Има ли дами които са си правили БЛЕФАРОПЛАСТИКА

  • 184 572
  • 752
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 106
Благодаря. Не съм имала болки нито по време на операция, нито след това. Усещам дърпане от конците и лепенките. Днес все още имам оток, по добре изразен на дясното око, но синините започнаха да изсветляват.

# 196
  • Мнения: 50
Бързо възстановяване желая! Аз нямам кураж а определено имам нужда. Интересна ми е тази голяма разлика в цените на операциите - между 900 лева и 2500 разликата е много голяма.

# 197
  • София
  • Мнения: 4 714
Charina, честито и от мен! Hug

binokal и аз съм стресирана от тази сериозна разлика в цените. newsm78 Не знам дали си ме чела, но пак да повторя, че като бях на консултация при Средкова-офталмолог, тя пък ми поиска 300 лв за горни клепачи. Rolling Eyes

Определено 2500 ми звучи страшно много за такава операция. Тогава за фейслифт, колко да ти вземат?
25000 ли? Че то в чужбина е по-евтино...

# 198
  • Мнения: 106
Благодаря ви. Определено има разлика в цената. При офталмолог не съм ходила на консултация, не съм сигурна колко добре ще свършат работа. При д-р Динев операцията струва 1800 лв, при д-р Стоянов около 3000 лв, при Георгиев също. Въпрос на избор. В сумата, която аз заплатих влизат и еднократни инструменти, които докторката ползва.

Последна редакция: пт, 24 фев 2017, 11:52 от Charina

# 199
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Операцията при именитите хирурзи си беше около и над 2000 лв, но ... тук-там започнаха да намаляват цените, вероятно утвърждаващи се тепърва, офталмолози и т.н.

# 200
  • София
  • Мнения: 4 714
Аз бих се доверила повече на офталмолог. Peace
Едно е очна хирургия, където всичко се гледа под микроскоп, друго е примерно липосукция, дето и след 2 операции, краката пак не са ти еднакви.

# 201
  • Мнения: 4 476
Аз бих се доверила повече на офталмолог. Peace
И аз съм на това мнение. Все пак те са тясно специализирани за зона очи и се предполага, че биха имали по-добри резултати. То не че имаме застраховка от който и да било лекар, но все пак...

Мая, стана ми интересно, относно мнението на дерматолога ти за очната лекарка. Как така от препоръчване, поради отлични резултати, изведнъж смяна на мнението на 180 градуса  newsm78
Да не би да са имали някакъв личен конфликт и сега единия да плюе другия?

# 202
  • София
  • Мнения: 4 714
sharpy, и аз се учудих. Дерматоложката не е такъв човек, че заради лични конфликти да ме отказва, ама знае ли човек? Другото, на лични. bouquet

# 203
  • Мнения: 106
Здравейте, днес ми махнаха конците. Окончателния резултат ще видя след месец. Имам още малко отоци, но въпреки това се харесвам повече, отколкото преди с провиснали клепачи.

# 204
  • София
  • Мнения: 4 714
Честито. Ще видиш, че след месец ще си още по-хубава. Hug

# 205
  • Мнения: 6
Здравейте,аз съм 10-ти ден оперирана.Долният клепач на едното ми око е явно по-надолу .Имате ли идея дали има шанс да се прибере след време?Ако не,какво се прави в такъв случай?

# 206
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравейте,аз съм 10-ти ден оперирана.Долният клепач на едното ми око е явно по-надолу .Имате ли идея дали има шанс да се прибере след време?Ако не,какво се прави в такъв случай?

Охх, Мацко! Кой да ти каже? Долният ти клепач е по-надолу. Целят ли или само част?
По принцип пълният резултат се вижда след не по-малко от месец.
Така че, защо да не се прибере? Кой те оперира? Ако не се прибере-реоперация.
Надявам се да не ти е необходима. Hug Hug Hug

# 207
  • Мнения: 3 826
Здравейте,аз съм 10-ти ден оперирана.Долният клепач на едното ми око е явно по-надолу .Имате ли идея дали има шанс да се прибере след време?Ако не,какво се прави в такъв случай?
Оформят се след месец-два или повече ...
Аз бих се доверила повече на офталмолог. Peace

Единствените оплаквания, който съм чела са от офталмолог и то са повече от една жена се оплакват, даже мислеха да я съдят ....
пиши ''д-р Мария Михайлова блефаропластика'' в Гугъл ...

Бързо възстановяване желая! Аз нямам кураж а определено имам нужда. Интересна ми е тази голяма разлика в цените на операциите - между 900 лева и 2500 разликата е много голяма.

Кънев оперира във Вита, там се извършват и други операции- болницата не се издържа само от него, а Стоянов издържа клиниката си само с пластични операции

# 208
  • Мнения: 106
Честито. Ще видиш, че след месец ще си още по-хубава. Hug
Благодаря. Simple Smile

# 209
  • София
  • Мнения: 4 714
Честито. Ще видиш, че след месец ще си още по-хубава. Hug
Благодаря. Simple Smile
Heart Eyes
Моля! Сигурна съм. Hug

eau, ти има-няма през година влизаш във форума. newsm78
Я, кажи, ако имаш инфо за Средкова?

Общи условия

Активация на акаунт