Има ли дами които са си правили БЛЕФАРОПЛАСТИКА

  • 184 803
  • 752
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 49
аз имам нужда да си правя и долни клепачи. Само , че ги оставям за по-късен период. Сега са ми спешни горни клепачи. ще съм благодарна да дадете инфо и за долни клепачи ако ходите при някой лекар дори и за консултация

# 286
  • Мнения: 2
Здравей Sisolina6...Реши ли да си правиш корекция на клепачи и кой доктор си избра?

# 287
  • Мнения: 4
Здравейте
Моята операция беше точно при др.Мустафа Мете, аз съм много доволна от него и операцията , когато съм напълно готова ще споделя снимки.
Дори когато бях за операция там имаше още 5 човека от България при него.
Mobilmobil мисля,  че сте объркани..доктора е точен и добър, операцията на долният клепач е по-трудна от горният и нормално цената да бъде по- висока,също така при всеки проблема може да бъде различен, при един по -голям при друг по- малък.Успех!

Последна редакция: ср, 21 юни 2017, 10:02 от CecMir

# 288
  • Мнения: 49
Честно да ви кажа бях объркана, но взех решение да отида при д-р Мете за горните клепачи съвсем скоро. А вие cecmir кога я правихте вашата и за Горна или Долна става дума при вас. Ако може инфо да се настроя , че ме е страх вече наближава времето ми. А и лятото дали няма да ми попречи? Но, аз така или иначе вече имам ангажиран час За манипулацията

# 289
  • Мнения: 4
При мен беше горен и долен клепач едновременно преди 2 месеца.Нямаше нищо страшно,болка нямаше дори и след операцията не мога да кажа, че ме е боляло, трябва  мехлемите които даде доктора да се използват и разбира се трябва търпение за резултата.

Последна редакция: ср, 21 юни 2017, 13:16 от CecMir

# 290
  • София
  • Мнения: 12
Момичета, здравейте, изчетох цялата тема и ме интересува тази д-р Михайлова, за коята говорите, същата ли е, която живее и работи във Франция и която идва два пъти в годината в София за прегледи и операции или тази от Пловдив е съвсем различна личност. Защото аз лично съм се насочила към тази д-р Михайлова за блефаропластика. Благодаря

# 291
  • Мнения: 195
CecMir, щом си правила и на долен, и на горен клепач и казва, че е нямало дискомофорт, значи наистина не е страшно. Ефектът удовлетворява ли те?

# 292
  • Мнения: 49
Здравейте момичета и момчета, бързам да се похваля вече минах блефаропластика на Горни клепачи. Вчера бях в Истамбул при д-р Мустафа Мете и съм много доволн а както от операцията така и от целият екип на доктора. Смея да твърдя , че болка нямаше нооооо малко закъснях да си сложа лед и днес съм с ужасно оттегли очи и синки отдолу. Ще ви пиша пак и снимки ще кача нека се пооправя малко:)

# 293
  • Мнения: 433
Уау честито!  bouquet Ще чакаме да споделиш отзиви, като мине малко време. Каква беше цената? Аз също не харесвам особено клепачите си, но засега проучвам темата. Радвам се, че има жени, които действат смело и се борят срещу недостатъците си. Сигурно е прекрасно да видиш положителна промяна във външния си вид и да се гордееш, че си действал, за да я осъществиш!  Peace

# 294
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
Здравейте момичета и момчета, бързам да се похваля вече минах блефаропластика на Горни клепачи. Вчера бях в Истамбул при д-р Мустафа Мете и съм много доволн а както от операцията така и от целият екип на доктора. Смея да твърдя , че болка нямаше нооооо малко закъснях да си сложа лед и днес съм с ужасно оттегли очи и синки отдолу. Ще ви пиша пак и снимки ще кача нека се пооправя малко:)

Честито Simple Smile Разкажи и как е организацията там, колко струваше и т.н. Simple Smile

# 295
  • Мнения: 49
Здравейте отново. Да разкажа набързо. Уговорихме се с асистентка на доктора на 28 ми да ме посрещне на входа на болницата. Бях там в 9.30 още и зачаках. Само да кажа , че спах в хотел на 3 минути пеша от болницата , който ми препоръчаха от асистентите и го ангажирах през букинг за 30 евро нощувка за стая.
И така стана 10 часа , но никой не дойде и се притесних. Звъннах на асистентката , а тя се извини понеже се наложило нещо и не можела да дойде но доктора всеки момент щял да дойде. Така и стана , видят г-н Мете да влиза през входа и станах да ме види. Покани ме в кабинет , прегледа ме отново и каза да отида да се подготвя. Пое ме сестра любезно ми обясни и въведе в болнична стая. Имаше още две жени от Бургас и мъж от България който чакаше преглед. След около половин час ме въведоха в операционна. Доктора ми сложи местна опойка на клепачите и те бяха нещото което усетих. После нищо Нео усещаш и си говорехме през цялото време с него , даже го помолих да ми покаже какво е отрязал при което той се изсмя и ми показа . Всичко трае не повече от 40 Мин. Отряза излишното , обгори раните с лазер и ме заши. Качиха ме с стаята преоблякох се и ми дадоха лед да сложа на местата . След около 10 Мин слезнах даже сама пред кабинета му , видяхме се даде ми рецепта на български и му платих 800 евро (толкова е лятна промоционална цена в момента) . Тръгнах си от там доволна без болка и най-вече спокойна , че това което мислих тилкова дълго вече мина. Отидох в един МОЛ на хладно хапнах си и после малко шопинг. Така изчаках да стане поне 19 часа да стане по-хладно навън и си тръгнах за БГ. Ако нещо ви интересува питайте.

# 296
  • Мнения: 460
Честито и от мен. Ако можеш покажи снимки, като мине малко време.

# 297
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
mobilmobil  Hug страхотен разказ, толкова леко е минало  Blush Чудесно Simple Smile

Ти с какво пътува натам и обратно?

# 298
  • Мнения: 49
Пътувах с автомобил, съпругът ми ме закара и да питам как се качват снимки тук ? Също така дали нерегистрирани потребители ще я виждат снимката да знам че не ми е много удобно да ме гледат много хора

# 299
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
Трябва да качиш снимката в сайт, като http://prikachi.com/ и тук да дадеш линк. Мисля, че всички ще я виждат, но можеш да я изтриеш след 2-3 дни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт