Внимание!!!

  • 1 533
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1
Ако живеете в ж.к. Младост внимавайте с педиатъра д-р Ячева. Тя постави на дъщеря ми грешна диагноза шарка (!!!) и предписа лекарство в доза тройно по-голяма от нормалното. В последствие детето се натрови и сега вместо от шарка го лекуваме от натравяне.

# 1
  • Мнения: 1 558
Не живея в Младост,но искрено ти съчувствам.Не мога да повярвам,какви са тези лекари,че си играят със здравето и живота на децата ни  #Cussing out #2gunfire

# 2
  • София
  • Мнения: 4 588
Ужас! Горкото детенце!Аз съм от Младост, но не съм чувала за нея. В п-ка Младост ли работи? Слава богу, не се сме при нея.
Бързо въстановяване на дъщеричката ти! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Ами действай! Подай жалба в НЗОК.

# 4
  • Мнения: 1 691
Лекарство за шарка??? Това пък съвсем не се връзва. Сменяйте си педиатърката при първа възможност.

# 5
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Надявам се детенцето ти да се оправи бързо.  Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Дано детето ти се оправи бързо!
Тук повечето сме майки на деца, на които шарките тепърва предстоят. Би ли разказала по-подробно как точно е лекувала детето ти и какво му е предписала за да се стигне до тук, защото е напълно вероятно и други лекари да имат подобни схеми на лечение, поне повече майки да научат, че това е опасно.
Съжалявам, ако звуча подозрително и дано не съм права, но все пак си се регистрирал/а само за да пуснеш негативно мнение за лекар без да обясниш случая.

# 7
  • София
  • Мнения: 17 592
Моля те, напиши го и в Младост-ката тема. Там някой наскоро питаше за мнение за педиатър даже...

# 8
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Трябва да подадете жалба! Що за лекари са тези?!  doh

# 9
  • Мнения: 603
Какво значи тройна доза лекарство повече от нормалното?
Каквато и да е диагнозата от по - всока доза няма да се оправи по - бързо детето Naughty. Ти не се ли усъмни? Не потърси ли и друго мнение? Винаги чета листовките на лекарствата и ако дозировката се разминава с посочената на листовката се консултирам повторно. А и не съм чула да се дава лекарство за шарка newsm78.

Дано детето се оправи по - бързо. Praynig

# 10
  • Мнения: 6 713
Как така тройна доза??????? Ти как разбра че дозата е тройна? Поискахте ли второ мнение?

# 11
  • Мнения: 1 554
какво е това лекарство за шарката Rolling Eyes

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


  Съжалявам, но не ти вярвам.Как мога да знам, че не си някоя завистлива колежка на въпросната лекарка.Ако някой обърка диагнозите и лекарствата на моите деца, няма да седна да го плюя във форума, а ще търся институции чрез които да му търсят отговорност.

 И обясни все пак за лекарството против шарка.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз си мислех, че просто съм от незнаещите, защото и аз не съм чувала за лекарство за шарка.
Както и да е, продължавам да смятам, че темата е пързалка.

# 14
  • Мнения: 2 013
 Scream Това е направо ужасно!
Как може да има такива лекари,не знам?!  ooooh!
На твое място,щях веднага да подам жалба,не бих оставила така нещата и стореното да и се размине!  Naughty

# 15
  • Мнения: 4
За каква шарка става въпрос и какво е предписаното лекарство? Напиши малко повече подробности. Наистина звучи много странно лекарство против шарка.
Аз лично никога не бих взела лекарство и не бих дала такова ако нес ъм изчела листовката от край до край и при най-малко съмнение бих се консултирала с друг лекар. Лекарските грешки за съжаление не са рядкост и може да звучи малко параноично, но никога не бих се доверила само на едно лекарско мнение.
Дано детенцето се оправи бързо и да няма сериозни последици.
Моето дете го преглежда въпросната лекарка и досега не съм имала повод да се оплача нито от грешна диагноза, нито от грешно лекарство. Дори напротив останала съм с впечетление, че избягва да изписва силни лекарства и антибиотици.

# 16
  • Мнения: 8 999
Ей тая мистерия не мога да я разбера! Двама "новаци" с коренно противоположни мнения за нещо/някого. И не е само в тази тема.

# 17
  • Мнения: 46 515
Подай си жалба! Иначе така с две думи, без да кажеш дори лекарството, освен да всяваш паника нищо друго не правиш Tired

Може да е скарлатина, няма нищо странно, че се лекува с лекарство, при това с антибиотик.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
За каква шарка става въпрос и какво е предписаното лекарство? Напиши малко повече подробности. Наистина звучи много странно лекарство против шарка.

Айде, за да не се чудите толкоз да ви обясня.  Mr. Green

АБ се предписват не за самата шарка, а защото обикновено тя протича заедно с много остра ангина. Причинителят на скарлатината е бета-хемолитичен стрептокок от група А и трябва да се изтреби с АБ. Друг начин няма.

# 19
  • Мнения: 123
Разбира се че има лекарство за шарка, но какво конкретно зависи от типа шарка.
На дъщеря ми бяха предписали Изопринозин - беше против Варицела, но е подходящо и за Морбили и Рубеола, подпомага имунната система да се справи по-лесно с болестта и да сведе усложненията до минимум. Това е един вид имуностимулатор и беше доста скъп, една опаковка е към 50 лева.

# 20
  • Мнения: 1 080
nelka_r и mikiiii  да се разберат по между си моля    Crazy Crazy Crazy
Аман от пързалки...
 ooooh! ooooh! ooooh!

# 21
  • Мнения: 4
Тук никъде не е уточнено за каква шарка става въпрос и за какво лекарство, така че всичко до сега са празни приказки.
Изобщо не съм имала намерение да защитавам въпросната лекарка (вече писах, че нямам доверие на никакви лекари), просто ми е чудно какво точно се е случило.

# 22
  • Мнения: 4 390
Двама "новаци" с коренно противоположни мнения за нещо/някого...

... и от един IP адрес...
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт