Весела седмичка 01.08 - 07.08!

  • 3 486
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Ооо.. / милата ! На това аз му викам каръщиня , пу да му се невиди  Twisted Evil !
Ама както сама казваш дано е "Това зло за нещо мнооого добро ! "   Simple Smile

Много ти благодаря за пожеланието  Grinning !

# 46
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Лили, горе главата и напред.Следващия месец всичко ще е наред smile3521.А пък този лекар дето не е видял, че фоликула не се е спукал нали знаеш какво заслужава?- bash и за по сигурно #Sniper

# 47
  • Мнения: 7 716
Лили, не се отчайвай. Сигурно е за добро. Ще успееш!

# 48
  • Мнения: 1 612
Благодаря Ви за подкрепата.
Аз вече го преживях.
Пък и смятам като свърша с работата да се отдам на пълна почивка - плаж, море......  Nature Sunny  grinning039

# 49
  • Варна
  • Мнения: 841
Благодаря Ви за подкрепата.
Аз вече го преживях.
Пък и смятам като свърша с работата да се отдам на пълна почивка - плаж, море......  Nature Sunny  grinning039

Аз си мисля, че за всяко нещо си има причина, само дето понякога не е ясно  каква е newsm78 Аз например си взех вече първата инжекция Золадекс, ама само дето не ми идва, и тестовете ми са отрицателни иии  ша откачам вече, ама ОБЕЩАХ НА ВА    Laughing утре пак да правя тест
А пък Лили ако решиш можем да направим едно "дзак" ако имаш свободно време и аз  от другата седмица съм в отпуска цял месец....ще се отдам на любоФ и щастливи мисли Mr. Green

# 50
  • Русе
  • Мнения: 526
   Малко е късничко вече и като гледам никой друг не шета из форума, ама не мога да се сдържа да не ви се похваля - купихме си велоергометър!!!!!!!!! Grinning
Досега го карах, взех душ и веднага сядам да споделя с вас. Отдавна си мечтая за такова колело и ето, че вече е тук у нас Grinning
   Много съм щастлива Grinning

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Честито и от мен Миме и със здраве да си го ползваш  Grinning! Всъщност в скоро време да не можеш да го ползваш за определен период от време  Sunglasses !

# 52
  • Мнения: 9 093
А я кажи колко ви струваше туй удоволствие, да видим дали е достъпно да го уважим и ние Thinking

# 53
  • Мнения: 1 612
Миленка идеята е добра да се видим. Аз приключвам с работата на 10.08 най-късно на 11.08.
Миме честита придобивка! И да не се преуморяваш много.

# 54
  • Мнения: 147
Здравейте момичета

Късмет на всички и приятни почивни дни.

Моята одисея с инсеминациите продължава.Вече се готвя за трета.В понеделник съм на преглед и ако всичко е наред и имам доминантен фоликул , ще ми пуснат хормоните и ако и те са в норма най-вероятно в сряда ще правя трета инсеминация.Отново съм настроена положително и ако Бог реши този път може и да Успея.Това са новините при мен.

поздрави

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
А я кажи колко ви струваше туй удоволствие, да видим дали е достъпно да го уважим и ние Thinking
Стеф въпроса ти не е към мен ама аз да ти кажа моя колко струва....370лв. В Метро ги има...скоро гледах в каталога им имаше и по 200лв. без ДДС. Моят също е от Мерто ама с късмета дето съм родена като отидох да си купувам та се оказа, че вече са свършили ефтините и аз си купих този от 370лв. Разликата е във фирмите и цените.

# 56
  • Мнения: 1 612
Стискаме палци Доби!
Аз в събота съм на работа - ПАК!
Но в неделя смятам да се отдам на пълна почивка.

# 57
  • Мнения: 4 324
Личи че е отпускарски сезон Simple Smile

Весел уикенд на всики Wink

# 58
  • Русе
  • Мнения: 526
   Стефи, велоергометърът е от Метро. В момента има 2 вида в промоция - по-скъпият е на фирма Кетлер и струва 379 лв. без ДДС. Моето колело е BODY SCULPTURE и струва 269 лв без ДДС или 322.80 със ДДС. За да получиш една година гаранция е необходимо монтажът да се извърши от оторизирания от Метро сервиз и на нас ни струваше 14 лв.
   Има следните функции: скорост, време, изминати километри, калории, пулс и възстановителен пулс, а като седнеш на него, още преди да завъртиш педалите показва и колко килограма си. Не заема много място, ние сме го сложили така, че да си гледаме телевизия докато караме Wink
   Много му се радваме и двамата с мъжа ми, не можем да се разберем кой по-напред да го кара Simple Smile Освен това докато единият върти педалите, другият ще бъде пред компютъра, който не можехме да поделим до сега.

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
   Много му се радваме и двамата с мъжа ми, не можем да се разберем кой по-напред да го кара Simple Smile Освен това докато единият върти педалите, другият ще бъде пред компютъра, който не можехме да поделим до сега.
Колко познато Mr. Green И при нас е така.

Общи условия

Активация на акаунт