Една изстрадала душичка търси дом

  • 2 517
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685
Една изстрадала душа търси дом и хора, които биха желали да му дадат шанс за по-добър живот.

Кучето беше простреляно в гърба, след успешна операция, куршумът е отстранен и той има всички шансове да живее пълноценно. За да се възстанови се събра известна сума и ще е настанен в хотел към ветеринарната клиника за около 10 дни.

Кучето е много красиво, с добър нрав, мъжко. Не може да се определи възраст, но е лекаря каза, че е младо. Личи, че е било домашно, защото е дружелюбно и добре гледано. Прилича на коли, по-дребно е на вид, но тъй като е кръстоска предполага се, че е изхвърлено.

Аз съм в шок от жестокостта и бруталността на обществото, в което живеем. Защото случката стана на оживено място и наоколо имаше доста хора. Това можеше да е човек, не куче, но дори и то не заслужава подобна съдба.

Моля да се намери любящ дом.

Операцията е направена, защото има шанс да се оправи. Най лесно беше да се упои.
Моля всеки, който би желал да помогне да попита близки и познати.

Ето и снимка на Амиго:
http://www.bgphoto.net/photos/35481/o633704918772563750.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/35481/o633704918843970000.jpg
 

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 15:05 от Vivi

# 1
  • Мнения: 1 652
много ми е тъжно да гледам тази тема. цял ден  надзъртам в нея с надежда .... преди 20-тина дни почина моето кученце. Много съм свързана с него ...
искам само да пожелая на този красавец - да му се случи най-хубавото нещо за едно куче- да си има добър стопанин.

ще се моля. Praynig

# 2
  • Мнения: 685
darena много ми е мъчно да чуя тази тежка новина. Помня, че ти много се бори за него.
Аз мислех за вас и се молих да се оправи. Много съжалявам мила. Вярвам, че е на най-прекрасното място сега.  Hug

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 23:45 от Cantariny

# 3
  • Мнения: 606
Дарена, много съжалявам за твоето кученце. Ти направи всичко възможно, но Бог реши това...

Cantariny, как можем да помогнем???
Наистина има много жестокост на този свят. Боже, прости им- те не знаят какво правят!!!!

# 4
  • Мнения: 685
Надяваме се да му намерим дом. Това е най-важното.
Той се чувства добре след операцията. Започнал е да се движи, но е все още под силен стрес.

# 5
  • Мнения: 606
 Praynig се от сърце за него!
Нека Бог му помогне да се намерят добри стопани!

Ако има нужда от парички, ще помогна с колкото мога!

# 6
  • Мнения: 685
Praynig се от сърце за него!
Нека Бог му помогне да се намерят добри стопани!

Ако има нужда от парички, ще помогна с колкото мога!

Нора благодаря за готовността.   bouquet
За сега събрахме парички за първарително предвидения престой.
Остава само да търсим дом и да се молим.  Praynig

# 7
  • Мнения: 3 118
От душа и сърце се моля малкия приятел да оздравее напълно и да намери любящ стопанин. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 8
  • Мнения: 143
Ох голяма душица е. Много ми се иска да го взема, но имам лоша стафка и ме е страх да не го нарани, а е и много ревнива.

Cantariny мисля си, че ако се сложи друго заглавие на темата ще има по-голям успех.

# 9
  • Мнения: 606
Може например- "Една душа търси своя стопанин".

Ох голяма душица е. Много ми се иска да го взема, но имам лоша стафка и ме е страх да не го нарани, а е и много ревнива.

Cantariny мисля си, че ако се сложи друго заглавие на темата ще има по-голям успех.

# 10
  • Мнения: 25 600
В кучешките форуми пуснахте ли обяви?

# 11
  • Мнения: 685
Пуснах навсякъде, където намерих подходящо място.

# 12
  • Мнения: 624
Cantariny, има ли някакви новини?
Как е милото кученце?

# 13
  • Мнения: 685
Той е по-добре. Грижат се за него, започнал е да се храни.
Все още бил в стрес. Утре ще го видя и ще направя нови снимки и ще дам подробна информация.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт