчах за малката неща с тоя код! Peace
Тази блузка за 4,49Е  http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-enfant-fille-a-capuche-red … tegoryid=57291576
Този суитчър за 6,33  http://www.laredoute.fr/vente-gilet-enfant-fille-capuche-doublee … 6&prodcolor=2
И тези панталонки за 5,88Е  http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-enfant-fille-retroussable … tegoryid=57291634

Сори,ако е спам,но понеже се чудите какво да поръчате! Embarassed Реших да споделя! Embarassed

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Момичета, какви са условията на прословутия код 60488 търсих на първа страница, но не го намерих.

60488 - БД при поръчка 33 евро нова колекция + намаление с 20 евро на новите неща + шалте (бяло и бежово 160*120 накъдрено по края
На мен този не ми се хвана и си намалих нещата от новата колекция с 23442,само да кажа,че който и от двата кода да ползвате цената на края е една и съща.Единствено подаръците са различни и вече се напълних с куфари за път Mr. Green,като повечето от вас тук предполагам
23442  при мен дава само подарък, а 60488, който ми е пратен лично, си прави всичко описано по-горе.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ани,трябва да имаш 33 Е и като вкараш кода ти остават 13! Peace

Аз поръчах за малката неща с тоя код! Peace
Тази блузка за 4,49Е  http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-enfant-fille-a-capuche-red … tegoryid=57291576
Този суитчър за 6,33  http://www.laredoute.fr/vente-gilet-enfant-fille-capuche-doublee … 6&prodcolor=2
И тези панталонки за 5,88Е  http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-enfant-fille-retroussable … tegoryid=57291634

Сори,ако е спам,но понеже се чудите какво да поръчате! Embarassed Реших да споделя! Embarassed
Кода ти ги намаля от първоначалната цена или от вече намалената?
Гледах и аз такива намалени неща, но не посмях да сложа в кошницата.
Благодаря предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт