Болки в гърдите

  • 1 962
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
Стискъм палци да сте успели този месец  Praynig. Ще чакам да кажеш резултата.

# 16
  • Мнения: 2 622
Напълно е възможно,но все пак не храни прекомерни надежди преди реално да ти закъснее.При мен и двата пъти беше така-болезнени гърди много преди датата на цикъла.
Пожелавам ти да си бременна Hug

# 17
  • Мнения: 528
Дано! Пожелавм ти успех! И да се похвалиш  Hug

# 18
  • Мнения: 38
Mersi,s sigornost shte se pohvalq. A tazi sutrint imah 37.0 telesa temperatura i kato se sabujdah imah chuvstvoto che shte mi doide. No e prekaleno rano za tova,chak sled 10-ina dni trqbva da mi doide..A i se oseshtam po nqkoga che sam mnogo razdraznitelna...

# 19
  • Мнения: 1 558
Възможно е и ти го пожелавам от все сърце newsm10

# 20
  • Мнения: 2 521
merylin,има вероятност и да си в овулация в момента,щом ти  е повишена температурата,и имаш още 10 дни до цикъла.А базалната температура не се мери вагинално Wink.Ако забременеш,тази температура си остава над 37,ако не- спада.Затова ти бях писала че температура над 37 около датата на цикъла,си е признак за бременност.

# 21
  • Мнения: 2 746
....... Дали е възможно този месец да сме успяли... newsm17 newsm17 newsm17

 Дано сте успели! Ако много бързаш да разбереш, след 1 седмица си направи кръвен тест! Peace Peace

# 22
  • Мнения: 2 447
Ами възможно е.Успех и дано е станало,ако ли пък не е не се отчайвай.Все ще стане! Hug

# 23
  • Мнения: 1 372
Дано да е станало!

# 24
  • Мнения: 38
Ами на мен ми остават 10 дни до М,но одеве за малко щях да повърна. Не знам какво ми стана,изведнаш така ми се наддигна...
А къде се мери БТ,в ануса?  smile3556 smile3556

# 25
  • Мнения: 2 521
Ами на мен ми остават 10 дни до М,но одеве за малко щях да повърна. Не знам какво ми стана,изведнаш така ми се наддигна...
А къде се мери БТ,в ануса?  smile3556 smile3556
Поне така пише в моята книга(настолна книга на жената) WinkИздадена е 1995,ако има някаква промяна оттогава-не знам
Вчера писах с малкия и не можех повече.Цитирам какво пище точно:
За да се получи правилна температурна крива е необходимо:
-да се мери температурата в ануса всяка сутрин,в еди и същи час,преди ставане.
-да се започне от първия ден на менструацията,което отговаря на първия ден на цикъла.
-да се отбелязват всички факти,които могат да повлияят на промяната в температурата:будуване,по-късно измерена температура,леки инфекции.

Начертана е и графика,но нищо не разбирам от тях.Не знам как можеш да си направиш,но най-добре е да попиташ момичетата от Искам бебе-със сугурност ще ти бъдат повече от полза.Възможно е и аз да бъркам за температурата.Те обаче знаят повече от мен.Успех

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 08:45 от galina_743

# 26
  • София
  • Мнения: 324
Възможно е. И аз си ги усещах така. Стискам палци!

# 27
  • Мнения: 292
Напълно възможно е. Дано скоро да се похвалиш с  EFP

# 28
  • Мнения: 4 433
Дано да сте успели Hug

# 29
  • Мнения: 79
Стискам палци
и да се похвалиш Grinning

Общи условия

Активация на акаунт