Corel Draw - продължение към тема 1

  • 49 931
  • 703
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 433
момичета честита баба марта на патерица
Честит 3-ти март - също на патерица Hug

Писах в другата тема за конкурса.

въпреки че е избрана най-трудната задача, мисля че за слок 1 месец може да се справите! Hug

Другото което е че тази задача комбинира много други в себе си - та може би ще е доста интересна и избора определено ще си заслужава!!!

Вижте, прочетете и чакам предложения от вас за вида на магазина.

Детски, мода, фешън, авточасти, хранителен магазин, спортен магазин ....ит.н... Mr. Green

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 12:21 от JuliS

# 106
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Юле,това в червеното линк ли трябва да е  newsm78
Нещо........и тук и в другата тема.....

# 107
  • Мнения: 2 433
не , не....не е линк Mr. Green Joy просто за заостряне на вниманието

# 108
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ок,олекна ми.
Помислих,че грешката е в моя телевизор и се притесних ужасно.
Само при мисълта за преинсталиране се изприщвам  ooooh!

# 109
  • Мнения: 7 430
ох...знам, че може би трябва да отправя апел към фотошопките, но тук сте ми близки и за това вас ще попитам.
За менюто, което правих - искаха и реклама
Ето я ...сега искат още една, но нищо не ми идва на ум  Tired

Направих това , но ако може би знаех Фотошопа щеше да направя нещо по-красиво, а сега ... ooooh!
Използвам само сливане на няколко картинки и преливане.
Кажете ми какво друго може да се направи за да я разкрася ...

Благодаря Ви най-сърдечно   bouquet  bouquet  bouquet

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Дидка, много добре си се справила, браво! Имай предвид само, че ако ще слагаш надписи, колкото по-шарен е фонът, толкова по-трудно четими са.

# 111
  • Мнения: 25 651
Дидке, мерлото е червен сорт грозде, що ще това бялото там? Смени картинката, че ще ти се скарат.  Laughing

http://www.winebg.biz/images/Katalog/4erveni_vina/4erven10.jpg
http://corruption.blog.bg/photos/31479/merlot.jpg

# 112
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Дидка,чудесно е  Crazy
Но за мерлото Как Сийка има право  Peace

# 113
  • Мнения: 7 430
Тесата, Доромче и как СИйка   love001  love001  love001

Смени картинката, че ще ти се скарат.  Laughing


Слушам и изпълнявам Grinning
Не знам защо така съм се объркала newsm78

Хубав ден   bouquet

# 114
  • Мнения: 169
Момичета, бъдете здрави, обичани и щастливи! Пожелавам ви професионални успехи и творческо вдъхновение.

# 115
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Честит Празник Момичета!!!

# 116
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Момичета има ли някаква опция за оправяне на буквите,в смисъл сама да си определям дебелината,ширината и други подобни изгъзици  Praynig Не става въпрос за ширината на контура  Naughty защото в машината излизат съвсем еднакви.
Юле,ти примерно как си оправяш надписите за светещите реклами/онова,което ми прати/?
Момичета има ли някаква опция за оправяне на буквите,в смисъл сама да си определям дебелината,ширината и други подобни изгъзици  Praynig Не става въпрос за ширината на контура  Naughty защото в машината излизат съвсем еднакви.
Юле,ти примерно как си оправяш надписите за светещите реклами/онова,което ми прати/?

Шрифта можеш да си оправяш, когато превърнеш буквите в криви.
Но, там се пипа много внимателно, защото всеки шрифт си има специфика, която не би трябвало да се нарушава.

Ммм, не знам, всъщност, дали въпросът ти е точно за това...  Thinking

Мисля,че не  е точно това  newsm78
Всяка буква си има определена дебелина.Дори и да се обърне в криви тя си остава същата.Мен ме интересува как да си играя именно с това,има ли такава опция  Rolling Eyes

# 117
  • Мнения: 2 433
разбрах въпросата ти!Искаш 3Д образ!  Мога да ти отговоря , но чисто визуално...на вашата техника не и разбирам затова  настроики за подаване на файл не мога да дам. Hug
но иначе има един много прост начин за създаване обем ва буква:Намира се в тулбокса , четвърти инструмент от долу на горе.  При "чашата" инструмента е

Interactiv extrude Tool
ако искаш - поиграй си!
Ето това имаше в предвид нали???

# 118
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Юле,не беше точно 3Д ефекта,но мерсаж за разяснението  Hug
Исках да разширя самата буква и го направих с опциите пак там/дето е чашката/,после на машината си махам линиите,които не ме интересуват и готово  Peace
Сега,аз продължавам да питам как да си вкарам снимка на някакъв фон без да ми изчезва?Не е за проекта/пък той се закучи нещо и на милото не му харесва  newsm78/.
После,май някой беше казвал как се прави прозрачност  Blush Ще взема да прочета пак всичко,дано не е в старата тема.

И да се похваля-днес показахме нещата,които правим.Казаха,че са супер  Party само трябва да направим още доста,за да има мостри.
Чудим се как да ги представим  newsm78 На части/всяко с размера си/ или на един цял лист в малки размери/листа ще е от метал или пластмаса/.
Освен това и флайър ще има,и визитки....те за това си мислим сега  Rolling Eyes

# 119
  • Мнения: 169
...
Исках да разширя самата буква
...
Сега,аз продължавам да питам как да си вкарам снимка на някакъв фон без да ми изчезва?
...
После,май някой беше казвал как се прави прозрачност  Blush ...

И да се похваля-днес показахме нещата,които правим.Казаха,че са супер  Party само трябва да направим още доста,за да има мостри.
Чудим се как да ги представим  newsm78 На части/всяко с размера си/ или на един цял лист в малки размери/листа ще е от метал или пластмаса/.
Освен това и флайър ще има,и визитки....те за това си мислим сега  Rolling Eyes

За буквите - аз го правя по следния начин, пробвай дали ще ти свърши работа, защото може да не съм разбрала точно какво ти трябва.
Та, буквата обръщам в крива и след това задавам Point Outline по желание.

Това второто с фона и снимката не мога да го разбера точно. На определен фон искаш да сложиш картинка, но кое изчезва?! Картинката остава под фона ли? Ако е така  - селект на фона и даваш Shift + Page Down, така фона остава отдолу и се вижда картинката.

Прозрачност се постига с Interactive Transparency Tool (чашката).

Това от мен, но все пак аз съм начинаещ  Laughing, JuliS  и ntzoneva ще дадат по-добри съвети.

Поздравления за успехите! По вода да ви върви бизнеса!

Общи условия

Активация на акаунт